Treść opublikowana przez radimm
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Bo Polak sterotypowo kupuje na podstawie przebiegu z liczniku, zamiast w pierwszej kolejności sugerować się stanem auta dlatego u nas zawsze będą liczniki kręcone
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ponad 2 lata ale po ostatniej akcji z niebieskimi trochę się wkur. i zerwalem tył. Pozdro z imprezy u Boserona. Leje się dużo wódki a dziwki i koks jest? ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- kurde tylko -11C miało być -19, oszukali mnie bandyci z pogody
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Albo jeśli będzie w czwartek Lennox z kablem to się przejedziemy, i wrzuce logi do działu diagnostyki, albo podajde do Daniela na biskupińską i zobaczy co go boli. Co do catch tanku no trzeba coś pomyśleć, tylko ostatnio mało czasu. Pewnie jak się cieplej zrobi to się coś porzeźbi Radekst, kabel mam ale bateria w laptopie nie trzymie, chyba że masz ze 2km przedłużacza to możemy spróbować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie maju
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
byłem parę tyg. temu.zrobiłem całą obwodnice ile tylko fabryka dała U mnie auto pracuje w cały zakresie obrotow, jedynie przeladowuje i wrzuca go a awaryjny, gdy np. ciagne 2 do koncu wbijam 3 gaz do konca i przy 3800-3900 awaryjny, ale np. gdy na 3jce jade z jakas stała predkoscia i powiedzmy oborty 2,5tys. i dam do spodu to normalnie ciagnie bez przeladowania i awaryjnego trybu, takze wydaje mi się że u mnie winą nie jest zapieczone VTG tylko, albo map-sensor znów się uj***ł olejem, albo jakieś klocki, zaworki lub inne hujki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja właśnie również musze komplet logów zrobić, bo mi też zaczął coś fochy stroić, przeładowuje i notlauf Radekst przyczyn może być wiele, od zapieczonego turbo po nieszczelności na wężykach trzeba zapinać Vag'a
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta, ty jak się przeprowadzisz do 3-pok. to w końcu pająki będą miały gdzie hasać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki Panowie, było jak zawsze - zacnie :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
proszę nie marnować alkoholu, alkohol służy do innych celów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Heloł heloł, mnie pewnie dzisiaj nie będzię bo maluje meline i raczej się nie wyrobie
-
A4 B5 by RED
niedawno to przerabiałem (halogeny), temat ogólnie prosty i w dobry sposób przedstawiony przez Mrogala w dziale warsztat udanej zabawy życze:decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jest w tym kalendarzu Aro?
-
czy na 225/45/R18 można jeździć ?
225/40/18 będzie najlepsze, co do siadanie zależy od szerokości felgi 8j 8,5j bardzo dobrze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no musimy sobie poradzić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
;-) Jak tam nowe mieszkanie ? Teraz pewnie skrobiesz szyby ;-) ? ---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ---------- o kurde, to nie jest mieszkanie to melina nie no zaczyna powoli to wyglądać. Wczoraj z 10C o godz.21, nagrzaliśmy do 17 grzało się przez całą noc i nadal tyle jest. Już czuje że ta zima upłynie pod znakiem prokreacji -w innym przypadku zamarzniemy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miska olejowa bez przycierek to jak żłonierz bez karabinu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jest dobry plan, tylko ceny 17' zimówek urywają cycki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemano Ogr ile cali ty masz zimówki? Ja na 15' plus to obnizenie co mam, a nie jest jakieś duże to wale dołem na większości progów jak nie przejeżdzam bardzo powoli, nawet na tych w galerii kazimierz na naszym poziomie. Duży profil opony i on też zaczyna pracować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fantowski dzięki za pomoc miłego wieczoru
-
Granatowy AFN :)
podoba mi się i plany dobre
-
[B5 ...] 1.9Tdi quattro by Mushu123
dobrze że zrobiłeś polerkę, od razu lepiej wygląda, teraz co jakiś czas szmatką przetrzeć naloty i będzie git
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:umieram.. ugadamy sie jakoś tak na 19? Fanta - gitarka, ja się dopasuje bo i tak cały dzień jebie przy tej przeprowadzce zadzwonie przed 19 do Ciebie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzień dobry Panocki Jak tam? Kto się wczoraj porządnie uryćkał jak nakazuje nasza polska tradycja?
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
ooo zajebyście będzie a progi też planujesz wrzucić S? Bo to chyba podstawa gdy zmieniasz zderzak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziękówka za spota