Treść opublikowana przez radimm
-
okragłe halogeny i kratki do przedlifta
gdzies kiedyś widziałem kratki do przeedliftowego zderzaka przystosowane do halogenów, ale bardzo dużo kosztowały (jak na kratki oczywiście )
-
czy taka felga wejdzie
skręt na maxa przy dużej szybkości jakoś sobie tego nie wyobrażam ja dałbym 215/40/18 albo 225/40/18
-
Jakiej firmy filtry?
ja kiedyś gdzieś spotkałem się z takimi opiniami że filtron to tylko jako kabinowy, no ale to tylko opinie
-
1.9 tdi 90km czy można wycisnąć więcej?
z AHU po samym programie zrobisz ok. 110km, w tym temacie zapytaj bądź poprzeglądaj go żeby znaleść polecanego tunera z Twojej okolicy, bądź miejsca gdzie możesz podjechać: http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/dobrzy-chiptunerzy-5549/index60.html gdybyś chciał więcej to już zabawa w wymienianie części (turba, pompy, wtrysków, IC, itp.) i zestrojenie tego programem Co do Twojej BMW to te 17KM moim zdaniem wynikają z czego innego niż czip, możliwe że np. hamownia zawyżała
-
okragłe halogeny i kratki do przedlifta
pasuje, tylko musisz zmienić jeszcze śłizgi zderzaka na poliftowe
-
okragłe halogeny i kratki do przedlifta
bez cięcia klejenia i szpachlowania się nie obejdzie chyba że zmienisz caly zderzak z polifta
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
eee, nie jest tak źle mi to zajeło 2min.
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
ooo to teraz masz tyle co ja tylko u mnie niżej nie zejdę chyba że sprężyny utne bardzo fajnie na tych felach wygląda Twój Avant
-
okragłe halogeny i kratki do przedlifta
są inne trochę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A kto był nowy???? bo jak chodzi ci o gościa z clio to troche sie pomyliłes.... bo to ja i nowy nie jestem:decayed: Ci z Astry
-
Renowacja felg S line ( galeria zdjęć ) zapraszam
bardzo fajnie Ci to wyszło wiesz + - ile czasowo Ci to zajęło?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ci Nowi dzisiaj zapomnieli o kubełku z KFC
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dantemu prawie udało się zbiec
-
Czy wejdą mi te felgi
za duże ET, dystans będzie trzeba dać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki Panowie za spota! Miło było poznać nowych kolegów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja pewnie się trochę spóźnie
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
to już będę wiedział na przyszłość jakie kupić, gdy te umrą na tych co mam to nie ma bata w ciągu dnia na samym postoju jeździć, bo w jasny dzień to widać świecące dwa białe punkciki, co szczerze mówiąc średnio mi się widzi. Gdy jest trochę ciemniej to jakoś to światło się rozprasza na odbłyśniku i już jest oki
-
1.9 tdi 90km czy można wycisnąć więcej?
jak to, nie wiesz? przecież czip-tuning to zło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ELDDIS TYPHOON GTX !!! ZAREJESTROWANA !!! (2637281809) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. yebany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Ja też dzisiaj wybieram się na spota
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
ta w rejestracje ~5zł/szt. Jak się spalą to wrócą normalne żarówki
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
No to zakupiłem Tył: środek trochę niedoświetlony, ale przy zwykłych żarówkach chyba dużo lepiej nie było Przód:
-
Jakiej firmy filtry?
wszystkie Mann, tylko kabinowy mi w tym roku przy serwisie klimy bez pytania majster wrzucił filtrona
-
Różnice sprężyn (cienkie i grube)
skoro na grubych nic nie usiadł tzn. że nie ta kategoria wagowa bardzo możliwe że od 2,5 + np. automat + klima
-
Stickerbomb na przednim błotniku ??
jestem na Nie