Treść opublikowana przez radimm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemanko! Fantowski będziesz w czwartek na spocie? Bo mam dla Ciebie gadżety przemka salety
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
fajnie go pomodziłeś podoba mi się pomysł z pomalowaniem znaczków oooo z dekielków w kolor zacisków. W którym miejscu montowałeś turboBoost? Daj jakieś foto
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
nawet nie wiem czy nie trzeba byłoby czegoś zrobić z nadkolami od wewnątrz, bo ze 2cm niżej i koło by po nich tarło ale za nim pomyśle o jakiejś konkretniejszej glebie to: serwo do wymiany mam bo sobie lekko syczy i puszcza , sprzęgło od AWX i poszukiwania pompy 11, albo hybryda no i halogeny w zderzak - to najbliższy plan na jakim zamierzam się skupić
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
na tył założone są 15mm (ET33), a na przód 13mm (ET35). Właśnie nie wiem po jaką cholere inżynierkowie z Audi pchali małe prawe lusterko pewnie z czasem coś pomyśle, bo masz racje że z dużymi symetrycznymi lusterkami wygląda dużo lepiej, ale na razie inne priorytety są Halo wleci na pewno w zderzak, bo teraz ewidentnie czegoś mu brakuje Co do zawiasu, hamuje mnie na razie mój wjazd do garażu, bo teraz na tych -35/-40 mimo że wjeżdzam po skosie szlifuje dokładką zdrowo no, ale będziem pomału modzić
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
raczej nie będę ich polerował, one są w orginalnej takiej jakby półpolerce Audi, także nawet ładnie się błyszczą (na zdj. są uyebane ) Tak wogóle to własnie biję się z myślami co robić dalej z kołami. Teraz na zimę mam 15', a planuje zmienić tarcze na 312mm i na przyszły sezon muszę o czymś większym pomyśleć.. i możliwe, że obecne 17' pójdą na zimówki a ja porozglądam się za jakimiś 18', chyba że z kasą nie wyrobie to zostaną na lato, a kupię jakieś 16' na zimę. Zobaczymy ---------- Post dopisany 10-09-2012 at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2012 at 10:41 ---------- Kilka aktualnych, na szybko zrobionych fotek
-
[B5 AFN] Avanturnik AFN by Tommy Gun - upgrade complete
bez listew o niebo lepiej ładna szaraczyna
-
[B5 AEB] Srebrna Audi na gwincie i czarnej 17" new photo
ramka grila aż się prosi o czarny mat fajne sreberko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bon dźiorno
-
sprezyny tyl z sedana do avanta?
ja mam w avancie weitec'ki które wczesniej jezdziły w sedanie, tył minimalnie niżej siadł, ale nie ma jakiejś dużej różnicy w wysokości. ogolnie jestem zadowolony
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew::polew:
-
[B5 ADR] A4 Czarny sedan by pablo
fajny czarnuch jak wykonasz te plany które wypisałeś, to już będzie całkowicie gitarka powodzenia
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
to jest dopiero pomysł ---------- Post dopisany 08-09-2012 at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany 28-08-2012 at 12:36 ---------- Bo w życiu trzeba mieć dystans ... no i w końcu jest tak jak powinno
-
[B5 ADR] Black & White Test By Bezimienny!!! 17"
podoba mi się z tymi białymi dodatkami ahh te vulkanszwarce
-
[B5 AJM] OGrowóz
fajny ten Twój Ogrowóz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mokrą 2a też polecam, ja aukrat pare razy byłem u Wojtka Włodka, za każdym razem w fajnych pieniądzach zrobił porządnie robote
-
[b5] audi a4 1.9 tdi 1998 rok
zawsze podobała mi się ta felga lampy poliftowe na przod i bedzie kocur
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
fajnie w środku z tymi dekorami a co do poliftów kilka godzin fajnej zabawy i auto 100razy lepiej wygląda:wink: także powodzenia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za***iście łysego wysztywniło Dzień dobry! I miłego dnia!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja dziś w pracy, więc mnie nie będzie
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
czarny rotor zdecydowanie lepiej wygląda
-
Spalanie po zawirusowaniu autka
albo moc albo ekonomia, z czegoś ona się w końcu musi brać
-
Spalanie po zawirusowaniu autka
normalnie raczej. mi afn + t.awx + 216 zje wtrasie 6,5 miasto na krotkich dystansach 9 także chyba norma
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
bardzo fajnie to wygląda
-
AHH 216 Bosch chip wykres do oceny
od kolektora ssącego po intercooler. Kolektor odkręcassz i zalewasz bezyna i podpalasz jak sie wypali to pod cisnieniem wyplukujesz syf z niego. Ewentualnie mozesz uzyc srodka do czyszczenia komnikow
-
Grill jak w B6
poluj na allegro, ale od S4 B5 raczej ciężko dostać