Treść opublikowana przez harylog
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
Witam. Chciałem zapytać jak jest z pompami w silnikach CAGB (A6C6 09.2009r) ? Przebieg puki co 125 000km. Jakie są ewentualne koszty, gdyby pompa była jeszcze z wadami ? Pozdrawiam, Tomek
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam. Jaki byłby koszt kompletnego sprzęgła do A4 B5 1,9TDi 1999r (lift) AVG, bez Quattro. Marki LUK lub jakaś alternatywna propozycja. Prosiłbym o info na PW uwzględniając koszt wysyłki.
-
[ALL B6] Przednie lampy DEPO - zbieram opinie
Jeśli mogę dodać swoje 3 grosze. Założyłem Depo w B5 po stłuczce. Świecą o niebo lepiej niż stare zmatowiałe ORI Valeo. Problem 1: Soczewka drżała, ale zmieniłem kąt całego klosza na śrubach i skorygowałem kąt świecenia śrubą regulacyjną i teraz się nie "telepie" Problem 2: Wymieniałem reflektor od strony kierowcy. Świeci strasznie w prawo i nie idzie tego wyregulować Pozostaje mi chyba tylko rozklejenie lampy, chociaż puki nie paruje wolę tego nie robić. Podsumowując, jak za tą cenę nie ma tragedii.
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
nexia powala Czy w A4 B5 byly w ogóle rozwiązania z automatycznym otwieraniem klapy? Czy 3 guzik na pilocie jest tylko do otwierania zamka klapy, bez otwierania zamków drzwi? wiek toś może?
-
[ALL B5] LED Lampy tylne Avant.
ori poliftowe ładniejsze ;] ale nie jest tak źle
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Ja ostatnio zakupiłem w Castoramie płyn za 13zł/5L, który mogę śmiało polecić. Zapach płynu ludwik czyli do zaakceptowania. temperatur nie ma do sprawdzenia progu zamarzania
-
[ALL B5] Światła dzienne
dawaj kolego zdjęcie
-
[ALL B5] Do panów z przedliftami
extra efekt
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
piękne maszinu
-
[ALL B5] Audi S4
coś nie widać zdjęć. coś u mnie nie tak ?
-
[B5 AJM] Jaki komplet tarcz i klocków przód i tył?
W tym czy też innym wątku wspomina się o wymianie przewodu (drutu? linki?) koniecznie marki ATE. Przymierzam się do wymiany tarcz i klocków na przednią oś. Najprawdopodobniej będzie to komplet Zimmermann (tarcze+klocki) i nie wiem czy mam się doposażyć w przewód (lub przewody, jeśli wychodzi po jednym na koło) http://allegro.pl/przewod-wezyk-ham-audi-a4-a6-vw-passat-b5-ate-i1483845379.html Domyślam się że "drut" może się odnosić do linki od "ręcznego", dlatego też wolę się upewnić czy zaleca się wymieniać również przewód na przedniej osi. Mam nadzieję że tym razem moje skróty myślowe nie były zbyt zawiłe
-
[B5 AJM] Jaki komplet tarcz i klocków przód i tył?
wspominany przewód wypada 1szt/1koło ? coś takiego x2 na przednią oś? http://allegro.pl/przewod-wezyk-ham-audi-a4-a6-vw-passat-b5-ate-i1483845379.html
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Może zainteresuje kogoś Karta Gwarancyjna do MASTER SPORT: Karta Gwarancyjna.pdf Ciekawe są wymogi eksplatacyjne. "a) montować i demontować Wyroby wyłącznie w autoryzowanych serwisach obsługi," Zamontujesz sam albo u typowego mechanika to 2 lata gwarancji możesz sobie wsadzić w...
-
[ALL B5] Samochód nie jest stabilny
mi szarpaki + oględziny z kanału pomogły, bo miałem wyruchany 1 amortyzator i auto jakby uciekało przy zakrętach, nie mówiąc o wychyleniach.
-
[B6 BFB] Radio nie czyta mi płyt CD - ERROR 1
a mi nie pomogła. i miałem w d*pie to radio i podłączyłem sobie emulator zmieniarki na SD/pendrive.
-
[ALL] Głośniki Hertz vs Helix
tweetery ori zostaw w spokoju. wydasz 150-200zl a różnicy nie zobaczysz. lepiej zainwestować te pieniądze w coś innego, chociażby wygłuszenie drzwi. pozdro
-
[B5 ADR] Czy blacha w bagażniku przeszkadza w odsłuchu basu ?
