Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. dzisiaj ok. 18 na Opolskiej zielony sedan B5 na ramkach klubowych KWI*** pozdro
  2. ale zamieszało pogoda, wczoraj taaak ładnie a dzisiaj tylko ....
  3. buda B5 jest lżejsza od B6 więc może ciut lepiej AVG pojedzie
  4. B6 ma rozstaw śrub 5x112 a nie 5x110!
  5. wzór nawet fajny i chyba nie oklepany, więc można coś o nich pomyśleć
  6. u mnie zimówki 185/65/15 przód, 195/65/15 tył, i gdybym przypadkowo kiedyś nie popatrzył na napisy na oponach, to w życiu nie zorientowałbym się
  7. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-rezanie-montaz-halogenow-polifta-zderzak-przedliftowy-64836/ miłej lektury
  8. Tablica już jest zmieniona ogólnie jestem z Leska, ps: w najbliższym czasie chce kupić radio alpine/clarion i do tego głośniki w tylne drzwi tylko muszę wynaleźć taki model żeby się zmieściły może znacie jakieś które idealnie pasują w tylne drzwi? ooo to prawie sąsiadami jesteśmy do Leska chodziłem do LO moje OOOO też na blachach RLS co do audio zapytaj w dziale "nawigacja, car audio" tam są mądre głowy to Ci powiedzą
  9. Heloł MakiGS widzę że jesteś z Bieszczad a dokładniej? bo blachy RJS to bardziej Jasło sugerują? Bo ja też z Bieszczad teraz siedzę w Krakowie, ale czasem wpadam do domu Fajny Avant, niech dobrze służy
  10. Junior_tdi a ty masz niebieskie? Czy to białe dają taką barwę? Bo mi by pasiło coś bardziej wpadającego w biel
  11. będę wdzięczny
  12. dzięki Panowie, wezmę te co Duds wrzucił, zobaczymy jak to będzie dawało rade
  13. na 8-bit normalnie program może być zrobiony. Żeby wymienić turbo na takie ze zmienną geometrią (AFN, AWX itp) musisz zmienić kompa na 16bit, bo Twoja turbinka ma inne sterowanie. Jak chcesz więcej koni niż daje sam program, a nie chcesz wymieniać turbiny i co za tym idzie kompa, możesz dołożyć jeszcze wtryskiwacze tzw. 216, albo na bidę od AFN'a
  14. 135km z turbiną awx to i tak troche mało, tyle to łagodne softy mają ze zwykłym turbo od afn'a
  15. dzięki co do ledów w postojówki to jak najbardziej jestem za, nawet się ostanio rozglądałem za jakimiś. Poleciłbyś coś konkretnego? Interesują mnie tylko białe
  16. chyba większość tdi po czopku na forum jest po przebiegu ~300tys. km i mają się dobrze , reszta tak jak pisze Kowi. Co do tunera, który może Ci to zrobić zapytaj w tym dziale: http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/dobrzy-chiptunerzy-5549/index60.html
  17. Mrogal ma mega szaraka Ja jak już ogarnę większkość celów, które sobie założyłem też pomyślę o jakimś odświeżeniu lakieru, zwłaszcza tylni zderzak, bo jakiś idiot a/ka, pocałował go na parkingu i już bez malowania nie da się go przywrócić do normalności
  18. Fajna Aśka! Ta odnowa biologiczna lakieru naprawdę pomogła, teraz wygląda ekstra plany spoko masz, szkoda tylko że od razu nie dałeś czegoś niższego niż 1be pomyśl jeszcze o jakimś wirusiku, napewno tej inwestycji nie będziesz żałował (o ile zrobi Ci to ktoś ogarnięty oczywiście ), co do wydechu przepoleruj narazie końcówki, 30min. roboty, a efekt dużo lepszy niż jest teraz powodzenia w rezaniu
  19. Nex, jak będzie Ci robił pomiar, powiedz mu żeby jeszcze raz Ci puścił auto na rolkach, zobaczysz przy drugim pomiarze ile daje FMIC , bo oni jak się nie poprosisz to robią jeden pomiar
  20. Pany patrzcie jak sobie chłop przerobił Opla na skarbonkę
  21. No i gitara 1200 to fakycznie mało dałeś jak za 5szt z oponami. Teraz Aśke niżej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.