Treść opublikowana przez radimm
-
[Małopolska] Widziany, widziana
dzisiaj ok. 18 na Opolskiej zielony sedan B5 na ramkach klubowych KWI*** pozdro
-
Passat B5 3BG AVF 1.9tdi program TTC Kraków
no i Nex gitara
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale zamieszało pogoda, wczoraj taaak ładnie a dzisiaj tylko ....
-
Dobrzy chiptunerzy
buda B5 jest lżejsza od B6 więc może ciut lepiej AVG pojedzie
-
Znaczenie ET Felgi
B6 ma rozstaw śrub 5x112 a nie 5x110!
-
Alufela RH BE 18"x8 5x112 ET35
wzór nawet fajny i chyba nie oklepany, więc można coś o nich pomyśleć
-
różny rozmiar opon
u mnie zimówki 185/65/15 przód, 195/65/15 tył, i gdybym przypadkowo kiedyś nie popatrzył na napisy na oponach, to w życiu nie zorientowałbym się
-
okragłe halogeny i kratki do przedlifta
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-rezanie-montaz-halogenow-polifta-zderzak-przedliftowy-64836/ miłej lektury
-
[A4 B5] nowa "forumowa" zabawka
Polańczyk
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
zayebiście wygląda teraz ten lakier :slina:
-
[A4 B5] nowa "forumowa" zabawka
Tablica już jest zmieniona ogólnie jestem z Leska, ps: w najbliższym czasie chce kupić radio alpine/clarion i do tego głośniki w tylne drzwi tylko muszę wynaleźć taki model żeby się zmieściły może znacie jakieś które idealnie pasują w tylne drzwi? ooo to prawie sąsiadami jesteśmy do Leska chodziłem do LO moje OOOO też na blachach RLS co do audio zapytaj w dziale "nawigacja, car audio" tam są mądre głowy to Ci powiedzą
-
[A4 B5] nowa "forumowa" zabawka
Heloł MakiGS widzę że jesteś z Bieszczad a dokładniej? bo blachy RJS to bardziej Jasło sugerują? Bo ja też z Bieszczad teraz siedzę w Krakowie, ale czasem wpadam do domu Fajny Avant, niech dobrze służy
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Junior_tdi a ty masz niebieskie? Czy to białe dają taką barwę? Bo mi by pasiło coś bardziej wpadającego w biel
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
będę wdzięczny
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
dzięki Panowie, wezmę te co Duds wrzucił, zobaczymy jak to będzie dawało rade
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
dzięki
-
1,9 tdi 1z, 334 tys, chipować?
na 8-bit normalnie program może być zrobiony. Żeby wymienić turbo na takie ze zmienną geometrią (AFN, AWX itp) musisz zmienić kompa na 16bit, bo Twoja turbinka ma inne sterowanie. Jak chcesz więcej koni niż daje sam program, a nie chcesz wymieniać turbiny i co za tym idzie kompa, możesz dołożyć jeszcze wtryskiwacze tzw. 216, albo na bidę od AFN'a
-
Nowe wtryski 216 do zestawu
135km z turbiną awx to i tak troche mało, tyle to łagodne softy mają ze zwykłym turbo od afn'a
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
dzięki co do ledów w postojówki to jak najbardziej jestem za, nawet się ostanio rozglądałem za jakimiś. Poleciłbyś coś konkretnego? Interesują mnie tylko białe
-
1,9 tdi 1z, 334 tys, chipować?
chyba większość tdi po czopku na forum jest po przebiegu ~300tys. km i mają się dobrze , reszta tak jak pisze Kowi. Co do tunera, który może Ci to zrobić zapytaj w tym dziale: http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/dobrzy-chiptunerzy-5549/index60.html
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Mrogal ma mega szaraka Ja jak już ogarnę większkość celów, które sobie założyłem też pomyślę o jakimś odświeżeniu lakieru, zwłaszcza tylni zderzak, bo jakiś idiot a/ka, pocałował go na parkingu i już bez malowania nie da się go przywrócić do normalności
-
Moja czerwona Aśka :D
Fajna Aśka! Ta odnowa biologiczna lakieru naprawdę pomogła, teraz wygląda ekstra plany spoko masz, szkoda tylko że od razu nie dałeś czegoś niższego niż 1be pomyśl jeszcze o jakimś wirusiku, napewno tej inwestycji nie będziesz żałował (o ile zrobi Ci to ktoś ogarnięty oczywiście ), co do wydechu przepoleruj narazie końcówki, 30min. roboty, a efekt dużo lepszy niż jest teraz powodzenia w rezaniu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nex, jak będzie Ci robił pomiar, powiedz mu żeby jeszcze raz Ci puścił auto na rolkach, zobaczysz przy drugim pomiarze ile daje FMIC , bo oni jak się nie poprosisz to robią jeden pomiar
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany patrzcie jak sobie chłop przerobił Opla na skarbonkę
-
Co myślicie o tych kołach
No i gitara 1200 to fakycznie mało dałeś jak za 5szt z oponami. Teraz Aśke niżej