Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. fajne kreski seryjnego awx połknie, raz że większa moc, dwa że mniejsza masa a seria w normie była
  2. ale szefowie wszystkich szefów mają szybciej
  3. a propo diganostów to niedawno wyszła lista z czym diagnosta musi puścić auto, a z czym może a nie musi
  4. Yo Co tam pany dziś dobrego słychać dwa dni do długiego weekendu
  5. fajnie CI te pikczersy wyszły
  6. napisz jak im poszło
  7. czy polsatu? dobrze doczytałeś
  8. 5zł + vat 23% , Pablo nie okradaj naszego biednego państwa
  9. w vw vento kolegi z 1996r. były ori lampki drzwiowe to w Audi miałoby nie być? ja akurat nie mam, ale myślę że w opcjach była możliwość dokupienia tego
  10. hehe ja właśnie wczoraj przerabiałem temat spalonej żarówki, jest mała masakra, tyle naciągania żeby wymienić głupią żarówkę, a na trasie nie ma bata tego zrobić Lo-Buz fajny pomysł
  11. AJM i AFN to dwa całkiem różne silniki, z ajm można samym programem zrobić więcej niż w afn'ie. AFN i 150KM po samym remapie to chyba tylko tak jak Kowi pisze ...
  12. z Kobietą nie ma żartów
  13. no i dobrze, że zostaje srebrna
  14. o 150 to możesz sobie po samym programie tylko pomarzyć, po za tym zamiast tworzyć nowy temat i zadawać po raz setny to samo pytanie, poświęć chwilę czasu i poprzeglądaj tematy z tego działu i będziesz wszystko wiedział. Masz tu wątek Kowiego, który trochę wyjaśni Ci sytuację http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/
  15. ---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ---------- ups sory to nie na 1be, nie doczytałem
  16. tak jak Koledzy napisali posprawdzaj rury dolotu, podociskaj opaski na nich, zobacz w jakim stanie jest intercooler, ja kiedyś miałem podobnie i u mnie winowajcą okazał się IC, który miał dziurę po jakimś kamieniu
  17. pewnie bedzie w koncu jaka okazja to wypijemy
  18. Boseron odebrałem felge, robota mega, gdybym nie wiedzial ze ja robili to w zyciu nie wpadłbym na to
  19. przemian ? ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- chyba mam taką zoobacz bo będziesz wtedy moim bohaterem ile i kiedy moge odebrac? ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ---------- to cos takiego ma byc http://allegro.pl/nelmoto-zarowki-kierunkowskazow-12v-5w-dwuwloknowe-i2723460827.html#tabsAnchor
  20. Kierowniki, nie wiecie gdzie w Krk. dostanę żarówkę dwuwłóknową pomarańczową 5W/21W ? Bo mi sie suka spaliła
  21. fajnie wygląda z tym kółkiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.