Treść opublikowana przez radimm
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
Ewidentnie jest to temat wielowątkowy Można go śmiało przenieść do działu "Na każdy temat"
-
[B5 AFN] moj caravan:P
Kolego chyba zapominasz, że nie każdy użytkownik A4 jest członkiem forum (a jeździ ich po Polsce od groma) i reza do przedliftow lampy poliftowe. Znam kilka przypadków że przedliftowe Bosche szły od strzała na allegro za 300zł. Kolego Qrol1986 sory za OT A sprężynki - dobry wybór Wrzuć fotki jak go posadzisz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- jakie fele
oba wzory ładne, ale chyba bardziej RS'y- [B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
niezła robota, fajnie Ci to wyszło- Proszę o poradę
16' tez ok, ale bierz 17', pancerne ładne felgi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze się do wyprzedzania szykuje, bo mu lewy kierunkowskaz miga, yebany- Moja Sunia Mousunia czyli Muzyczny AJM Jancysia...
też mam takie aluski rób rób, bo już mi się podoba furka- Moja Sunia Mousunia czyli Muzyczny AJM Jancysia...
są tylko 3zdjęcia? czy mi się coś nie wyświetla? Zapowiada się ciekawie, wrzuć więcej zdjęć- Co myślicie o tych lampach ?
Kolega Junior_tdi ma chyba takie- [B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
on to jest Pierwszy Wodzirej forum A4-Klubu- [Małopolska] Widziany, widziana
bardzo ciemny zielony przedlift z porezanymi poliftowymi swiatłami z przodu i coś tam jeszcze było pozmieniane, ogoólnie spoko- [Małopolska] Widziany, widziana
czyją to ja dziś B5 w sedanie, ciemnozieloną z ramkami klubowymi widziałem w Krakowie, przy ul. Mechoffera na przeciwko monopolowego ok godz.9? Zresztą często ją widuje w tych okolicach gdy chodzę do pracy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to Alfred Hitchcock reżyserował- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Krzysiek Ty Ogierze- [B5 AFN] moj caravan:P
na forum za cholere ich nie sprzedaz, a na allegro moje jeden dzien staly- Audi A4 2.6 V6 Teofilow
Kolego nie myślałeś o tym, żeby rozkleić te lampy i domalować całe środki na czarno? Moim zdaniem fajniej by wyglądało Zanim kupiłem Audi szukałem Pralki, jakieś pół roku, ale te egzemplarze które widziałem to już tylko na puszki do konserw się nadawały, więc odpuściłem i nie żałuje- [B5 AFN] moj caravan:P
jeśli masz BOSCHE to pogonisz je na alle... za ok 300zł bez problemu, więc już dużo do poliftów nie trzeba dokładać powodzenia w modzeniu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam żołnierzy gwiezdnej floty minister zdrowia przypomina:- Co myślicie o tych lampach ?
"trzeba wnieść troche koloru w tym smutnym jak piz** mieście"- Proszę o poradę
kapsle normalne, mam takie same, felgi jak najbardzej ok, tylko profil opony troche za duzy- Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Koledzy mam pytanie, jak doładowanie macie ustawione w AFN'ach z turbinką z AWX'a?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mi czwartki odpowiadają, ale ja to świeżak jestem niech zadecyduje vox populi- Podłokietnik
a ja mam zamiennik z allegro, fakt faktem ori wyglada lepiej, ale tego zamiennika mogę śmiało polecić- Co myślicie o tych lampach ?
ja chyba wybrałbym poliftowe normalne, czarny avant i czarna lampa, tak troche za dużo tej czerni - jakie fele