Treść opublikowana przez radimm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany nie chce ktoś kierownicy powietrza na intercooler? Jest troszkę pęknięta, a jak najbardziej do użytku, mogę zabrać na spota, bo jak nikt nie potrzebuję to wypier** w kosz, bo muszę zredukować liczbę gratów do auta leżących w domu ---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ---------- aaa zapomniałem - Milordzi nie jeżdzą B5'tkami ale tak na poważnie gdyby ktoś chciał to pisać wezmę na spot
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
i teraz jest git majonez
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak po mnie przyjedziesz to będę fantowski, jeśli będę jechał to po Ciebie wpadne, tylko czy będę nie wiem jeszcze na 100%
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
z tej aukcji FOLIA DO LAMP 11 KOLORÓW 30CM X 50CM (2731471158) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
odblask z czego zrobiony? folia - warstw 4 ---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ---------- zawsze podobał mi się Twój samochód
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
też by mi się widział gdyby się trafił za jakieś fajne pieniądzę to biore bez zastanawiania
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
myślałem o poliftowym, ale: tu zderzak 400 tu malarz 200-300(jeśli nie kupie w kolorze i dobrym stanie), tu ślizgi 100 i stwierdziłem że mam go w dupalu - rzeźbie halogeny mam tam jakieś zdjęcia porobione mogę CI na PW podesłać bo ogólnie to nic ciekawego na nich nie ma, prawie to samo co u Mrogala w jego manualu , a co najlepsze - bez ściagania zderzaka obyło się niestety jeden klakson posszedł w piz*u bo rura od IC'ka przeszkadzała żeby go ustawić inaczej, ale nie słyszę różnicy w trąbieniu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja nie wiem czy jutro przyjadę w ogóle, a jeśli wpadne to pewnie nie na długo, bo muszę sie pakować do przeprowadzki w piątek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
szczególnie mu się nie przyglądałem, ale myśle że go rozpoznam co do lapków, ja mam HP i grzeje się jak skurw**n, po roku spaliła się kość RAM, i gdybym miał jeszcze raz kupić, to od HP trzymałbym się daleko, no chyba że coś poprawili w tym zakresie Ja mam Paviliona dv6 dałem niecałe 2 lata temu 3kzł i muszę stawiać go na 4 klockach po rogach bo inaczej przy 5 minutowym oglądaniu yt jak leży na biurku to jest zawias i komunikat przegrzania 90C po czym się wyłącza. Szwagier ma też Paviliona i dopiero po roku mu się tak stało i też musi coś podkładać albo włączać wiatrak pokojowy kierując na lapka w okolice wentylatorka. Rozwiązanie chłodzenia od dołu to jakaś porażka, przecież logiczne że każdy kładzie laptopa a nie trzyma w powietrzu. no ja właśnie też mam dv6 i zawsze stawiam go na czymś, przeważnie na pudełku po płytach tym z 10szt. a do pracy jak go wezmę (gdzie temp ok. 30C) to kilka minut pochodzi i wyłączam, bo jakby miał się zapalić zaraz
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
---------- Post dopisany 28-11-2012 at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany 22-11-2012 at 12:45 ---------- halogeny na pokładzie skowyrne?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
szczególnie mu się nie przyglądałem, ale myśle że go rozpoznam co do lapków, ja mam HP i grzeje się jak skurw**n, po roku spaliła się kość RAM, i gdybym miał jeszcze raz kupić, to od HP trzymałbym się daleko, no chyba że coś poprawili w tym zakresie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sprzedalem mu 2tyg.temu kerunkowskazy. odbieral osobiscie. ponoc z prokocimia jest z tego co zrozumialem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fantowski no to gratulacje furki
-
[B5 ADR] Moje A4 Avant 1.8 125KM TAXI
Siema Krzychu widzę że jesteś moich stron (polańczyk) Co możesz zrobić żeby było użytecznie i ładnie - lampy zespolone poliftowe na przód wrzóć, od razu będzie ładniej Niech Audik dobrze służy!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki Panowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak a dlaczego to pomyśl... dlaczego to ja się domyślam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wujek, co ty? znowu chcesz sprzedać?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a u mnie jak co czwartek, rzeźbienie
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
akcja halogen ruszyła jeszcze troche przyszpachlować psiknąć farbą i podciągnąć instalację niżej (wcześniej miałem BOSCHE z halogenami w lampach) i będzie gitara
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemano! ja wpadne dzisiaj na chwilę
-
zrobienie programu od zera wrocław - jelenia góra
dwumas z awx będzie pasował. Kolektor zmień na AWX'owy, co do turbiny, brałbym BRD, są różne opinie o nich, ale mają większy potencjał niż T.AWX:wink:
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
wspawaj rurke, lub zostaw pustą puchę
-
[B5 AFN] A4 Avant by dandi88
hehe Kolego ja w sobotę rzeźbiłem u siebie identyczne lampki Nogi kierowcy już zrobiłem, a pasażera jakiś problem z przewodami właściwymi miałem, jakoś na dniach wrócę do tego . Powodzenia
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
1.9 AHH ma w serii 90KM, tak wymiana turibnki i korekta programu da jeszcze mocy więcej
-
Obniżenie zawieszenia w A4 B5 Avant
jak chcesz samymi sprężynami, to zrób to po zimie, bo jak siądzie za nisko to nie będzie możliwości podniesienia go (chyba że powrócisz do ori. sprężyn)