Treść opublikowana przez radimm
-
Wymiana sprzęgła z dwumasą?
oczywiście że możesz tak jezdzić. To czy auto seria czy po witaminach nie ma znaczenia w tym wypadku
-
Twardy pedał hamulca brak wspomagania siły hamowania
no właśnie też tego nie wiem, ale wydaję mi się że serwo będzie to samo, miałem o nr. 8D0612105 i też takie kupiłem, ale niektóre serwa które oglądałem o tym numerze były z modeli 90KM przynajmniej tak pisali sprzedawcy
-
Twardy pedał hamulca brak wspomagania siły hamowania
po za tym serwo odpowiada też za ciśnienie od turbo ponoć
-
Wymiana sprzęgła z dwumasą?
rób dwumas + sprzęgło AWX. Wczoraj do mojego AFN'a wleciało sprzęgło z AWX, dwumas został stary bo był w dobrym stanie. Niektórzy co przechodzą na jednomas chwalą sobie, inny narzekają, także ile użytkwników tyle opinii
-
czy podświetla się Wam "joystick" sterowania luster zewnętrznych?
właśnie sobie uświadomiłem ,że nigdy nie zwróciłem na to uwagi może dlatego że żadko reguluję lusterka nocą
-
Twardy pedał hamulca brak wspomagania siły hamowania
oki dam znać. Kupiłem używkę sprzedający zapewniał że wszystko dobrze z nim, no ale zobaczymy. Bez serwa to nie hamulce, to zwalniacze bardziej
-
Dębica Frigo 2,czy ktoś na takich jezdzi?
ja mam 185/65/15 i jesli chodzi o kopny snieg to nie ma bata na tą opone , gorzej jesli jeździmy tak jak kolega wyżej napisał po mokrym, no ale stosunek ceny do tego co opona oferuje jest moim zdaniem korzystny
-
Folia pod kolor zamiast malowania dokładek
ale czy srebrny folii będzie miał odcień identyczny jak lakier? czy będą różne odcienie co da efekt spartolonego malowania
-
czy podejdzie zawiecha od 1.6 do 1.8?
kolega założył zawias 1ba z 1.8 do silnika 2.6 i stoi jak na 1ba przystało wyyysoko, gdzie różnica wagowa jest zdecydowanie większa niż 1.6 - 1.8
-
Twardy pedał hamulca brak wspomagania siły hamowania
Kolego u mnie przy puszczającym ciśnienie serwie objawy były te same, z tym że u mnie z jego okolicy cały czas słychać było syczenie, Właśnie dzisiaj wymienia mi je znajomy mechanik, z tego co mi mówił to są jakieś dwa rodzaje, jedne wychodzą łatwo, a drugie trochę gimnastyki wymagają
-
[a4 b5] sprezyny
1.9 jest trochę cieższę więc przód może stać trochę wyżej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dwumasowe, z tym że nie wymieniałem go - zostało stare. co do jednomasy i dwumasy to tyle opinii ile użytkowników sam kiedyś się nad jednomasowym zastanawiałem, niewątpliwym plusem jest jego cena
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z AWX'a
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak przyjedziesz to tak ---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ---------- HARDCORE! pojeb niezły, w końcu audi do zatrzymało :/ ---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- dzięki chłopaki za spota. Radimm liczyłem że obczaję tą Twoją zabawkę ;-) ja w Bieszczadach od wczoraj do końca weekendu zostaje, a zabawka dzisiaj ma wymieniane sprzęgło, a jutro serwo i może zacznie jeździć jak Pan Bóg przykazał bedę następnym razem
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
i pompa 11'tka bardzo fajne kreski
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurde na fotelu pasażera też jest koszulka żeby jakoś symetrycznie wyglądało, a przeważnie jeżdże sam, więc jest agro , gdy zatrzymuje się na światłach kierowcy z aut z prawej widzą napis i odpuszczają wyzwanie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ja też muszę coś zrobić z przetarciem na lędźwiu kierowcy, bo teraz mam koszulki z napisełm tuning, które zdradzają cały sekret pojazdu
-
Weitec czy H&R ?
to na jakiej wysokości stał? U mnie przód 62,5 tył 63,5 i własnie nie wiem ile + - jest dla sprężyn -35mm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [A4 B5] nowa "forumowa" zabawka
po programie przy tym samym stylu jazdy spalanie utrzymuje się na praktycznie tym samym poziomie. Co do zużycia, wiadomo że silnik i osprzęt jest odrobine bardziej wysilony niż przed, ale wymiana regularna olejów, pasków, filtrów, jazda z głową, czyli nie pałowanie gdy oiliwa i silnik nie jest rozgrzany, po ostrzejeszej jeździe schładzanie turbiny i nic mu nie będzie. Oczywiście najważniejsze - oddać na program auto do kogoś kto wie jak układać te klocki- Weitec czy H&R ?
mierzyłeś ile masz od rantu nadkola do ziemi? Daj jakieś foto jak u Ciebie to wygląda, bo mi wydaje się że mi weitec też siadł niżej niż -35- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wpadnij kiedyś, bo Twojego szaraka jeszcze nie widziałem, a patrząc po liście modów jest ciekawie- 15 czy 16 ?
u mnie też jedna stalówka, która mi została jest w półmacie- Zmiana rozmiaru kół
dokładnie, w serii wychodziło B5 m. in. w tym rozmiarze, też mam zimowe koła takie i po za h**jowym wyglądem nie zauważyłem żadnych myszkowań itp. dziwnych rzeczy o których ktoś tam wyżej napisał- 1.9 TDI AJM program Fabryka-Mocy.com Lublin
za jakiś czas będzie Ci miało i będziesz chciał więcej - [A4 B5] nowa "forumowa" zabawka