Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Do panów z przedliftami


TobiaszAudiA4B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Widział ktos moze gdzies takie tarcze tylko w polskim sklepie internetowym ??

http://www.ebay.de/itm/Tacho-Umbauset-LED-WEISS-Audi-A4-B5-1997-ohne-Loten-/250526642478?pt=DE_Autoteile&hash=item3a548d312e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarąbiste, jakby ktoś znalazł chętnie zakupię :naughty:

Choć wydaje mi się że to wszystko za sprawą żarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest na forum tutek, jak zrobic biale podswietlenie tarcz w przedliftach, scierajac czerwona farbe z tarczy. Problemem bylo dobre podswietlenie wskazowek. Na zdjeciu z tej aukcji wskazowki tez nie swieca (zegar, ilosc plaiwa, temp.), a wskazowki obrotomierza i predkosciomierza sa ciemniejsze niz normalnie, wiec mozliwe ze to zrobione jest na podobnej zasadzie, czyli wytarta czerwona farba + biały led zeby podkreslic kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jakie żarówki diodowe jak licznik w środku ma lutowane diody podświetlenia na obwodach drukowanych? czy jest mnóstwo rozwiązań jeśli chodzi o liczniki?

moim zdaniem lepiej kupić poliftowy licznik na biało świecący niż kombinować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byly rozne liczniki, z tego co zauwazylem jak licznik na diodach to wystarczy zmienic diody na biale i pomalowac wskazowki i to co jest czerwone na tarczach od spodu markerem :good: Mam tak zrobione u siebie i efekt jest :slina:

Wrzuciłbyś zdjęcie dla potomności :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko wywaliłes czerwona farbe z tarcz zmieniłes zarowki na diody białe i taki uzyskałes efekt ?? :decayed: a i co malowałes na tarczach markerem ?? mam rozumiec ze czerwonym ?? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko wywaliłes czerwona farbe z tarcz zmieniłes zarowki na diody białe i taki uzyskałes efekt ?? :decayed: a i co malowałes na tarczach markerem ?? mam rozumiec ze czerwonym ?? :tongue4:

Moj licznik byl na diodach odrazu, wtedy farby nie zdrapywalem bo jej poprostu nie ma, markerem poprawialem miejsca ktore sa czerwone na tarczy by kolor byl bardziej zywy wieczorem :wink4: Na foto sa pomalowane wskazowki tylko, zobacz jaka jest roznica :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,ale tam pod zdjęciem licznika, są zdjęcia z diodami i wydaje mi się, że im właśnie chodzi o wymianę diód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szczerze powiem nie rozumiem tego moda ;) wymieńcie na polifta z fisem a nie przed/polift z białym podświetleniem :thumbdown:;)

jakby pieniadze rosly na drzewach to pewnie kazdy by wymienial, a jak kasy nie ma to trzeba inaczej sobie radzic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge zrobic efekt finalny :good: Cykne cos jutro jak bede wracal z pracy :)

20111007195850493.jpg

Znalazlem jakies slabe foto z kalkulatora, zmienione diody na biale, licznik UK-NSi, pomalowane tylko wskazowki markerem zeby byly bardziej czerwone :good:

extra efekt :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...