Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ...] 1.9Tdi quattro by Mushu123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[b5 Polift]1.9Tdi quattro by Mushu123 rocznik 1999r.

Powitajcie koledzy oraz koleżanki :)

Od jakiegoś czasu rozglądałem się za nowym wozidłem tym razem z 1.9 Tdi, oczywiście Quattro obowiązkowo :quattro::naughty:

Poprzednio miałem takie cudeńko :

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-adr-b5-adr-1-8-quattro-mushu123-218279/

Natrafiłem na autko, które bądź co bądź wymaga dopieszczenia jeżeli chodzi o blacharkę (ryski, plus błotnik i drzwi do pomalowania ), natomiast technicznie jest naprawdę OK :)

Autko ma :

- :quattro:

- 2x el. szybki

- Elektryczne lusterka

- Centralny zamek z pilota

- 2 poduchy

- Wspomaganie kiery

- Alarm

Bez szału ale wystarczająco w zupełności, no może jeszcze grzanie 4 liter było by wskazane :naughty:

Plany :

- Nowy meszek i drążek zmiany biegów

- Letnie obuwie z felgami (powoli się rozglądam)

- Wymyć tapicerkę (kwestia wolnego czasu i chęci ;P )

- Poprawić tapicerkę tylnej klapy

Więcej raczej nie wymagam, życzę sobie aby autko jeździło bezawaryjnie :D

Zrobione :

- Rozrząd

- Termostat

- Wymieniony olej i filtry

- Założyłem sobie alu ringi na licznik

- Wymienione końcówki drążków

Sugestie mile widziane jak zawsze ;)

P1130246.jpg

Opublikowano

Dobra baza pod mody:thumbup1: 110 czy 115km?

Opublikowano
  • Autor

110 kuni, jak narazie wystarczające w zupełności ale kto wie...możę w przyszłości jakiś programik :)

Opublikowano

Więcej raczej nie wymagam, życzę sobie aby autko jeździło bezawaryjnie :D

i my też Ci tego życzymy :thumbup1: Fajny avancior :wink:

Opublikowano

jest Q jest impreza :decayed: można modzić :kox:

Opublikowano
  • Autor
i my też Ci tego życzymy Fajny avancior

Podziękować mam nadzieję, że będzie z autkiem all w porządku :kox:

jest Q jest impreza :decayed: można modzić :kox:

Tak Q daje dużo frajdy w zimę ale i nie tylko :decayed: Z czasem liczę, że autko nabierze wyglądu :D

Pozdro

Mushu123

Opublikowano

Gitarra, FL się wyróżnia

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

To prawda polift już jest fajnie odświerzony w porównianiu do przed lifta.

Żeby tak tylko już śnieg chciał popadać :quattro::naughty:

---------- Post dopisany 02-12-2012 at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2012 at 18:06 ----------

Dziś miałem czas aby przemyć autko i odrazu strzeliłem małą polerkę rury wydechowej :D

PC020227.jpg

<br /><br />

PC020229.jpg

<br /><br />

Opublikowano

dobrze że zrobiłeś polerkę, od razu lepiej wygląda, teraz co jakiś czas szmatką przetrzeć naloty i będzie git :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałem dodać, autko też poleruję tylko niestety na raty bo czasu niewiele...ale naprawdę efekt powala!!

Sporo rys znikło i kolor zrobił się żywszy. Jeszcze kilka korekt i wskakuję na dach :D

Pozdrawiam

Opublikowano

Ale dach powinno się na samym początku robić :E

Teraz jak zabierzesz się za dach, na 100% przytrzesz kablem albo bluzą po bokach

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Długi przedłużacz podwiesi się o sufit garażu i będzie ołkey :D

Na moje szczęście jest gdzie to robić bo tak by była kiszka...

---------- Post dopisany 15-01-2013 at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2012 at 19:11 ----------

Wreszcie posypało białym puchem, nie mogłem przegapić okazji i wybrałem się na przejażdżkę :D

P1130246.jpg

---------- Post dopisany 20-01-2013 at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2013 at 22:35 ----------

Ostatnio odświeżyłem tunel środkowy i wymieniłem mieszek od drążka zmiany biegów, jest o niebo lepiej teraz :)

P1200250.jpg

---------- Post dopisany 03-08-2013 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2013 at 11:28 ----------

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.