Treść opublikowana przez radimm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://a4-klub.pl/malopolskie-85/malopolska-opony-biskupice-229252/#post2748500 dzięki Pablo miłego dnia wszystkim!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany, jaki dokładnie adres do tych Biskupic, bo może w czwartek się tam wybiore
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
tylko i wyłącznie RS6 dobrze że sprzedałeś te Dezenty bo słabiutkie były bardzo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam TRW z tyłu klocki i tarcze i jest gitara- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
SIema- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i co że 45? chciałbyś mieć takie tempo w wieku 45 lat, tym bardziej że to waga ciężka, a nie jakaś kogucia, piórkowa itp, gdzie rzeczą oczywistą jest że walka niemal całkowicie opiera się na szykości moim zdaniem walkę ciekawie się oglądało. Ogromne brawa dla Przemka (za to co pokazał w ringu oraz za jego zachowanie przed i po walce), który bardzo ładnie i z klasą zakończył sportową karierę. Dla mnie i tak Gołota był i jak narazie jest najlepszym bokseerem którego nosiła polska ziemia- [Małopolska] Widziany, widziana
hehe, ja leciałem w Biszczady do domku pozdro- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja prawdopodobnie sie gdzies wybiore... ostatni weekend jestem w PL i nie chce siedziec w domu ---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ---------- Jeśli będą w przyszlym tygodniu to ja tez zwołam jakieś fajne afta Sam masz fajne auto i felgi- [B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
no czasami ludzie przeginają ja dostałem spoko cenę, ale stan można rzec idealny, chlopaczek ponad 100km przyjechał specjalnie po nie i był bardzo zadowolony gdybym miał zostać przy 17' w życiu bym innej felgi nie chciał, no ewentualnie Avusa- [B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
no to fajnieee to będzie wyglądało ja swoje swoje z A8 pogoniłem, trochę czasem żałuje- [B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
bardzo ładny poliftowy Avant plany masz konkretne, więc realizuj realizuj a będzie dobry kozak- [B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Karol, dajesz jakieś dłuższe śruby pod ten dystans czy normalne?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:heloł jescze tylko kilka godzinek i WEEKEND- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota Transit fajnie Cie było zobaczyć- [ALL B5] Juziowe a4 1.8t
jest pomarańczowy- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
tylko tak się zastanawiam, czy jak okleisz czerwoną folią szybkę, nie będzie słabo to wyglądało bez podświetlenia w ciągu dnia widziałem gdzieś zdjęcia takich gajgerkow z czerwonym podswietleniem, więc musi się dać do tego dobrać- [ALL B5] Juziowe a4 1.8t
coś postaram się zrobić- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Junior trzeba bedzie koncepcje zmienić, jak tak dalej pójdzie- [ALL B5] Juziowe a4 1.8t
chciałeś czerwony pomarańcz... no to może podaj kolor jaki chcesz, łatwiej jest zrobić raz, a nie kilka razy... Avancik fajny- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
mi nie działa to zdjęcie, chociaż wiem jak ono wygląda- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
dzięki armistead mi pisał, że ściągnął jakoś tą ramkę z gajera i oddzielnie pomalował, jak nie uda mi się ściągnąć to zrobię tak jak mówisz ja też przymierzam się to rozebrania tego, bo z chęcia zmieniłbym podświetlenie na całkowicie czerwone, bo lepiej będzie pasowało do podświetlenia licznika przedliftowego, tylko jak zwykle ni ma czasu- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
taśma malarska na szybke i ogień tylko oklej sobie starannie, żebyś potem przy odrywaniu nie zerwał farby z gajgerka- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
hehe dzięki dzięki, ale na naszym forum są tak wypieszczone B5 że moja przy nich nie wygląda- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to chodzi o to że jak Żona Twoja powie "lustereczko powiedz przecie...." to lusterko odpowiada "Ty piękna" i ona uspokojona bezpiecznia jedzie do celu - [ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..