Treść opublikowana przez radimm
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
narazie o chłodnicze nie myśle, może kiedyś wpadnie, zobaczymy. Masz podobnie po sofcie samym, ale porównaj nasze przebiegi Nm i KM po za tym ty masz PD, to troche inna rozmowa
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
po programie było 142, teraz 158 i mało nadal trzeba powoli szukać pompy 11'tki żeby na wiosnę coś się uźrebiło jeszcze w stadninie
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
ciężko mi teraz powiedzieć dokładnie, ale w okolicach tego co Kowi wrzucił w tym temacie http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/ w Etap 2.1, może trochę mniej bo taniej miałem korekte i kupiłem wtryski od kolegi Armistead'a, oraz sprzedałem swoje turbo z afna i wtryski bo były w fajnym stanie, więc jakiś grosz się zwrócił
-
turbina
gdybym miał już wymieniać turbina na tą od AFN to wolałbym z AWX'a wrzucić, pieniadzę praktycznie te same, jeśli chodzi o używkę, a możłiwości zdecydowanie lepsze
-
Czy nie za duże spalanie?
mi afn w miescie na krotkich trasach zje 8-9L a w trasie przy normalnym stylu ~6 chyba że się postaram to więcej
-
Pomocy jak rozpoznac silnik !!!
wlepe masz w bagazniku po prawej stronie we wnęce koła zapasowego, tam jest napisane
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
pewnie skończy się na 312, ceny tarcz 321 napewno dużo bardziej szarpałyby mój portfel:decayed: ale póki co jest zima, jest felga 15' tarcza 288 musi wystarczyć
-
Znaczenie ET Felgi
może z przodu masz tarcze 312mm? to w takim wypadku 15' nie zmieści się na nie, minimum 16'
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema, kupiłeś? odebrałeś? Fantowski jeszcze nie odebrałem. Co robisz w piątek? Może w piątek to odbiorę i pomalujemy? Bo ja mam cały dzień wolny?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemanko
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
no myśle myśle o 312'tkach , ale to musiałbym setup zimowy zmienic na 16' bo na 15' nie wejdą
-
Znaczenie ET Felgi
podejdą. Różnica pomiędzy et 42 a et 35 jest taka, że czym większe et (tu 42) tym głębiej jest schowana w nadkolach, czym et mniejsze tym bardziej felga wychodzi na zewnątrz auta, oczywiście na to czy felga bardziej wystaje czy też mniej, ma wpływ również jej szerokojość
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wrzuciłem do mego ulepa zimówki 15', ale biednie teraz wygląda, jak na niego patrze to aż żal człowiekowi ściska serce
-
Znaczenie ET Felgi
będą pasowały
-
czy podświetla się Wam "joystick" sterowania luster zewnętrznych?
też tak mam
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
chwilowo nie gniecie, bo sprzęgło nie daje rady, ale za tydzień będzie wymienione ---------- Post dopisany 28-10-2012 at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2012 at 11:35 ---------- sprzęgło AWX na pokładzie wleciało też szczelne serwo, przy okazji końcówka drążka, osłona przegubu, oraz kolcki do przodu. Ustawiona też została zbierzność. Teraz walcze ze ściagająca się opaską z IC No i żeby nie było tak pieknie i kolorowo, wpadł setup zimowy, biednie wygląda na tych 15', jedyny + to podniósł się komfort
-
Emblematy led Audi
nie widzą mi się te podświetlane emblematy
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
ja dzisiaj zmieniłem, teraz tak smutno Audik na tych 15' wygląda, jedyny plus to komfort nawet niezły się zrobił
-
Twardy pedał hamulca brak wspomagania siły hamowania
właśnie jestem po wymianie serwa, w moim przypadku to ono było winowajcą, wróciły hamulce na swoje miejsce
-
Dobrzy chiptunerzy
bardzo dobrzy
-
Wymiana lampy zespolonej A4 99r po lifcie a zdejmowanie zderzaka
tak, wymienisz bez zdejmowania zderzaka. odkręcasz dwa górne torxy i masz jeszcze jeden trzpien ktory jest w dolnym prawym rogu lampy (wysuwasz go razem z lampa wysuwająć ją) powodzenia
-
Przednie lampy poliftowe... Gdzie dostane kostki i jak ich podlaczyc??
napisz do kolgów z forum, zwłaszcza tych którzy hadlują w większym zakreesie częściami, albo mają całe samechody na sprzedaż, napewno któryś będzie miał wtyczki do lamp polifotwych. W tym temacie masz wysztko od A do Z na temat montażu lamp poliftowych w przedlifcie http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-reflektory-zespolone-ii-lifcie-rezanie-montaz-9427/ są tam również zdjęcia i rozpiski przewodów lamp gdzie, który przewód przylutować, prościej się już tego nie da wytłumaczyć
-
Dobrzy chiptunerzy
kondycja silnika przed programem jest sprawdzana
-
Twardy pedał hamulca brak wspomagania siły hamowania
w moim przpadku nic a nic nie schodził
-
czy podświetla się Wam "joystick" sterowania luster zewnętrznych?
możesz sobie wyrezać podświetlanie korbotronica, będziesz pierwszy na forum