Treść opublikowana przez radimm
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
zapraszam do mnie :)ale furka zacna:banan: hehehe oł dżizas Duds i jak wrażenia po przesiadce?
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
:banan::banan: jest mader faker dobry :thumbup1::thumbup1:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do bry
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
możesz zostawić, chociaż lepiej go wywal. Różnicy w mocy nie będzie- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Armi, nagraj jakiś film jak to jeździ, bo bardzo ciekawym, jak AFN po takich witaminkach lata- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Masakra :banghead: nooo i jeszcze jutro to samo, super weekend z chłopcami w sukienkach- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Panowie! Za godzine ide na jakis kurs przedmałżenski ponoc do 19ma trwać, już mnie d*pa na samą myśl boli Prawie jak studia zaoczne- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to może takie czerwone czapki z daszkiem z wyhaftowanym imieniem?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
2-3 spoty i będziesz kojarzył prawie wszystkich- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Kolego, a orientujesz się czy sama kratka np. środkowa z przedlifta wejdzie normalnie w te obudowy poliftowe?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota Dexter - miło było poznać, dzięki za kubeł Tradycja - piękne imię miłego dnia- [B5 APS] by czorny
noo, rejka psuje efekt chyba trzeba jeździć bez i grać głupa w razie kontroli, że zbóje musieli zaje*ać przedchwilą- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaki ma ten pług GRATULUJĘ Pomarańczowy Tak odśnieżałem w zeszłym roku : ---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ---------- skądś typa kojarze Ruks w czym to? Jeśli to nie obciąganie lub inne nieprzystojące facetowi rzeczy to GRATULUJE Radimm, uważaj bo będzie Hahaha hhehe... oki w ramach pokuty zrobie dwadzieścia pompek Ruks ładnie latasz ładnie- Chipowanie silnika AHU B5
te cuda to dobrych kilka tys. wpakowanych w silnik i osprzęt ale da się- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeszcze troszkę i moja będzie tak wyglądać Synek Ty już wróciłeś z tej Anglii? Bedziesz dzisiaj? hę? co do auta które wrzucił Dante, to nie podoba mi się ta gej-maska- [ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
tu masz flansze Zaślepka EGR flansza+rurka dł-10cm fi-50mm 1.9TDI (2967325875) - motoAllegro- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
skądś typa kojarze Ruks w czym to? Jeśli to nie obciąganie lub inne nieprzystojące facetowi rzeczy to GRATULUJE- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ruks ja myśle że spokojnie dotrwamy do tej godziny- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemanko! Jak narazie wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuję że będę dzisiaj w galerii na zakupach- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeb*ane szmaciarze, życzę żeby w końcu trafili na jakiegoś czuba ktory im ręce poobcina- [ALL B5] Audi a4 b5 1.9 tdi avant 99 black edition
to może ja napiszę co mi się nie widzi - grill - lampy przód - lampy tył - trochę w dół ją robiłeś jakiś program? czy box? jakieś plany masz co chcesz jeszcze zrobić przy niej? szerokości- [B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
tak!!! ---------- Post dopisany 29-01-2013 at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2013 at 20:24 ---------- witajcie panowie,. tak z innej beczki synek mi sie 23go urodził, Ignacy, , a klekot, jeździ, cały czas pali srednio 8L/100, wymieniłem czujnik poziomu oleju wreszcie, trafił się od 2.0 tdi, pasuje, P&P hehe Artur, dzwoniłeś, jak widzisz powyżej zajety byłem, napisz PW no to GRATULACJE za kilka lat będzię Ci kto miał Audika podkradać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [A4 B5] 1.9TDI by Michaś;)
to w AHU jest dwumasa? - Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)