Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. robi sie co raz gorecej, wiec jak znalazl demontaz drzwi
  2. WEEEKEND :banan::banan:
  3. ja jestem z nim umówiony na 12, jak chcesz to powiem mu że się o niego pytałeś
  4. pamietam jak weszły te dwa modele do sprzedaży, ależ mi się one podobały
  5. Możliwe że nie spełniał regulaminu jeśli chodzi o wymiary. właśnie kurde spełnia i zawsze było, tylko kilka dni temu zniknęło samo i teraz nie działa. Wszystkie te opcje z tymi BBCode mam włączone... Co do Audi to bajeczka
  6. Koledzy o co chodzi, że mi BBCode przestało działać w sygnaturze ?
  7. oki, dzieki wielkie za wskazowki jak znajde chwile to biore sie za dziada, postaram sie nie spalic garazu ---------- Post dopisany 27-04-2012 at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2012 at 23:11 ---------- w końcu do mnie przyjszło nowe pułco - ---------- Post dopisany 18-05-2012 at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2012 at 13:41 ---------- Wczoraj wpadł jeden z ważniejszych modów : W końcu w rodzinie :kox:
  8. Tradycja święta rzecz
  9. czapki z głów wyglada kozacko, tylko ta blacha mi nie lezy, ale na nią nie ma miejsca na tym zderzaku
  10. Dzieki Panowie za spot'a Ramki juz założone
  11. jak masz dobrane sprezyny do naciskow osi to bedzie dobrze
  12. zatankuj do pelna i zobacz jeszcze raz
  13. chyba odwrotnie - przód niżej, tył wyżej
  14. to jednak dzisiaj bedzie kilka osób
  15. jak mnie nie wrobia w zastepstwo w pracy do jutro tez bede ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- Panowie, orientujecie sie czy jest jakas roznica w sprezynach przedliftowych i poliftowych w B5? Czy to i to pasuje ? ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- Panowie, orientujecie sie czy jest jakas roznica w sprezynach przedliftowych i poliftowych w B5? Czy to i to pasuje ?
  16. yc bjudifull :kox:
  17. Wielkie gratulacje! Duzo zdrowka dla Maleństwa i Żony!
  18. wizja dobra troche czarno na tym zdjeciu, czy ja tam fmic'a dostrzegam ?
  19. cos innego do auta, nie zwiazanego z podnoszeniem mocy koszta podnoszenia mocy w silniku wolnossacym sa niewspolmierne do wynikow osiaganych
  20. a ile mogloby kosztowac lakierowanie lotki do avanta B5?
  21. radimm odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A4 B5
    mi sie podoba a co w koncu z delklami sa,czy ich nie ma?
  22. sap vs pudzianowski - groteska delikatna
  23. 10 Nm nawet nie odczujesz wiec lepiej kup cos innego a to sobie odpusc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.