Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. Ewidentnie jest to temat wielowątkowy Można go śmiało przenieść do działu "Na każdy temat"
  2. Kolego chyba zapominasz, że nie każdy użytkownik A4 jest członkiem forum (a jeździ ich po Polsce od groma) i reza do przedliftow lampy poliftowe. Znam kilka przypadków że przedliftowe Bosche szły od strzała na allegro za 300zł. Kolego Qrol1986 sory za OT A sprężynki - dobry wybór Wrzuć fotki jak go posadzisz
  3. oba wzory ładne, ale chyba bardziej RS'y
  4. niezła robota, fajnie Ci to wyszło
  5. 16' tez ok, ale bierz 17', pancerne ładne felgi
  6. Jeszcze się do wyprzedzania szykuje, bo mu lewy kierunkowskaz miga, yebany
  7. też mam takie aluski rób rób, bo już mi się podoba furka
  8. są tylko 3zdjęcia? czy mi się coś nie wyświetla? Zapowiada się ciekawie, wrzuć więcej zdjęć
  9. Kolega Junior_tdi ma chyba takie
  10. on to jest Pierwszy Wodzirej forum A4-Klubu
  11. bardzo ciemny zielony przedlift z porezanymi poliftowymi swiatłami z przodu i coś tam jeszcze było pozmieniane, ogoólnie spoko
  12. czyją to ja dziś B5 w sedanie, ciemnozieloną z ramkami klubowymi widziałem w Krakowie, przy ul. Mechoffera na przeciwko monopolowego ok godz.9? Zresztą często ją widuje w tych okolicach gdy chodzę do pracy
  13. to Alfred Hitchcock reżyserował
  14. Krzysiek Ty Ogierze
  15. na forum za cholere ich nie sprzedaz, a na allegro moje jeden dzien staly
  16. Kolego nie myślałeś o tym, żeby rozkleić te lampy i domalować całe środki na czarno? Moim zdaniem fajniej by wyglądało Zanim kupiłem Audi szukałem Pralki, jakieś pół roku, ale te egzemplarze które widziałem to już tylko na puszki do konserw się nadawały, więc odpuściłem i nie żałuje
  17. jeśli masz BOSCHE to pogonisz je na alle... za ok 300zł bez problemu, więc już dużo do poliftów nie trzeba dokładać powodzenia w modzeniu
  18. Witam żołnierzy gwiezdnej floty minister zdrowia przypomina:
  19. "trzeba wnieść troche koloru w tym smutnym jak piz** mieście"
  20. kapsle normalne, mam takie same, felgi jak najbardzej ok, tylko profil opony troche za duzy
  21. Koledzy mam pytanie, jak doładowanie macie ustawione w AFN'ach z turbinką z AWX'a?
  22. mi czwartki odpowiadają, ale ja to świeżak jestem niech zadecyduje vox populi
  23. a ja mam zamiennik z allegro, fakt faktem ori wyglada lepiej, ale tego zamiennika mogę śmiało polecić
  24. ja chyba wybrałbym poliftowe normalne, czarny avant i czarna lampa, tak troche za dużo tej czerni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.