Witam. Daj sobie spokój z jakimiś tubami czy skrzynkami. Wali to po trzewiach aż się rzygać chce, zagłusza wysokie tony i do tego będzie Ci i tak wszystko trzeszczeć i pierdzieć. Zamiast wydawać kasę w wzmacniacz i pudło to zrób coś sensownego. Nic z bagażnika Ci tak dobrze nie zagra w porównaniu do dobrze wygłuszonej kabiny. Zabierz się za wygłuszenie drzwi, jak starczy kasy to podsufitki. Do tego dobre głośniki w kabinie i nie dość że z zewnątrz nie będzie dochodzić tyle dźwięków, to w środku nawet ori głośniki dobrze zagrają. Z takim rozwiązaniem będziesz mógł powiedzieć że już masz profi audio w aucie, a nie bagażnikową obwoźną orkiestrę... No chyba że liczy się dla ciebie tylko bassssss, bo w końcu dobry bas ściąga majtki pannom
-
[ALL B5] Wygłuszenie drzwi
cyk prosto z szukajki: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t10011.0.html;highlight=wyg%C5%82uszanie
-
[ALL] Głośniki Hertz vs Helix
Jeśli się patrzysz tylko na moc to kup sobie głośniki z bazaru ... Lepiej kupić słabszy głośnik, jeśli chodzi o moc, ale sprawdzony model, który ma niski poziom zniekształceń, dobre pasmo przenoszenia dźwięków. Radzdziłbym Ci wejść na jakieś forum car-audio i tam zerknąć jakie głośniki są polecane w danym przedziale cenowym. Stracisz na to 30minut a możesz zaoszczędzić parę złotych. Wprawdze hertz to dobra firma, ale nie koniecznie najlepsze rozwiązanie za daną sumę. pozdro
-
[ALL B5] Jakie wyjmaki do radia Symhony lub Navigation ?
jak masz 4 wyjmaki to masz w nich "ostrze". jedna strona jest płaska druga zaokrąglona. wkładasz stroną zaokrągloną w kierunku środka radia, wchodzi prawie pod samo oczko, powinieneś usłyszeć lub poczuć kliknięcie lub coś podobnego, to znaczy że klucz zaskoczył za ząbek. włożonego klucza nie idzie wyciągnąć jeśli nie wyciągniesz całego radia. powodzenia w próbach.
-
[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>
masz już te -40 ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dsz33 też tak sądziłem dopóki nie padł mi akumulator na wyjeździe w niedziele wieczorem. Zamknąć auto było jak, ale otworzyć już nie. Dobrze że zostawiłem na noc maskę uchyloną, to wymieniłem aku i reszta zadziałała. Kluczyk w klapie bagażnika nie zadziałał po przekręceniu gdy nie było prądu, bo ma elektryczny rozruch. Także wolę nie kusić losu i naprawić usterkę.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam. Znacie może jakiś porządny zakład gdzie zajmują się zamkami samochodowymi? Mam taki problem, że zamek (wkładka) od strony kierowcy jest uszkodzony. Wkładam z oporami kluczyk i nie mogę przekręcić. Było niestety tak od zakupu auta. Centralny działa OK. Kluczyk pasuje do bagażnika, centralki i 2 zamków tylnej kanapy. Zależałoby mi na naprawie, ewentualnie dorobieniu wkładki pod kluczyk. Mechanik mi mówił że ponoć można w serwisie zamówić wkładkę po numerach VIN, ale nie wiem czy to prawda, a nawet jeżeli to pewnie wiązałoby się to z większymi kosztami niż sama naprawa. Jestem z Jarosławia i im bliżej zakład tym lepiej, ale może być też pewny zakład w Rzeszowie Z góry dzięki za pomoc
-
[B5 AJM] Podczas uruchamiania zimnego silnika szarpie i dymi
Sprawdzenie świec trwa max 10minut a może wykazać dodatkowy mankament. Więc stwierdzenie, że sprawdziłbym pierw uszczelkę jest trochę nad wyrost. 10minut go nie zbawi a i tak będzie musiał ściągnąć górną plastikową osłonę silnika. Nie mówię zresztą że nie masz racji Musashi
-
[B5 AJM] Podczas uruchamiania zimnego silnika szarpie i dymi
sprawdź świece żarowe dla zasady.