Treść opublikowana przez radimm
-
Znaczenie ET Felgi
witam, Panowie pytanko: pacjent: b5 avant, zawias: 1be, kupilem felgi 17" 8J et 48, z kapciami 225/45, felgi czekaja grzecznie na wiosne. Od jendego z forumowiczow (ma identyczne model felg, gumy o tych samych parametrach) dowiedzialem sie ze nie trzeba zadnego dystansu zeby felgi zalozyc i zeby jezdzilo bez obcierania, ale zastanawiam sie nad jedna rzecza... chcialbym zeby kola nie bylo schowane, jaki dystans polecacie do felgi 8"? ogolnie z tego co przeczytalem na forum rozumiem (badz nie ) ze dystans 13 na kolo zeby et doszlo do 35 i bylo rowno z nadolem, ale zastanawia mnie jak ma sie do tego szerokosc felgi, poradzcie cos p.s gdyby ktos mial fotke jak et48 wyglada na b5, bede wdzieczny!
-
[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
:good: :good:
-
[INNE] Bora ARL - ECUProject
łłłooo nieźle! Gratuluje wyniku
-
[ALL] Czy wiecie jak to zrobić ?
przy włączonym kierunkowskazie wygląda jak choinka Bożonarodzeniowa
-
[ALL] kolor felg
serbrne, ew. grafitowe
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Achtel czy jakos tak...
-
[B5 AVG] Czy po wydłubaniu katalizatora auto przejdzie badanie techn. w PL?
w teorii, bo w praktyce ja sie jeszcze z tym nie spotkałem.... Jasiu pyta ojca,z czym różni się teoria od praktyki. Ojciec chcąc mu to wytłumaczyć, kazał Jasiowi pójść spytać się matki, czy dałaby d*py Murzynowi za 2 tysiące. Jasiu poszedł, spytał się, a matka mu mówi że by dała. Jasiu wrócił do ojca, opowiedział mu o matce. Ojciec na to: Dobrze, idź teraz spytaj się siostry czy dałaby d*py Murzynowi za 2 tys. Jasiu poszedł, a siostra opowiedziała tak jak matka. Jasiu wraca do ojca i opowiada mu o siostrze. Ojciec mówi: Dobrze Jasiu. A idź spytaj się teraz dziadka czy dałby d*py Murzynowi za 2 tys. Jasiu poszedł, zapytał się, a dziadek mówi że za 2 tysiące to nawet teraz. Jasiu wraca do ojca, opowiada o dziadku i pyta: Tato,ale ja dalej nie rozumiem, czym różni się teoria od praktyki. Ojciec: Widzisz synu. W teorii mamy 6 tysięcy, a w praktyce 2 k**wy i pedała sory za off top, ale nie moglem sie powstrzymac, za wulgaryzmy przepraszam
-
[B5 AVG] Nowa atrapa
przejrzyj dział z Galerią B5 i sam wyciagnij wnioski co trzeba zrobić. A jesli chcesz jakis spektakularnych modów, to bardziej Calibra sie do nich nadaje
-
[ALL B5] Światła dzienne
mi jakos nie podobaja sie samochody z tymi paskami ledowymi, no ale o gustach sie nie dyskutuje
-
[B6 AKE] Co zmienić tuning optyczny
a jak jest w przypadku piecowym przyciemnianiu szyb (po za wieksza cena )? bo obiło mi sie gdzies o uszy ze przepuszczalnosc nie spada do granicznego poziomu, ale moge sie mylic
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
plyn z biedronki Aura - masakra, robi jakies dziwne ciezkie do zmycia zacieki na lakierze, nigdy w zyciu go nie kupujcie
-
[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
dokładnie moim zdaniem fajnie w przypadku ciemnych kolorow auta, wyglada znaczek OOOO w białym kolorze
-
[B5 AVG] Czy po wydłubaniu katalizatora auto przejdzie badanie techn. w PL?
przed pałowaniem obowiązkowo dogrzać silnik, po pałowaniu obowiązkowo silnik ochłodzić, na dłuższą metę turbo odwdzięczy się dłuższym życiem, chyba że ktoś chce mieć pretekst żeby wymienić turbo na większe
-
[B5 AVG] Nowa atrapa
"Sabo, Ludwiku... nie idzcie tą drogą"....
-
[B5 AJM] Moja a4 ;)
:slina: :slina: sliczna
-
[B5 AVG] Czy po wydłubaniu katalizatora auto przejdzie badanie techn. w PL?
chociaz zdarzaja sie czasem diagnosci - fascynaci :gwizdanie: znajomej reczny troche slabiej trzymal niz powinien, ale cos trzymal... diagnosta powiedzial ze nie przejdzie i koniec kropka.... coz, trzeba bylo zmienic diagnoste
-
[Małopolska] Widziany, widziana
dzis 16.10 między rondem Mogilskim a Grzegórzeckim zielona b5 w sedanie z ramkami klubowymi... pozdro dla Szofera
-
[ALL B5] Wybór koloru felg
albo srebrna, albo rant w polerke i rotor czarny OT - sliczną masz tą Audunię
-
[ALL B6] Odnowa felg 18' BBS.Jaki kolor,metoda odnowy i gdzie? zdjęcia
zastanawiałbym się pomiędzy połyskiem, a półmatem, ale trudna sprawa poproś kogoś najelpiej o VT, to w duzym stopniu rozwieje watpliwosci
-
[ALL] Czy po pewnym czasie KM mogą uciec ?
mi też wydawało się że po jakimś czasie po czopku auto stawało się wolniejsze, ale wyleczyła mnie przejażdżka seryjnym afn'em kolegi konie żyją i mają się dobrze, tylko apetyt na więcej rośnie z każdym km
-
[ALL B6] Odnowa felg 18' BBS.Jaki kolor,metoda odnowy i gdzie? zdjęcia
ja zostawiłbym ten sam kolor, bardzo ladnie wyglada w zestawieniu z Twoim samochodem
-
Polecane opony letnie
Uniroyal RainExpert 195/65/15 - przelatałem na nich sezon i szczerze polecam, cena fajna (pewnie dlatego ze 15' ), elegancko zachowuja sie na suchym asflacie, a na mokrym to już poezja
-
Strefa Śmiechu
Kobieca intuicja Od wielu miesięcy patrzyła jak się męczy. Codziennie do późna przesiadywał w garażu. Podziwiała go za jego cierpliwość - nigdy się nie skarż ył, a wręcz starał się zawsze wyglądać na zadowolonego z siebie i swojego samochodu. Ale jej kobieca intuicja podpowiadała, że to wszystko jest wymuszone i sztuczne. Wydawało jej się, że patrzy z zazdrością na sąsiadów i znajomych jeżdżących autami z salonu, siedzących wieczorami przy grillu z rodziną... gdy on znów rozbierał silnik... Pewnej nocy, gdy pracował do późna w garażu podjęła decyzję. Wszystko miała zaplanowane. Okazja pojawiła się, gdy wyjechał na parę dni w delegację, służbowym samochodem. W jeden dzień załatwiła i wizytę u dealera. Na drugi zamówiła lawetę. Teraz pozostało tylko czekać... a w garażu... taki nowiutki... błyszczący... musi mu się spodobać. Gdy przyjechał zaprowadziła go przed garaż, uroczystym ruchem otworzyła drzwi. Gdzie mój zabytkowy ford mustang?- tylko jęknął. Noo na złomie, tam gdzie jego miejsce, już nie będzie cię denerwował. Cieszysz się kochanie? Po pierwszym ciosie zadanym kluczem do kół zdążyła resztką świadomości pomyśleć: A może renault clio to nie był dobry wybór? Może toyota yaris. Pozostałych dwudziestu sześciu ciosów już nie czuła...
-
[B5 ADR] Zielony Zord by endrike
podoba mi sie ta felga, autko bardzo ladne, bezawaryjnosci
-
[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
jak dla mnie wczesniejszy kolor znaczka byl lepszy,ogolnie nie podchodza mi znaczki oooo w czerni,ale najwazniejsze zeby Tobie sie podobalo