Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. Siema Panowie! Dziś faktycznie aż szkoda na zimówkach jeździć ja jak zobaczyłem ile zostało mi mm opony po tej zajebistej wiosno-zimie, to aż za głowę się złapałem jak się starły
  2. będą pasować fizycznie jedyne różnice w konstrukcji sprężyn są w quatro - ośka (tył)
  3. amor 1be ma skrocony sok, jak amory w dobrym stanie to śmiało wrzucaj
  4. podoba mi się sam dorzeźbiałeś spryskiwacze? Czy ori były? Właśnie planuje, gdy się zrobi cieplej coś takiego zrobić
  5. wszyscy teraj juesej:decayed: też się zastanawiałem nad tym hehe to będą 3bliźniaki vucanschwarz avant LZ5L ;)a co do lamp to juz nie pamietam kto ale ktos mi podeslal twoje mody z folia i tak powstaly o sorki, na tych ostatnich zdjeciach wydawalo mi sie ze to LZ9U a co do lampek to mi się podoba ogólnie całe autko smaczne
  6. wszyscy teraj juesej:decayed: też się zastanawiałem nad tym hehe to będą 3bliźniaki vucanschwarz avant
  7. sprawdź czy w lewym boczku (od strony kierowcy) w bagażniku nie maszm subwofera jeśli jest to masz rownież głosniki z tylu, tylko aby grały z niefabrycznym radiem musisz kupić adapter, są na allegro za jakieś nieduże pieniądze. Widzę że A4-klub Bieszczadzki się rozrasta Dbać modzić i do przodu
  8. dorabiałeś w służbach drogowych jako walec?
  9. Cholera muszę to jeszcze przemyśleć ale jak bym kupował to na pewno na węższych oponach więc jak masz kupca na te opony to sprzedawaj Do B5 nie włożyłbym szerszej opony niż 225
  10. za co? za niewinność
  11. jutro rano na 100% nie wyjadę z garażu
  12. fajne są tylko mi ten rant nie pasi, jakby go nie było to już dawno dzwoniłbym do gościa czy się nie wymieni za moje ciekawi mnie jeszcze liczba cieżarków na nich, bo coś ich w piz*u najebane jest, więc chyba felgi swoje widziały
  13. Żona się ucieszy
  14. felgi już od miesiąca czekają grzecznie w domu teraz to by się wydajniejsza pompa przydała
  15. a ja przez cały post, ani grama alkoholu... no po za dniem kiedy Gołota walczył z Saletrą, to wtedy w spód poszedłem
  16. co z czerwonym? Modzisz coś?
  17. jakie masz ET w tych RS'ach, że wystają po za obrys auta?
  18. no na pewno nie da się tak jeździć... to tylko przymiarka bo w tamtym sezonie nie miałem gwintu... temat opon 205/40 raczej nie do ogarnięcia zatem chyba wszystkie będą 215/40.. ale też dupsko zbite bo tył będzie bardziej naciągnięty... no chyba, że 215 na przodzie a tył 225 ? 205/40R18 205/40/18 PIRELLI P ZERO RFT 2x (3095980045) - motoAllegro
  19. ciekawe czy będą mieli taki rozmiar, ja jak byłem to 215/40/18 wtedy mieli tylko jedną parę, a 205/40/18 to raczej taki niestandartowy rozmiar
  20. wrzuciłbym to samo
  21. Nex fajnie passek siedzi , kurde to chyba mój ostatni sezon bez gwintu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.