Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI + GTB17 + 0.240Firad + 107J+


radimm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czopek wsadzony w Krakowie w TTC. Po dwóch tygodniach od programu hamownia dzisiaj została zaliczona. Załączam jej wynik i proszę o ocene programu:) dziekuje :good:


wykresrls.th.jpg

Edytowane przez radimm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie tylko program. W planach standardowy zestaw skauta - 216 + AWX/BRD. Roznica jest duza. Wiadomo rakieta to nie jest, ale mozna spokojniej na trasie wyprzedzac. Zwlaszcza elastycznosc 4 sie poprawila, tak mi sie wydaje. Ogolnie wszystkim wahajacym sie czy warto robic program,czy nie to polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie tylko program. W planach standardowy zestaw skauta - 216 + AWX/BRD. Roznica jest duza. Wiadomo rakieta to nie jest, ale mozna spokojniej na trasie wyprzedzac. Zwlaszcza elastycznosc 4 sie poprawila, tak mi sie wydaje. Ogolnie wszystkim wahajacym sie czy warto robic program,czy nie to polecam :)

a ile Cie kosztowalo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700 + hamownia 100 = razem 800 :)

---------- Post dopisany 12-07-2012 at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2011 at 11:03 ----------

Witam! Panowie odgrzewam kotleta :wink: minął prawie rok od rozpoczęcia tego wątku, przez ten czas auto przeszło parę modyfikacji: turbo AWX, wtryski 216, fmic, kolektor ssący z AWX, zaślepienie egr'a oraz wybicie katalizatora. Następnie zostało zestrojone (tak jak poprzednio) w TTC Kraków przez Daniela :decayed:

Oto wynik:

a4mod.th.jpg

Myślę że jest ok :decayed:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1: dobre mody i wynik adekwatny...

tylko dlaczego 1.9 ++?:decayed:

hehe wziąłem na chłopski rozum jeden + to sam program, ++ to wiecej modów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700 + hamownia 100 = razem 800 :)

---------- Post dopisany 12-07-2012 at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2011 at 11:03 ----------

Witam! Panowie odgrzewam kotleta :wink: minął prawie rok od rozpoczęcia tego wątku, przez ten czas auto przeszło parę modyfikacji: turbo AWX, wtryski 216, fmic, kolektor ssący z AWX, zaślepienie egr'a oraz wybicie katalizatora. Następnie zostało zestrojone (tak jak poprzednio) w TTC Kraków przez Daniela :decayed:

Oto wynik:

http://img198.imageshack.us/img198/695/a4mod.th.jpg

Myślę że jest ok :decayed:?

Dzwoniłem właśnie dzisiaj i powiedzieli 800 Zł + 200 zł przed i po hamownia . Może jakiś grupowy się uzbiera tuning i będzie taniej .

Minimum 3-4 auta by pasowało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1: dobre mody i wynik adekwatny...

tylko dlaczego 1.9 ++?:decayed:

hehe wziąłem na chłopski rozum jeden + to sam program, ++ to wiecej modów :decayed:

to u wielu na forum brakło by plusów:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700 + hamownia 100 = razem 800 :)

---------- Post dopisany 12-07-2012 at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2011 at 11:03 ----------

Witam! Panowie odgrzewam kotleta :wink: minął prawie rok od rozpoczęcia tego wątku, przez ten czas auto przeszło parę modyfikacji: turbo AWX, wtryski 216, fmic, kolektor ssący z AWX, zaślepienie egr'a oraz wybicie katalizatora. Następnie zostało zestrojone (tak jak poprzednio) w TTC Kraków przez Daniela :decayed:

Oto wynik:

http://img198.imageshack.us/img198/695/a4mod.th.jpg

Myślę że jest ok :decayed:?

Dzwoniłem właśnie dzisiaj i powiedzieli 800 Zł + 200 zł przed i po hamownia . Może jakiś grupowy się uzbiera tuning i będzie taniej .

Minimum 3-4 auta by pasowało .

zapytaj w temacie spotów krakowskich, bo kilku chłopaków, zastanawia się na czopkiem, może uzbierasz te 3-4 osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam o moment jeszcze przed 2-gim strojeniem - zmieniło Ci się jakoś spalanie przed tym jak miałeś serię a po samym wirusie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam o moment jeszcze przed 2-gim strojeniem - zmieniło Ci się jakoś spalanie przed tym jak miałeś serię a po samym wirusie?

wykresrls.jpg

tu masz po samym wirusie. 142,6 KM i 317Nm. Spalanie na tym samym poziomie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie szczęśliwie użyłem słowa "moment", bo chodziło mi o czas przed drugij strojeniem a nie o Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nadal nie rozumiem pytania :decayed: chodzi Ci o czas 0-100? Czy jaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najważniejsze otrzymałem odpowiedź - czyli czy po samym wirusie zmieniło się coś w temacie spalani ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas na prawdopodobnie ostatni już stage do tego auta. Obecnie A4 zestrojona przez Gregora10 na gratach:

- turbo GTB17

- wtryski firad 0.240

- pompa 107j

- kilka mniej ważnych pier**l

Wynik poniżej:

wykres.png

Muszę ogarnąć mocniejsze sprzęgło, bo te z awx'a nie dalo rady więcej pociągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...