Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. i wilk syty i owca cała a w dodatku masz ori
  2. to zakladaj awx'a jedz na program i kup lewe nadole wentylowane od esy i bedziesz zadowolony ze swojego AFn'a
  3. Sam program spelni Twoje oczekiwania. Po normalnym programie spalanie nie wzrasta
  4. mi sie podobaja
  5. lampki Gites widze kolego ze podobnie jak ja zbierasz graty pod maske u mnie wtryski juz leza na polce,jeszcze turbo i kolektor i ognia! Powodzenia w modach! Fajna masz furke
  6. Kolego to zdj. to Vt, taka mam koncepcję na wygląd auta także narazie lampy są przedliftowe
  7. Ładny Czarnuch o ile niżej jest na tych sprężynach?
  8. spóźniony Mikołaj dla Auduni teraz trzeba zaczac kompletowac kolejne graty
  9. wkladasz do boku kierunkowskazu, tego od strony drzwi owniety czyms plaski srbokret lekko podwazasz. wychodzi latwo
  10. Panie Kierowniku, gdzie zdjecia?
  11. ale pewnie masz cisnienie zeby juz je zakladac ja napewno nie moglbym spokojnie w pracy wytrzymac
  12. Na hamownie jezdza do Niepolomic do Termanowskich (tak bylo w czerwcu). Ja za Afn'a placilem 700 program + 100 hamownia. Zadzwon 602355117 i sie dowiedz wszystkiego Jak szukalem miejsca gdzie robic program to na roznych forach go polecali, pojechalem do niego i nie zaluje. Teraz zbieram graty i na korekte tez do niego pewnie pojade Ale niech sie wypowie jeszcze ktos kto robil u Daniela
  13. Kraków - Daniel TTC. Ja robilem u niego, kolega robil u niego - obaj zadowoleni. Auto od czerwca po programie do dzis 0 problemow
  14. powiesic go! Kowi dobra robota! Na pewno wielu ludziom pomoze rozwiazac dylemat: co dalej.
  15. niestety Polak lubi ruchac Polaka. Kupno używanego samochodu to nie taka prosta sprawa, jak na wojnie trzeba się pilnować
  16. co łaska pewnych rzeczy czasem lepiej nie wiedziec
  17. mi sie rowniez podoba - dobra robota
  18. jakoś wczoraj albo przed wczoraj kolego junior_tdi wrzucił gdzies wątek o tych lampach... lampy rzeczywiscie ciekawe
  19. radimm odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    oryginalnie ciekawe jak na aucie bedzie to wygladac
  20. ja bym odpuscil ten schowek
  21. radimm odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    to czekamy z niecierpliwoscia
  22. ale porezana nexia co ona ma? czujnik prakowania
  23. jakby pieniadze rosly na drzewach to pewnie kazdy by wymienial, a jak kasy nie ma to trzeba inaczej sobie radzic
  24. lepiej psychicznie nastawic sie ze auto mialo jakies przygody blacharskie (bo tylu letnie audi bez wizyty u blacharza jest naprawde rzadkoscia ), wazne zeby w miare realnie ocenic jak duze mogly byc, zeby pozniej nie bylo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.