Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. narazie o chłodnicze nie myśle, może kiedyś wpadnie, zobaczymy. Masz podobnie po sofcie samym, ale porównaj nasze przebiegi Nm i KM po za tym ty masz PD, to troche inna rozmowa
  2. po programie było 142, teraz 158 i mało nadal trzeba powoli szukać pompy 11'tki żeby na wiosnę coś się uźrebiło jeszcze w stadninie
  3. ciężko mi teraz powiedzieć dokładnie, ale w okolicach tego co Kowi wrzucił w tym temacie http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/ w Etap 2.1, może trochę mniej bo taniej miałem korekte i kupiłem wtryski od kolegi Armistead'a, oraz sprzedałem swoje turbo z afna i wtryski bo były w fajnym stanie, więc jakiś grosz się zwrócił
  4. gdybym miał już wymieniać turbina na tą od AFN to wolałbym z AWX'a wrzucić, pieniadzę praktycznie te same, jeśli chodzi o używkę, a możłiwości zdecydowanie lepsze
  5. mi afn w miescie na krotkich trasach zje 8-9L a w trasie przy normalnym stylu ~6 chyba że się postaram to więcej
  6. wlepe masz w bagazniku po prawej stronie we wnęce koła zapasowego, tam jest napisane
  7. pewnie skończy się na 312, ceny tarcz 321 napewno dużo bardziej szarpałyby mój portfel:decayed: ale póki co jest zima, jest felga 15' tarcza 288 musi wystarczyć
  8. może z przodu masz tarcze 312mm? to w takim wypadku 15' nie zmieści się na nie, minimum 16'
  9. siema, kupiłeś? odebrałeś? Fantowski jeszcze nie odebrałem. Co robisz w piątek? Może w piątek to odbiorę i pomalujemy? Bo ja mam cały dzień wolny?
  10. no myśle myśle o 312'tkach , ale to musiałbym setup zimowy zmienic na 16' bo na 15' nie wejdą
  11. podejdą. Różnica pomiędzy et 42 a et 35 jest taka, że czym większe et (tu 42) tym głębiej jest schowana w nadkolach, czym et mniejsze tym bardziej felga wychodzi na zewnątrz auta, oczywiście na to czy felga bardziej wystaje czy też mniej, ma wpływ również jej szerokojość
  12. wrzuciłem do mego ulepa zimówki 15', ale biednie teraz wygląda, jak na niego patrze to aż żal człowiekowi ściska serce
  13. będą pasowały
  14. chwilowo nie gniecie, bo sprzęgło nie daje rady, ale za tydzień będzie wymienione ---------- Post dopisany 28-10-2012 at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2012 at 11:35 ---------- sprzęgło AWX na pokładzie wleciało też szczelne serwo, przy okazji końcówka drążka, osłona przegubu, oraz kolcki do przodu. Ustawiona też została zbierzność. Teraz walcze ze ściagająca się opaską z IC No i żeby nie było tak pieknie i kolorowo, wpadł setup zimowy, biednie wygląda na tych 15', jedyny + to podniósł się komfort
  15. nie widzą mi się te podświetlane emblematy
  16. ja dzisiaj zmieniłem, teraz tak smutno Audik na tych 15' wygląda, jedyny plus to komfort nawet niezły się zrobił
  17. właśnie jestem po wymianie serwa, w moim przypadku to ono było winowajcą, wróciły hamulce na swoje miejsce
  18. bardzo dobrzy
  19. tak, wymienisz bez zdejmowania zderzaka. odkręcasz dwa górne torxy i masz jeszcze jeden trzpien ktory jest w dolnym prawym rogu lampy (wysuwasz go razem z lampa wysuwająć ją) powodzenia
  20. napisz do kolgów z forum, zwłaszcza tych którzy hadlują w większym zakreesie częściami, albo mają całe samechody na sprzedaż, napewno któryś będzie miał wtyczki do lamp polifotwych. W tym temacie masz wysztko od A do Z na temat montażu lamp poliftowych w przedlifcie http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-reflektory-zespolone-ii-lifcie-rezanie-montaz-9427/ są tam również zdjęcia i rozpiski przewodów lamp gdzie, który przewód przylutować, prościej się już tego nie da wytłumaczyć
  21. kondycja silnika przed programem jest sprawdzana
  22. w moim przpadku nic a nic nie schodził
  23. możesz sobie wyrezać podświetlanie korbotronica, będziesz pierwszy na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.