Jump to content
IGNORED

[ALL B5] Do panów z przedliftami

TobiaszAudiA4B5

Recommended Posts

Witam .

Widział ktos moze gdzies takie tarcze tylko w polskim sklepie internetowym ??

http://www.ebay.de/itm/Tacho-Umbauset-LED-WEISS-Audi-A4-B5-1997-ohne-Loten-/250526642478?pt=DE_Autoteile&hash=item3a548d312e

Zarąbiste, jakby ktoś znalazł chętnie zakupię :naughty:

Choć wydaje mi się że to wszystko za sprawą żarówek.

jest na forum tutek, jak zrobic biale podswietlenie tarcz w przedliftach, scierajac czerwona farbe z tarczy. Problemem bylo dobre podswietlenie wskazowek. Na zdjeciu z tej aukcji wskazowki tez nie swieca (zegar, ilosc plaiwa, temp.), a wskazowki obrotomierza i predkosciomierza sa ciemniejsze niz normalnie, wiec mozliwe ze to zrobione jest na podobnej zasadzie, czyli wytarta czerwona farba + biały led zeby podkreslic kolor

chłopaki jakie żarówki diodowe jak licznik w środku ma lutowane diody podświetlenia na obwodach drukowanych? czy jest mnóstwo rozwiązań jeśli chodzi o liczniki?

moim zdaniem lepiej kupić poliftowy licznik na biało świecący niż kombinować ;)

Byly rozne liczniki, z tego co zauwazylem jak licznik na diodach to wystarczy zmienic diody na biale i pomalowac wskazowki i to co jest czerwone na tarczach od spodu markerem :good: Mam tak zrobione u siebie i efekt jest :slina:

Byly rozne liczniki, z tego co zauwazylem jak licznik na diodach to wystarczy zmienic diody na biale i pomalowac wskazowki i to co jest czerwone na tarczach od spodu markerem :good: Mam tak zrobione u siebie i efekt jest :slina:

Wrzuciłbyś zdjęcie dla potomności :) ??

Moge zrobic efekt finalny :good: Cykne cos jutro jak bede wracal z pracy :)

20111007195850493.jpg

Znalazlem jakies slabe foto z kalkulatora, zmienione diody na biale, licznik UK-NSi, pomalowane tylko wskazowki markerem zeby byly bardziej czerwone :good:

Czyli tylko wywaliłes czerwona farbe z tarcz zmieniłes zarowki na diody białe i taki uzyskałes efekt ?? :decayed: a i co malowałes na tarczach markerem ?? mam rozumiec ze czerwonym ?? :tongue4:

A po co to robić skoro czerwone jest piękne :naughty:

Czyli tylko wywaliłes czerwona farbe z tarcz zmieniłes zarowki na diody białe i taki uzyskałes efekt ?? :decayed: a i co malowałes na tarczach markerem ?? mam rozumiec ze czerwonym ?? :tongue4:

Moj licznik byl na diodach odrazu, wtedy farby nie zdrapywalem bo jej poprostu nie ma, markerem poprawialem miejsca ktore sa czerwone na tarczy by kolor byl bardziej zywy wieczorem :wink4: Na foto sa pomalowane wskazowki tylko, zobacz jaka jest roznica :wink4:

Panowie,ale tam pod zdjęciem licznika, są zdjęcia z diodami i wydaje mi się, że im właśnie chodzi o wymianę diód.

ja szczerze powiem nie rozumiem tego moda ;) wymieńcie na polifta z fisem a nie przed/polift z białym podświetleniem :thumbdown:;)

ja szczerze powiem nie rozumiem tego moda ;) wymieńcie na polifta z fisem a nie przed/polift z białym podświetleniem :thumbdown:;)

jakby pieniadze rosly na drzewach to pewnie kazdy by wymienial, a jak kasy nie ma to trzeba inaczej sobie radzic :decayed:

Moge zrobic efekt finalny :good: Cykne cos jutro jak bede wracal z pracy :)

20111007195850493.jpg

Znalazlem jakies slabe foto z kalkulatora, zmienione diody na biale, licznik UK-NSi, pomalowane tylko wskazowki markerem zeby byly bardziej czerwone :good:

extra efekt :good:

mi sie rowniez podoba - dobra robota :good: