Treść opublikowana przez radimm
-
Sztywne zawieszenie a halas w aucie
ja mam sprężyny weitec + amory 1be i u mnie jest dość twardo w porównaniu do tego samego zesatwu ze sprężynami 1be, ale jak ktoś wyżej napisał: do wszystkiego można się przyzwyczaić
-
Stickerbomb na przednim błotniku ??
Progi z Vectry C po dopasowaniu wyglądają ok a koszt zakupu nie jest duży. Wsadź jeszcze grill ze znaczkiem bo ten wygląda chyba z omegi:wink: Faktycznie, mój błąd A nie Omegi B ?? C
-
co myślicie o tych felgach?
wizualnie fajnie wyglądają
-
[Audi A4 B5 AFN 97r ] Potrzebuje zawirusować swoje OOOO
afn: ~135-140km
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo i jak ten czarnobyl? warte to cos?
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Danielom a masz zapisane numery tarczy i docisku, albo całego zestawu? Bo tych zestawów do AWX'a jest dużo i może faktycznie różnią się od siebie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki Panowie!
-
czy te felgi podejda do moich oponek
ja myślę że nie odczujesz tego, to tylko rozmiar różnicy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chyba się jakaś Astra zapowiadała w zeszłym tygodniu... będą będą, mówili że zapomnieli kubełka z KFC ostatnio i tak teraz im trochę głupio i że to dzisiaj nadrobią
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cycki, kto dzisiaj będzie?
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
mi jak te się spalą, to też chyba wracam do żółtych, bo nie podoba mi się jak to wygląda w ciągu dnia, dwa takie jaksrawe punkty z doopy ---------- Post dopisany 04-10-2012 at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2012 at 14:31 ---------- wczoraj Kurieros przyniósł zestawik sprzęgła z modelu awx, skończą się w końcu problemy ze ślizganiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hooj z plombami, ja mam lekkie wstrzasnienie mozgu po kazdej jezdzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron, żebyś wiedział jak u mnie taczka jest czasami się zastanawiam czy ja mam amoryzatory
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Michał, skoro ty masz gofra, to poszukaj informacji, bo kiedyś natknąłem się na jakieś wzmianki ze sprzęgło z Corrado G60 wrzucają do tych silników, w Audi to nie wypali bo tam silnik wzdłużnie leży, a w gofrze poprzecznie chyba ---------- Post dopisany at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ---------- może masz sdi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiesz fizycznie jest to możliwe pewnie, ale musisz zmienić koło na dwumasowe, a taki zestaw kosztuje ze sprzęgłem ok1700zł i to już powoduje że ta operacja się nie opłaca, chyba że robisz jakiś gruby projekt, w którym koszta nie grają roli
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ty masz koło jednomasowe, a to sprzęgło jest pod dwumase, więc raczej nieee
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ma grać jest kilka afn'ów na forum z takim rozwiązaniem i daje to radę, to chyba jedyna sensowna alternatywa dla tego silnika po małych witaminach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oki, jutro rano jadę do castoramy po łopate, na wieczór kanał będzie gotowy a tak na poważnie, pytam, bo jak pojadę do domu w Bieszczady, to też za dobrą kasę mi to majster zrobi, tylko nie wiem kiedy to będzie 2-3tygodnie, a średnio lubię jaki mi się części kurzą na półce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry wieczór! przyszło dzisiaj do mojego afna sprzęgło z AWX'a i mam pytanie czy orientujecie się ile w Krk. biorą za wymianę sprzęgła? + -
-
Dobrzy chiptunerzy
nie patrz na cennik, tylko zadzwoń i pogadaj, myśle że Daniel zrobi dobrą cenę
-
Dobrzy chiptunerzy
TTC Kraków
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oki, no to wiem gdzie uderzyć postaram się zebrać dopę w czwartek i tam podjechać niech majstry zobaczą jak żem driftem jebnął
-
[B5 AJM+] Black and white... aVant
suta gleba + ładne koło i avantowi nie potrzeba relignów bardzo bardzo ładnyy avant
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron kiedy chcesz do nich jechac? Oni robią felgi? jesli tak to tez bym podskoczyl zeby zobaczyli czy sie nada do naprawy, czy jedynie na przetop
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!