Treść opublikowana przez radimm
-
Znaczenie ET Felgi
8 1/2j to inaczej 8,5J. Wejdą spokojnie bez dystansów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry skurwinox- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo, po co będziesz czekał rok? Okres przedświąteczny jest najlepszym momentem na dostanie jakiejś chwilówki w Providencie dzięki za wczorajszego spot'a, miłego dnia- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Twoja pracuje na vagu?? To co Ona?? Mechanik?? ze szwagierką?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja będe ok.20- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
własnie towarzysz Fantowski pisal mi sms'a. Film dla Ciebie już wypalony na płytę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie, poruchać można w każdej chwili a spot jest raz w tygodniu ŁOBUZY- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo dałbyś rade załatwić taśme od klawiatury do Nokii 7310 Supernova. bo Dziewczynie nie działają dolne klawisze. Fanta, no własnie ruszaj dupala, moge po Ciebie przyjechac- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nex, otwórz szeroko okno w pokoju, powinno pomóc- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja też będę a co do Audi z wypadku już pewnie stoi na allegro, jako niebita- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rs6 duzo bardziej robi robote- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
pomarańczowy, żółty z tej samej folii siedzi na halogenie ---------- Post dopisany 11-12-2012 at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2012 at 11:32 ---------- Z okazji zimy i mocno udupconego auta kilka fotek dzisiaj zrobiłem nie mogę się doczekać jakiejś odwilży żeby porządnie zmyć ten syf z auta:rolleyes:- Dobrzy chiptunerzy
Dlaaczego PW? Napisz kogo polecasz, od tego jest ten temat- [B5 AVG] Granatowy trumniak LY5K by whayat
mi się też żadne zdjęcie nie wyświetla- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
najwyżej się dotrze trochę a jak z dostępnością 215? Ja jak nie sprzedam swoich felg to szukam na lato gumy 215 a kutwa sory jak pisałem tego posta w glowie mialem ze ty szykasz 205, dupneło mi sie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak ale u mnie przy gwintcie i glebie na 62,5mm od ziemi już jak mam ET35 to z tyłu potrzebuję dystans bo przyciera lekko opona o sprężynę ;-) przy ET35 przycciera od wewnątrz? 17'? Jaką Ty masz szerokość tej felgi? Trochę w szoku jestem Gwint jest kapkę szerszy niż zwykły zawias. Na 1BE nie miałem problemu. Zresztą jak gwint był w górze to tez nie było problemu, a już przy ziemi ciut przycierało. Szerokość felgi aktualnej 17" mam 8". Na 19" mam 8.5" i ET 35 i wygląda tak bez dystansu hehe: Audi A4 B5 – Regulacja gwintu | Audi moją pasją http://audi.pacula.eu/wp-content/gallery/audi-a4-b5-regulacja-gwintu/audi_a4_b5_krecimy_gwintem_2_03.jpg hehe no to faktycznie małe ET potrzebujesz przynajmniej u Ciebie koła nie będą nigdy schowane w nadkola- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do Battalionu go- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak ale u mnie przy gwintcie i glebie na 62,5mm od ziemi już jak mam ET35 to z tyłu potrzebuję dystans bo przyciera lekko opona o sprężynę ;-) przy ET35 przycciera od wewnątrz? 17'? Jaką Ty masz szerokość tej felgi? Trochę w szoku jestem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak, skończyłem sezon na dystansie przód 13mm tył 15mm, ale od kwietnia do wrzesnia/października latałem bez dystansów- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
naprawiane były ? same felgi puścisz ? nic nie naprawiane ani malowane , felgi z oponami czy bez 800zl (dwie opony raczej kosz, 2opony spookojnie na sezon), stan ładny, chłopaki chyba mogą potwierdzić bo je widzieli na żywo 8 J x17,ET35 ? 8J x17 ET48- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
naprawiane były ? same felgi puścisz ? nic nie naprawiane ani malowane , felgi z oponami czy bez 800zl (dwie opony raczej kosz, 2opony spookojnie na sezon), stan ładny, chłopaki chyba mogą potwierdzić bo je widzieli na żywo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam! Panocki nie chce ktoś kupić moich 17'?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chcesz zimą ciepłe jajka to bierz sie za robotę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogr, a Ty nie masz grzania? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!