Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja Sunia Mousunia czyli Muzyczny AJM Jancysia...


maciek0701

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie ty wiesz zawsze najlepiej. Wyrazam swoje zdanie odnosnie podniecania sie mega moca 1.9 tdi. Ile to 1.9 Opli nie lyknie, lojezu..... Szok normalnie... Rakieta lykajaca ople. Podejscie do tematu jak piatoklasista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jaranie się sieczkarnią ze 150km pod maską to raczej kiepska sprawa, wiem bo sam mam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos sie jara czyms? jaja se robimy i tyle po co te kłutnie Pany!!!! DO Paputa auto nie dostanie wiekszysz koł ani gleby ori 1be z tymi felgami mi odpowiada i wyglada ładnie nie mam warunków ulicznych i tak do pracy jezdzac do 0 zwalaniam nieraz;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ty wiesz zawsze najlepiej. Wyrazam swoje zdanie odnosnie podniecania sie mega moca 1.9 tdi. Ile to 1.9 Opli nie lyknie, lojezu..... Szok normalnie... Rakieta lykajaca ople. Podejscie do tematu jak piatoklasista.

za to ty 2.4 objezdzasz rs4.nazwa sie wziela z pewnej sceny na drodze z udzialem opla nie dotyczy tego co masz na mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o to chodzi. Wszystko wyjasnione. Widze ze masz zdrowe podejscie do auta bo juz myslalem ze ci odbilo na punkcie 158km i to chcialem wytknac. Spoko juz luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paput powiem tak zle ze pierw nie mialem 90 badz 110 :) bo teraz 158 moze niebawem ponad 160 nie robi wrazenia na mnie jedzie bo jedzie chyba zawsze bylo by malo czlowiek sie przyzwyczaja i tyle:) no o auto dbam kata wywalic i kolektor od 130 w planach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paput powiem tak zle ze pierw nie mialem 90 badz 110 :) bo teraz 158 moze niebawem ponad 160 nie robi wrazenia na mnie jedzie bo jedzie chyba zawsze bylo by malo czlowiek sie przyzwyczaja i tyle:) no o auto dbam kata wywalic i kolektor od 130 w planach:)

to nie da Ci przyrostu, jedynie zmiana turbo i wtrysków, jak chcesz cos podziałać z mocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co nawet tych 158km nie ma??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem na wykresie ma,ale moj afn z turbo awx sie odpycha troszke lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo masz NM wiecej Koksie!!! taki Nm zmodzili i nie ruszam tego ale mysle ze poprawa bedzie;]

---------- Post dopisany 03-06-2012 at 01:25 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2012 at 19:55 ----------

DSC00673.jpg

DSC00674.jpg

Takie na Powrocie Z Imprezki;] robione kalkulatorem hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w tym aucie zadziwiająco mały niuton wyszedł jak na przyrost mocy, zróbcie mu pomiar kpowerem:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.: AUDI KLUB POLSKA :. • Zobacz wątek - [TDI] KPOWER - pomiar mocy i momentu obrotowego

z tym dodaniem koni to nie jest tak hopsiup:whistling: wyszło mało bo coś na wiecej nie pozwoliło:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cholera wie jak oni to robili;] moze ktos zrobic na odpierdziel ale plus ze płaski Nm ale minus ze za niski;]

---------- Post dopisany 07-06-2012 at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2012 at 08:02 ----------

kolektor ssak od 130 asz zalozony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...