Treść opublikowana przez radimm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ooo to fajnie, bo my sie chyba jeszcze nie znamy
-
Jakiś pomysł na tą fele ?
ja zostawiłbym chyba tak jak jest, albo sprzedał i kupił inny wzór
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kto dzisiaj będzie w Galerii Kazimierz "na zakupach"?
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
skąd te 160KM? Hamowałeś go? Czy ktoś Ci powiedział że czip i jakiś airbox daje 160KM ?
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
gorzej to będzie jak się w kogoś wpierd***lisz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo, przez te Twoje ostatnie mody jeszcze Cię chłopaki z Batalionu wyrzucą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to chyba dużo gwintem nie zejdziesz żeby nie rozwalić nadkoli? Czy robiłeś już coś z nimi? Wogóle to za***iste są te twoje 19', ja za taki wzor tylko 18' oddalbym nerke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jakie masz parametry felg?
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
u mnie podobnie, chyba że zima zrobi jakąś niespodzianke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie, my jesteśmy ascetami, wyrzekamy się uciech i wygód życiowych
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Cycu ty jutro to masz być... ale na spocie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam amory 1be i sprężyny weitec'a i o komforcie nie ma mowy, nawet na 17
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
AFN, 97r. 285kkm, w tym ok 20 kkm na koksie
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
ja właśnie mam pomalowany lakierem i po roku pasowałoby poprawić folia 3M czarny mat i bedzie gitara
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
oklej jego ramke w czarny mat i będzie miażdżył cycki
-
[B5 AFN] A\/ANT Brilliantblau
dokładnie, powoli wszystko sobie ograniesz, a potem modzenie się zacznie powodzenia najlepszy opis afn'a jaki czytałem
-
Znaczenie ET Felgi
to załóż mu dystans 20 to będzie fajnie koło wyglądało. Z ET54 będzie pewnie tarło od wewnątrz, o ile wogóle wejdzie
-
[RHY] Xsara 2 HDI 90ps +IC @ 138PS i 292NM by GoodHope
50KM przyrostu to grubo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron, byłem dzisiaj u Czaji Czajkowskiego, zostawiłem mu złoma, wrzucił na jakąs wyważarke i powiedział że bedzie się jeszcze kreciła 19 mam odebrać, więc zobaczymy co zrobią, sugerowałem mu żeby tą 15' przerobił na 18' a jak mu wyjdzie to przywioze mu jeszcze 3
-
Znaczenie ET Felgi
a A3 nie mają czasem rozstawu śrub 5x100? Jeśli tak, to nie podejdą bo A4 ma 5x112
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W końcu poniedziałek!! Cały tydzień pracy przed nami! Huraa
-
koo dwumasowe z awx do afn
ja gdzies kiedyś słyszałem że dwumas awx i afn jest identyczny
-
[Audi A4 B5 AFN 97r ] Co myślicie o tym wykresie ?
Tu masz przykładową aukcję z alleg.. SPORTOWE Wtryski 216 FRATELLI BOSIO 1.9 TDI Tuning (2665142463) - motoAllegro
-
Regulacja ręczna reflektorów VALEO B5 polift
tu masz z książki "sam naprawiam", wprawdzie na zdjeciu przedlift, ale może pomoże
-
[Audi A4 B5 AFN 97r ] Potrzebuje zawirusować swoje OOOO
wg. mnie wartości są realne, u mnie po czopku wyszło 142,6KM i 317Nm, a koledze w gofie z silnkiem takim jak afn tylko wsadzonym poprzecznie (nie pamietam oznaczenia) 144KM i 322NM, więc chyba da się z tego tyle wycisnąć, ale to raczej górna granica, no i ten NM raczej szybko opadnie. Co do zmiany spalania po wrzuceniu 216'tek to jakaś nieznaczna, zależna raczej od stylu jazdy