Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. ano też, z doświadczenia tego nie wiem, ale takie czytałem opinie użytkowników, że w BRD łopatki się nie zapiekają. Jeśli jestem w błędzie popraw mnie
  2. hehe ładnie się zajawiłeś na modzenie silnika, niedawno program a tu już dalej do przodu co do BRD to napewno słyszałeś że z nimi różnie jest, możesz trafić na ładnie wstającą, możesz trafić na bardziej ospała plusem jest to że nie ma tu efektu zapiekanych kierownic u mnie w planach też jest BRD, ale to może na przyszłe wakacje
  3. ładny Audik! Plany dobre! na 160km, to tylko wystarczy Ci T.Awx + program
  4. nie ahu a AHH tam była w seri pompa tzw. 11, turbo jak w AFN'ie VTG, tylkko kastracja wtryskami takimi jak w AHU
  5. to grubooo, bo to już 100% przyrostu mocy od stanu fabrycznego napewno wymieniał jeszcze pompe wtryskową i wtryskiwacze
  6. wzór faktycznie oklepany, co nie znaczy że zły... w polerce na B5 może się fajnie prezentować
  7. 1z/ahu/afn to są konstrukcyjnie bardzo podobne silniki, które praktycznie różnią się tylko osprzętem. Minusem jest to że w przypadku 1z/AHU masz turobsprężarkę bez zmiennej geometrii, oczywiście można zamontować z VTG ale musisz zmienic kompa i kilka innych pierdół odpowiedzialnych za sterownie turbo... a wracając do pytania, to na ~200KM widziałem po jakiś forach
  8. fajnie mu z tym zderzakiem lotke kupowałeś na allegro? Podaj link do aukcji bo też przymierzam się do jej zakupu
  9. no i sprawa moich stukających wycieraczek rozwiązana wykruszyły mi się ząbki które wychodzą z zaznaczonego elementu i wchodzą w wspornik wycieraczek. Dlatego gdy je włącze on wyskakuje i napierydala aż całym podszybiem Nie ma ktoś z Was na zbyciu tego elementu?
  10. czekaj aż wróca studenty na studia, będzie jeszcze ciekawiej
  11. 8000k? podoba ci się taka barwa?
  12. tak poszukuje czegos a zaczym konkretnie się rozglądasz?
  13. albo zrobie żółte halo, lampy jasne + BREWKI bede jedyny z tym zestawem
  14. mi też żołte bardziej się podobają, a co do tych czarnych poliftów to faaaajne są, ale boje się że będzie za czarno z przodu, bo teraz lampy robią jako taki kontrast i przełamują ciemny kolor auta. U Ciebie spoko to wygląda bo masz całe auto stylizowane w black i robią taką jak trzeba robote
  15. radimm odpowiedział(a) na alexio21 temat w Audi A4 B6
    nie działa ten link
  16. dzięki wielkie , jeszcze dużo pracy przede mną,ale powoli do przodu ---------- Post dopisany 27-08-2012 at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany 24-08-2012 at 10:10 ---------- z nudów małe VT: za jakiś czas halogeny z polifta będą wrzucone tak jak na zdjęciu, gładki zderzak raczej napewno nie, chociaż nigdy nic nie wiadomo czy może lepiej normalne jasne halogeny?
  17. Dzwoniłem właśnie dzisiaj i powiedzieli 800 Zł + 200 zł przed i po hamownia . Może jakiś grupowy się uzbiera tuning i będzie taniej . Minimum 3-4 auta by pasowało . zapytaj w temacie spotów krakowskich, bo kilku chłopaków, zastanawia się na czopkiem, może uzbierasz te 3-4 osoby
  18. przepoleruj sobie końcówki wydechu będzie jeszcze ładniej wyglądał bardzo ładny Avant
  19. słabo widzą mi się te borbety, szukałbym czegoś innego
  20. no dziś było tak jak trzeba
  21. ma ktoś ten program w wersji 3 z podpisanym certyfikatem? Bo v2 wywala mi error conection, a v3 który Nex zamieściłeś, u mnie wyrzuca jakiś błąd certyfikatu
  22. pierwsze PW jakie dostałem na tym forum było od Pabla
  23. on moze nie wiedziec, ale samochod czuje co sie zmienilo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.