Treść opublikowana przez radimm
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
a byli byli na tablicy kilka dni temu
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
jakieś mercedesy może
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u mnie jest 10W40 auto dwa lata na koksie śmiga i jest spoko, więc ja do tych parametrów nic nie mam, chociaż gdzieś tam czytałem że zimą ten olej zabija turbospreżarkę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemanko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeśli masz jakiś fajny patent na blache to rób gładko, a jeśli ma ona być umieszczona w jakimś dziwnym miejscu, przez co będzie to tylko gorzej wygladało, to zostawilbym ori- [B5 AJL] Czarny Avancik 1,8T
A to Ty Kolego byłeś wczoraj na spocie Autko bardzo fajnie i plany masz ambitne także życzę ich realizacji i do zobaczenia w czwartki aaa no mi też wzór 18' średnio się widzi, ale każdy lubi co innego- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki Majstry za spota- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe Ty tam lepiej rób szybki weekendowy kurs w spawaniu misek olejowych Fantowski gleba - KONKRET- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
ja przy ET 48 8J miałem przód 13 i tył 15mm, tylko nie wiem jak chcesz bardzo nisko zejsc czy nie trzeba nadkoli klepać. U mnie przy 62,5cm przód i 63,5 tył dawało rade Teraz rozumiem, że gwint będzie? Bo tak to zrobi Ci się koza Mogę Ci pokazać foto 18" na zawiasie -30 dawaj ten sezon musze przelatac tak jak jest- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
ja przy ET 48 8J miałem przód 13 i tył 15mm, tylko nie wiem jak chcesz bardzo nisko zejsc czy nie trzeba nadkoli klepać. U mnie przy 62,5cm przód i 63,5 tył dawało rade- [B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
do jakiego ET i szerokości felgi chesz dobrać dystans?- Jakie opony pod 17?
dziwne w tamtym sezonie miałem identyczne zestawienie i nic nie wystawało ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- zmniejszyłeś średnice koła. Na felgi 17 ma być profil 45 a nie 40- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja raczej będę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron, jak nie Ja opierdole zaraz kiosk na 200zł, Ty mnie złapiesz i dostaniesz premie 200zł i obaj w chwile roboty mamy po 200zł dobra koniec głupot, spadam do pracy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo, ty kilka miesięcy temu tak pomodziłeś że masz spokój na conajmniej 1,5 roku- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Łukasz jakieś parametry tych opon? Rok, DOT, cena- [ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
:oklasky::oklasky::oklasky:- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
gripex max + 2 browary i jeszcze dzisiaj zderzak wleci na auto Dobrze Sławek lecisz z tematem- Jakie sprężyny?
wrzuć jakąś fote jak Ci siedzi przód- [b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
fajne koło, sam miałem je brać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie odnośnie tej hamowni, trzeba będzie jeszcze jakoś w okolicach czwartku zadzwonić do nich i potwierdzić, że będziecie, bo ten chłopaczek ma wolne i tylko dla Was przyjedzie hamować (z tego co mi mówił przynajmniej)- Jakie sprężyny?
to szukaj gwintu, albo jakieś sprężyn -65- Zmiana felg - pytania żółtodzioba
nie kumam o co chodzi.... jak ma stać praktycznie tak samo, jak cała buda będzie względem serii 4cm bliżej ziemi oczywiście odległość opony względem rantu błotnika zmniejszy się, ale wraz znią odległość miski olejeowej, wahaczy. itd względem ziemi również to czarne audi stoi niżej niż -40mm - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!