Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. a co to ? http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/b5-battalion-87847/ - taka rodzina pomodzonych B5-tek z naszego forum
  2. Pany, pochwale się... mój ulep dostał się dzisiaj do B5 Battalion
  3. Czyli zimą to można sobie B8 na ręcznym pojeździć jedynie oglądając filmy na wyświetlaczu
  4. no jest kozak tak jak piszesz, do tego grill RS4 i baja. a co do rejestracji to za szybą trzeba wozić sam też gładzę S4 zderzak więc też mnie to czeka troche strach, że w przypadku dzwona to ta blacha utnie głowe, albo kierowcy albo pasażerowi
  5. piękna robota Brawo :oklasky:
  6. a bądźcie dłużej dzisiaj? ja o 22 kończe prace to też przyjadę Pablo ja nie dostałem sms'a czuję się zaniedbany
  7. mi też te halo nie widzą się. Rezaj z polifta halogeny
  8. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!
  9. niewątpliwie chłop z tego filmiku potrafi bardzo dobrze jeździć, życzę mu tylko żeby nikomu innemu nie zrobił krzywdy, moim zdaniem niepotrzebne narażanie życia innych. A ja ostatni dzień w BIeszczadach i jutro powrót, ale mi się nie chce
  10. Stasiu widzę że lampy USiA zrobione żeby nie było całkowitego OT :
  11. ja w swoim przedlifcie halo dorezałem i na wiosne spryski też dorzeźbie, poliftowych zderzaków ze spryskami mało jest rynku, aczkolwiek fajniej wyglądają bo mają zaślepki spasowane równo ze zderzakiem
  12. maluj lampy w czerń fajny Avancik
  13. i pamiętajcie: RYBKA LUBI PŁYWAĆ
  14. Gdzieś był jak Cię nie było http://s14.postimage.org/6ov0i7yq8/DSC_0105.jpg Ten chyba chciał mieć mega wypas w bixach kolo od tej czerwonej audi napewno w rajdach startuje i musi mieć lepsze doświetlenie drogi
  15. to bierz się za serducho fajny Audik
  16. ja jakieś dwa tygodnie temu stałem na parkingu obok ori polifta z USiA z całym amerykanckim pakietem (lampy, gładki zderzak itd.) i gość z tyłu miał polską blachę kwadratową, beznadziejnie to wyglądało, wystawała po za to miejsce na nią przeznaczoną
  17. fajnie te lampeczki w szaraku wyglądają daj jakieś zdjęcie ich z bliska
  18. to teraz pilnuj dziewczyny, żeby nie wpadła na pomysł polania samochodu ciepłą wodą :decayed: a tak na poważnie, fajnie gdybyś miał możliwość wstawienia samochodu gdzieś gdzie jest powyżej 0C, a jeśli nie masz takiej możliwości, to nie wiem, może odpal go i niech się grzeje silnik + nagrzej wnętrze auta, może coś puści
  19. Dzień dobry :decayed:
  20. Boseron wozisz pedałów w Audi? No co Ty chłopie Mój sztrucel na krótkich trasach do pracy i z powrotem 9-10L i nie ma że go gnoje, bo nawet silnik się nie zdąży nagrzać
  21. nie będzie go bo jedzie w Bieszczady dokładnie, nie będzie mnie w czwartek na spocie. Jade trochę poresetować system Witam Pany! Miłego dnia! Ja jeszcze kilka godzin pracy i urlop świąteczny zaczynam
  22. plany dobre tak jak Junior napisał - z chłodnicy napisy zamalować, a kółko zimowe mi się podoba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.