Treść opublikowana przez radimm
-
Obniżenie auta - co i jak?
od sprężyn 1be nie oczekuj jakiegoś fajnego obniżenia. Miałem przez chwilę 1be z felgą 17' i kozowato było
-
Co myślicie o tych kołach
mi się oba wzory podobaja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski, odebrałem mechanizm, już jest w aucie Dzięki
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Kolego jakie tam masz ET w tym czarnym alusie
-
Lekkie obniżenie
już jako tako wygląda dopiero przy -30mm, 1be przy feldze 17' jeszscze trochę kozą zaciąga
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kiepscy - sto lat - YouTube
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta no to NAJLEPSZEGO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja często tankowałem na Neste przy Opolskiej, bo mam ją obok pracy i w tym roku przy -10/15C zamarzła ropa , czy tam wytrąciła się parafina w takiej ilości że nie i *uj nie zapalił, dopóki nie ogrzałem go w garażu także, już raczej na niej nie zatankuje
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Duds porób jakieś zdjęcia, bo za niedługo też się za to biorę, to będzie odrobinę łatwiej powodzenia
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
19x musi już fajnie jeździć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
faktycznie, w życiu nie dam za dekory 550zl widziałem czarny carbon chyba za 700
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
te które podałeś są bardzo fajne kurde nie wiem, muszę pomyśleć jak to rozegrać, czy klejenie czy za jakiś czas szarpnąć się na dekory
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ja myśle o oklejeniu, jeszcze nie wiem w jaki kolor, ale chyba pojde w jasny carbon,żeby trochę wpadło kontrastu do srodka. I jak wrażenia? warte to coś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a czemu nie chcesz wsadzić większej ? wsadzil bym ale nei wiem co musialbym jeszcze dokupic i ile by to wyszlo moim zdaniem szkoda pchać kase w większa turbinę do ahu. Chyba że chcesz robić go na duże moce, to wtedy wyjścia nie masz ---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ---------- kompa też musisz zmienić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ładna ładna, ale koza straszna, prawie jak allroad
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Grek na pewno miał kryzys- [ALL B5] Black With Red - na X5
co tu dużo mówić - piękny, zrobiony ze smakiem Avant- Lampy wzorowane na audi s4 do a4
cięcie błotników nie jest straszne, naprawdę nie ma czego spier... powolutku spokojnie i temat do ogarnięcia bez problemu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oki, powalcze jeszcze z tym angielskim ścierwem i jak nic z tego nie wyjdzie to się odezwe- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mówisz o używce? czy nowym zamienniku? 135 zł nowy a gdzie takie cuda do kupienia? Masz jakiś link, albo namiar?- [B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
błyszczy się jak psu cocones- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mówisz o używce? czy nowym zamienniku?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mam od Masato, korby ze wspornikiem wycieraczek z anglika, teraz muszę jedną korbę spróbować wybić i wsadzić w swój stary wspornik, a jeśli nie bardzo się uda, to pewnie będę szukał jakiegoś użwanego całego mechanizmu wycieraczek- [B5 ADR] Black & White Test By Bezimienny!!! 17"
lampy polifty bardzo dobre posunięcie wtyczki z przedlifta nie podejda, bo one są okrągłe z tego co pamiętam nie lepiej za 20zł polifty kupić, dużo lutowania nie ma - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!