Treść opublikowana przez radimm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ano też, z doświadczenia tego nie wiem, ale takie czytałem opinie użytkowników, że w BRD łopatki się nie zapiekają. Jeśli jestem w błędzie popraw mnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe ładnie się zajawiłeś na modzenie silnika, niedawno program a tu już dalej do przodu co do BRD to napewno słyszałeś że z nimi różnie jest, możesz trafić na ładnie wstającą, możesz trafić na bardziej ospała plusem jest to że nie ma tu efektu zapiekanych kierownic u mnie w planach też jest BRD, ale to może na przyszłe wakacje
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
ładny Audik! Plany dobre! na 160km, to tylko wystarczy Ci T.Awx + program
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ahu a AHH tam była w seri pompa tzw. 11, turbo jak w AFN'ie VTG, tylkko kastracja wtryskami takimi jak w AHU
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to grubooo, bo to już 100% przyrostu mocy od stanu fabrycznego napewno wymieniał jeszcze pompe wtryskową i wtryskiwacze
-
Co myślicie o tych kołach
wzór faktycznie oklepany, co nie znaczy że zły... w polerce na B5 może się fajnie prezentować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
1z/ahu/afn to są konstrukcyjnie bardzo podobne silniki, które praktycznie różnią się tylko osprzętem. Minusem jest to że w przypadku 1z/AHU masz turobsprężarkę bez zmiennej geometrii, oczywiście można zamontować z VTG ale musisz zmienic kompa i kilka innych pierdół odpowiedzialnych za sterownie turbo... a wracając do pytania, to na ~200KM widziałem po jakiś forach
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
fajnie mu z tym zderzakiem lotke kupowałeś na allegro? Podaj link do aukcji bo też przymierzam się do jej zakupu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i sprawa moich stukających wycieraczek rozwiązana wykruszyły mi się ząbki które wychodzą z zaznaczonego elementu i wchodzą w wspornik wycieraczek. Dlatego gdy je włącze on wyskakuje i napierydala aż całym podszybiem Nie ma ktoś z Was na zbyciu tego elementu?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czekaj aż wróca studenty na studia, będzie jeszcze ciekawiej
-
Nie oryginalne spryskiwacze i HID. Pytanie
8000k? podoba ci się taka barwa?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak poszukuje czegos a zaczym konkretnie się rozglądasz?
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
albo zrobie żółte halo, lampy jasne + BREWKI bede jedyny z tym zestawem
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
mi też żołte bardziej się podobają, a co do tych czarnych poliftów to faaaajne są, ale boje się że będzie za czarno z przodu, bo teraz lampy robią jako taki kontrast i przełamują ciemny kolor auta. U Ciebie spoko to wygląda bo masz całe auto stylizowane w black i robią taką jak trzeba robote
- Lampy Led
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
dzięki wielkie , jeszcze dużo pracy przede mną,ale powoli do przodu ---------- Post dopisany 27-08-2012 at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany 24-08-2012 at 10:10 ---------- z nudów małe VT: za jakiś czas halogeny z polifta będą wrzucone tak jak na zdjęciu, gładki zderzak raczej napewno nie, chociaż nigdy nic nie wiadomo czy może lepiej normalne jasne halogeny?- [B5 AFN] A4 B5 1.9TDI + GTB17 + 0.240Firad + 107J+
Dzwoniłem właśnie dzisiaj i powiedzieli 800 Zł + 200 zł przed i po hamownia . Może jakiś grupowy się uzbiera tuning i będzie taniej . Minimum 3-4 auta by pasowało . zapytaj w temacie spotów krakowskich, bo kilku chłopaków, zastanawia się na czopkiem, może uzbierasz te 3-4 osoby- [B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
przepoleruj sobie końcówki wydechu będzie jeszcze ładniej wyglądał bardzo ładny Avant- Co sądzicie o tych felgach.
słabo widzą mi się te borbety, szukałbym czegoś innego- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no dziś było tak jak trzeba- Nasze Wyniki z przyspieszenia / Tempes GTX - symbian
ma ktoś ten program w wersji 3 z podpisanym certyfikatem? Bo v2 wywala mi error conection, a v3 który Nex zamieściłeś, u mnie wyrzuca jakiś błąd certyfikatu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pierwsze PW jakie dostałem na tym forum było od Pabla- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja bede na 98,64%- Salonowy soft
on moze nie wiedziec, ale samochod czuje co sie zmienilo - [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim