Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Srebrna Audi na gwincie i czarnej 17" new photo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PRODUCENT : AUDI

MODEL : A4

ROK : 1998

SILNIK : 1.8T

MOC : 150 KM przy 5700 obr/min

RODZAJ PALIWA : Pb95

MAX. MOMENT OBROTOWY : 210 Nm

UKŁAD DOLOTOWY : Filtr gąbkowy ITG

UKŁAD WYDECHOWY : wybebeszony katalizator, tłumik końcowy WM SPORT

ZAWIESZENIE : Gwint TA TECHNIX

UKŁAD HAMULCOWY : seria

KOŁA : alu MOMO 17''

BODY-KIT : seria

ŚRODEK :

+ 4 Poduszki powietrzne

+ 2 Podłokietniki

+ Wspomaganie kierownicy

+ Kierownica S-line

+ Centralny zamek z pilota wraz z domykaniem szyb

+ Oryginalny kluczyk scyzoryk

+ Climatronic

+ Halogeny przeciwmgielne

+ Pełny komputer pokładowy

+ El. przednie szyby i szyberdach

+ El. i podgrzewane lusterka

+ Immobiliser

CAR-AUDIO :

+ Radio ALPINE CDA-117RI

+ Głośniki przód: Sony XPlod

+ Wzmacniacz: Impulse accoustic 5 kanałowy

+ Skrzynia basowa: Hertz 250mm

PLANOWANE ZMIANY :

+ Założone końcówki wydechu "ULTER"

+ Wymienić lampy przednie na soczewkę z ciemnym środkiem

+ Zmienić boczne kierunkowskazy na Clear

+ Pomalować przedni grill na czarny połysk wraz ze znaczkiem

+ Alu MOMO 17''

+ Zegar TURBO BOOST

+ Gwint

+ Stożek ITG

+ Stickery na tylną szybę

+ Grill RS4

+ Poliftowe lampy tylne

+ Poliftowe kratki nawiewu

Kilka Fotek:

Zaraz po kupnie:

imgp5576x.th.jpgimgp5588g.th.jpgimgp5566.th.jpg

Z czarnym grillem, znaczkiem i Lampami soczewkowymi:

imgp6281.th.jpg

Lato 2011:

36486818.th.jpg79034939.th.jpg57223461.th.jpg89125599.th.jpg38957332.th.jpg64366855.th.jpg

Jesień 2011

imgp8184.th.jpgimgp8186h.th.jpg

a tak wygląda w nocy:

imgp8203.th.jpg

Lato 2012:

sticki2.jpg

Opublikowano

Silnik :good:

Ładny kolorek :decayed:

PS: Nie było w B5 czegoś takiego jak S-Line :gwizdanie:

Szerokości!

Ja bym znaczek OOOO zostawił w chromie

Opublikowano

bez awaryjnosci !! fajna sztuka i juz mody sa :D

Opublikowano
  • Autor

Kiera ze skóry trójramienna, Gałka zmiany biegów skórzana, fotele sportowe (tak mi sie wydaję) :kox:

Opublikowano

Kiera ze skóry trójramienna, Gałka zmiany biegów skórzana, fotele sportowe (tak mi sie wydaję) :kox:

Gałka biegów w każdym była skórzana :wink4:

Kierownica może założona od eSy? :mysli:

Fotele kubełkowe (w opcji) :wink4:

Chodziło mi o to że S-Line wszedł dopiero od B6 :wink4:

Pozdrawiam!

Ale silnik do dobra baza do modów. Zazdroszczę. :good:

Opublikowano
  • Autor

A to nie wiedziałem :P Na Audi się dopiero poznaję, bardziej jestem obeznany w temacie hondy (moje byłe auto). A mi się wydawało, że z tym silnikiem nie da się nic za bardzo pomodzić ;/

Opublikowano

A to nie wiedziałem :P Na Audi się dopiero poznaję, bardziej jestem obeznany w temacie hondy (moje byłe auto). A mi się wydawało, że z tym silnikiem nie da się nic za bardzo pomodzić ;/

Ze słyszenia wiem że samym programem do ~180 KM się da zrobić. Nie wiem nie sprawdzałem. Tak słyszałem :decayed:

Opublikowano

A to nie wiedziałem :P Na Audi się dopiero poznaję, bardziej jestem obeznany w temacie hondy (moje byłe auto). A mi się wydawało, że z tym silnikiem nie da się nic za bardzo pomodzić ;/

jak to się nie da człowieku... ja właśnie robiłem SWAP na taki... ten silnik ma wysoki potencjał :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:evil: z tym to słyszałem, planowałem taki mod na przyszły sezon, bo w tym już się wycyckałem do cna przez te mody :tongue4:
Opublikowano

A to nie wiedziałem :P Na Audi się dopiero poznaję, bardziej jestem obeznany w temacie hondy (moje byłe auto). A mi się wydawało, że z tym silnikiem nie da się nic za bardzo pomodzić ;/

jak to się nie da człowieku... ja właśnie robiłem SWAP na taki... ten silnik ma wysoki potencjał :gwizdanie:

Sorry za OT. Kolego bardzo dużo jest rezania przy SWAPIE z ADR na 1.8T ? Bo czasem się zastanawiam czy nie skleić sobie jakieś świnki skarbonki i nie zacząć odkładać.

Opublikowano

A to nie wiedziałem :P Na Audi się dopiero poznaję, bardziej jestem obeznany w temacie hondy (moje byłe auto). A mi się wydawało, że z tym silnikiem nie da się nic za bardzo pomodzić ;/

jak to się nie da człowieku... ja właśnie robiłem SWAP na taki... ten silnik ma wysoki potencjał :gwizdanie:

Sorry za OT. Kolego bardzo dużo jest rezania przy SWAPIE z ADR na 1.8T ? Bo czasem się zastanawiam czy nie skleić sobie jakieś świnki skarbonki i nie zacząć odkładać.

ja robiłem 3 tygodnie ale zrobiłem jeszcze przy tym remont w domu :tongue4: generalnie jest trochę zabawy zalukaj mój temat...

Opublikowano

Z grilla zrobiłes kaszane, było pomalować ramke, a zostawić OOOO w chromie :gwizdanie:

Plus za silnik :good: niewielkim kosztem masz 200+

tylko szkoda ze nie w Q :disgust:

Opublikowano

tylko szkoda ze nie w Q :disgust:

oj tam, oj tam :decayed:

Jest 1/2 quattro też dużo :decayed: :decayed:

Opublikowano

nie no z grilem to poszedłeś szeroko :wallbash:

co do silnika to poczytaj troche i bedziesz wiedział co kupiłeś :cool1:

następne kupisz w :quattro:

Opublikowano
  • Autor

Na żywo grill wygląda naprawdę fajnie :) zdjęcie nie oddaje tego ;)

Opublikowano

grill na żywca wygląda fajnie bo ja też tak mam :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj wpadły nowe kołka :D czarne 17" momo :D:evil: jeszcze tylko gleba by się przydała bo auto trochę sterczy z przodu :kwasny: ale to już etap na przyszły rok :naughty:

Opublikowano

zapodaj nowe foto na alusach :gwizdanie:

Opublikowano

dokładnie , dawaj foty na nowych kołach

Opublikowano

Znaczek z grilla powinien zostać w chromie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.