-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
Witam. Chciałem zapytać jak jest z pompami w silnikach CAGB (A6C6 09.2009r) ? Przebieg puki co 125 000km. Jakie są ewentualne koszty, gdyby pompa była jeszcze z wadami ? Pozdrawiam, Tomek
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam. Jaki byłby koszt kompletnego sprzęgła do A4 B5 1,9TDi 1999r (lift) AVG, bez Quattro. Marki LUK lub jakaś alternatywna propozycja. Prosiłbym o info na PW uwzględniając koszt wysyłki.
-
[ALL B6] Przednie lampy DEPO - zbieram opinie
Jeśli mogę dodać swoje 3 grosze. Założyłem Depo w B5 po stłuczce. Świecą o niebo lepiej niż stare zmatowiałe ORI Valeo. Problem 1: Soczewka drżała, ale zmieniłem kąt całego klosza na śrubach i skorygowałem kąt świecenia śrubą regulacyjną i teraz się nie "telepie" Problem 2: Wymieniałem reflektor od strony kierowcy. Świeci strasznie w prawo i nie idzie tego wyregulować Pozostaje mi chyba tylko rozklejenie lampy, chociaż puki nie paruje wolę tego nie robić. Podsumowując, jak za tą cenę nie ma tragedii.
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
nexia powala Czy w A4 B5 byly w ogóle rozwiązania z automatycznym otwieraniem klapy? Czy 3 guzik na pilocie jest tylko do otwierania zamka klapy, bez otwierania zamków drzwi? wiek toś może?
-
[ALL B5] LED Lampy tylne Avant.
ori poliftowe ładniejsze ;] ale nie jest tak źle
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Ja ostatnio zakupiłem w Castoramie płyn za 13zł/5L, który mogę śmiało polecić. Zapach płynu ludwik czyli do zaakceptowania. temperatur nie ma do sprawdzenia progu zamarzania
-
[ALL B5] Światła dzienne
dawaj kolego zdjęcie
-
[ALL B5] Do panów z przedliftami
extra efekt
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
piękne maszinu
-
[ALL B5] Audi S4
coś nie widać zdjęć. coś u mnie nie tak ?
-
[B5 AJM] Jaki komplet tarcz i klocków przód i tył?
W tym czy też innym wątku wspomina się o wymianie przewodu (drutu? linki?) koniecznie marki ATE. Przymierzam się do wymiany tarcz i klocków na przednią oś. Najprawdopodobniej będzie to komplet Zimmermann (tarcze+klocki) i nie wiem czy mam się doposażyć w przewód (lub przewody, jeśli wychodzi po jednym na koło) http://allegro.pl/przewod-wezyk-ham-audi-a4-a6-vw-passat-b5-ate-i1483845379.html Domyślam się że "drut" może się odnosić do linki od "ręcznego", dlatego też wolę się upewnić czy zaleca się wymieniać również przewód na przedniej osi. Mam nadzieję że tym razem moje skróty myślowe nie były zbyt zawiłe
-
[B5 AJM] Jaki komplet tarcz i klocków przód i tył?
wspominany przewód wypada 1szt/1koło ? coś takiego x2 na przednią oś? http://allegro.pl/przewod-wezyk-ham-audi-a4-a6-vw-passat-b5-ate-i1483845379.html
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Może zainteresuje kogoś Karta Gwarancyjna do MASTER SPORT: Karta Gwarancyjna.pdf Ciekawe są wymogi eksplatacyjne. "a) montować i demontować Wyroby wyłącznie w autoryzowanych serwisach obsługi," Zamontujesz sam albo u typowego mechanika to 2 lata gwarancji możesz sobie wsadzić w...
-
[ALL B5] Samochód nie jest stabilny
mi szarpaki + oględziny z kanału pomogły, bo miałem wyruchany 1 amortyzator i auto jakby uciekało przy zakrętach, nie mówiąc o wychyleniach.
-
[B6 BFB] Radio nie czyta mi płyt CD - ERROR 1
a mi nie pomogła. i miałem w d*pie to radio i podłączyłem sobie emulator zmieniarki na SD/pendrive.
harylog
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta