Treść opublikowana przez radimm
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
Obrysówki :banan: bardzo fajny modzik
-
[ALL B5] Czerwona A4 :D Prezes:D
No to elegncko, bo ja też. Nawet do podstawówki tam chodziłem no to jestem teraz pewien że Twoje A4 widziałem do zobaczenia na drodze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i popatrzcie jak zjebane są przepisy odnośnie tych mandatów za postój powyżej 1min. z odpalonym silnikiem. Ten h*j co to wymyślił i te h**e co za tym głosowały powinni codziennie odśnieżać tak zamarzniety samochód jak Pabla i to najlepiej przez 365dni może zaczęliby myśleć
-
[ALL B5] Czerwona A4 :D Prezes:D
1 mod to ściągnąłbym emblemat SPORT z klapy wydaje mi się, czy widziałem jakiś czas temu ją w okolicach Myczkowa?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A Gruszka jednak nie wyglądał ostatnio najlepiej Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 pewnie sztanga mu się zapiekła i trzeba będzie rozruszać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemano Kapitanowie mi wczoraj doktory z biskupinskiej wyleczyli samochód, więc jutro rano zmykam w Bieszczady Wąski gruszke jednak miałem sprawną, także nie muszę zmieniać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ostatnie 5godz. pracy i 9 dni wolnego- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota i Fantowskiemu za podwiezienie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Grzesiek, to ja najwyzej nie wezme i Ty wezmiesz. Dla mnie nie ma problemu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko parzyście więc jak coś to bierzesz 4 ok, to 4 dla mnie w takim razie dla Ciebie 4 D4nte 2 ja 2 i zostają 2 wolne jakie bierzecie te naklejki to może chapne te dwie wolne wiedziałem dobra dobra- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko parzyście więc jak coś to bierzesz 4 ok, to 4 dla mnie w takim razie dla Ciebie 4 D4nte 2 ja 2 i zostają 2 wolne jakie bierzecie te naklejki to może chapne te dwie wolne- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobre wiatry to po wigilii są- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
dzieje się widzę spoko grillik, sam z chęcią przygarnałbym taki do siebie- Błąd 17978 IMMO
Witam! Ja wczoraj walczylem również z tym błedem oraz 01176. Objaw ten sam. Immo zamiast gasnąć po przekręceniu zapłonu migało - odpalam silnik i zaraz gaśnie. U mnie pomoglo przeczyszczenie styków przy stacyjce.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzien dobry Kierownyki- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
za***iście wygląda- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam! Panowie miłego dnia i całego nowego tygodnia!- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Armi elegancko wygląda ja szblon miałem od Michała_s87, który to jest mentalnym Ojcem naszych obrysów- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurde wątpię, bo musze kase odkładać na wesele... i najgorsze jest to, że to moje wesele- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:shock3::shock3: nudzi się ludziom- [b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu
skąd się urwałeś? ma 1.6 bo taki chciał i taki kupił. Sten idealny, co nie znaczy że nie można podziałać coś przy samochodzie żeby jeszcze był ładniejszy! Nikt tu nie mówi o jakis gejlukach, naklejkach pjonier itp. Ale lampki polifty dzielone (jesli nie chcesz ciąć błotników) jakiś niższy zawias i fajna felga 17/18 napewno tylko poprawią wygląd. MichałGti gratulacje że udało Ci się znaleść tak zadbany model- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
faaajnie wygląda też właśnie zastanawiam się na swoimi dekorami, czy black pjano albo jakiś ciemny carbon wrzuć jakieś foty jak już będą w aucie- co zrobic z grillem ? a4b5
popieram - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!