Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja Sunia Mousunia czyli Muzyczny AJM Jancysia...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM

Jestem Posiadaczem Granatowego Avaciora Ajm:) Auto mysle nie takie najgorsze chodz ma Wady:) Ale dbam o nie jak o Wlasna Dziewczyne <oczko w głowie>:thumbup:

Audi A4B5 Ajm 2000 rok Avacior

przebieg- narazie 291 tys

Wypasik chyba nie najgorszy:

-skorzana tapicera (kubły)

-kierownica pikowana rs4

-dekory carbon

-4 poduszki (chcialbym 10)

-pełen FIS bardzo sprawny

-parkotronic!

-climatronic<sprawny>

-tempomat

-4 ele. szyby

-central z pilota + domykanie szyb z kluczyka

-ASR

-Xenon ORI + oczywiscie Spryski

-ele.Lusterka

-system bose ( niedlugo mocna modyfikacja car audio)

-pakiet chrom

-podłokietnik przód i tył

-przyciemnione szyby-chrom nikiel

-abs

-1be Ori:)

-oświetlenie led Białe tablica, pozycje i wnetrze

-ramki na zegary silver chrom;]

-antena Siro

-turbo awx + program 158 koni i okolo 340 Nm ale mam nadzieje ze bedzie lepiej niedlugo

-gril rs4:)

-halogeny zrobione na ciemno własna koncepcja:)

-Obrysówki narazie nie czepiaja sięę :)

-Polerowana końcówka kraniki

-Kolektor Ssak 130 ASZ zrobione:) oddycha lepiej

Zrealizowałem- Kapl rozrzad z napinaczem wieloklinowym , zaślepienie egr, modyfikacja tylnych lamp wgl własnej wizji, Aluski 17 cali A8 ORI :) , Oswietlenie środka cale biały led, wymiana daszków przeciwsłonecznych na podswitlane(wypasik), polerka wydechu, pomalowane zaciski na granatowo plus szpilki,

Plany- mocny system car Audio ,, wywalenie kata. Moze moc sie troche podniesie i bedzie lżej miała suczka:decayed:

103_0563.jpg

<br /><br />

Opublikowano

wrzuc foto, a od kolektora moc Ci sie nie podniesie. musialbys czipa zrobic by podniesć moc. jakby co to wal na PW.

Opublikowano
  • Autor

chip jest zrobiony w tune-up:)

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

103_0570.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

Oczywiscie w Nogach pali sie tylko przy otwieraniu drzwi:)

DSC03798.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

oswietlenie nóg pali sie tylko po otwarciu drzwi zeby nie bylo:) pozatym jeszcze musze w słoneczka zobaczyc czy mozna bialy led wrzucic

---------- Post dopisany at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

Opublikowano

są tylko 3zdjęcia? czy mi się coś nie wyświetla? Zapowiada się ciekawie, wrzuć więcej zdjęć :wink:

Opublikowano
  • Autor

tak narazie 3 fotki:) zrobie jeszcze jak auto bedzie wylizane pare roznych fotek:) dopiero na aluskach od 5 dni:)

Opublikowano

też mam takie aluski :decayed: rób rób, bo już mi się podoba furka :wink:

Opublikowano
  • Autor

103_0559.jpg

---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

Opublikowano

Też mam takie koła:-) jakie dystanese wsadziłeś?

Opublikowano
  • Autor

bez dystansów narazie przód fajnie ale z tyluuu jakies 10-15 mm by sie zdało zeby tylek sie rozeszedł fajnie na szeroko:) karin pokaz fure zacna widze po avatarze;p

Opublikowano
  • Autor

jutro zamawiam kolektor od 130:) i uszczelke musze zakupic pod kolektor

Opublikowano

małe zdjęcie.. ale już widzę że zakochałem się w grilu !! :slina:

Opublikowano
  • Autor

No gril fajnie sie prezenci z xenonem i obrysówkami ale juz ma odpryski w kolo ramki:)

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

DSC03881_1600x1200.jpg

DSC03890_1600x1200.jpg

DSC03895_1600x1200.jpg

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ----------

nowe nabytki słoneczka na wyspasie;] panowie czy mozna zmienic zarówki na biały led robil ktos???

zaciski i szpilki pod kolor auta:) felga nie byla wylizana :) juz brudnawa

Opublikowano

Ja miałem tył 20mm i przy 225/45 szurało na hopkach, ale przy 205/50 było by ok, teraz mam 10mm ale żałuję bo 15mm by załatwiło sprawę i fajnie tyłek wyglądał by. Na pw masz linka do mojej

Opublikowano
  • Autor

no ogladalem twoja narazie zostawiam w orginale ale pomysle nad 15 mm myslisz???? potrzebuje kolektor bo ten upatrzony sprzedał sie

Opublikowano

objeżdżanie opli:facepalm: niejeden opel Cię łyknie z palcem w d..., postaw sobie za cel np BiEmDablju a nie nad słabszymi się znęcasz:grin:

co do auta to widać że zadbane, niżej go posadż i większe koło

Opublikowano
objeżdżanie opli:facepalm: niejeden opel Cię łyknie z palcem w d..., postaw sobie za cel np BiEmDablju a nie nad słabszymi się znęcasz:grin:

co do auta to widać że zadbane, niżej go posadż i większe koło

ten AJM złoi 2,4:grin:

Opublikowano
objeżdżanie opli:facepalm: niejeden opel Cię łyknie z palcem w d..., postaw sobie za cel np BiEmDablju a nie nad słabszymi się znęcasz:grin:

co do auta to widać że zadbane, niżej go posadż i większe koło

ten AJM złoi 2,4:grin:

gadasz jak dziecko, nie w tym rzecz
Opublikowano
objeżdżanie opli:facepalm: niejeden opel Cię łyknie z palcem w d..., postaw sobie za cel np BiEmDablju a nie nad słabszymi się znęcasz:grin:

co do auta to widać że zadbane, niżej go posadż i większe koło

ten AJM złoi 2,4:grin:

gadasz jak dziecko, nie w tym rzecz

:thumbup1:

ale furka ładnie się prezentuje

Opublikowano
objeżdżanie opli:facepalm: niejeden opel Cię łyknie z palcem w d..., postaw sobie za cel np BiEmDablju a nie nad słabszymi się znęcasz:grin:

co do auta to widać że zadbane, niżej go posadż i większe koło

ten AJM złoi 2,4:grin:

gadasz jak dziecko, nie w tym rzecz

niewiesz o co chodzi to nie pisz :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.