Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WydRos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WydRos

  1. Jesteś bardziej obeznany na modach, jest sens plastidipem walnąc obudowy lusterek? Jakiś srebrny Mat, na próbę i dyfuzor tył
  2. Nie mogę znaleźć tych naklejek na kluczyk , na all tylko niebieskie a gałka z a3 od tej a4 się różni czymś ?
  3. Tak, mam wzmak amplifier i pod niego podłączyłem tube z q5 i gra rewelacyjnie, ale nie widzi mi się ciągnąć kabli na przód żeby tylko rezystancja była jak trzeba, lepiej chyba kupić lepsze głośniki w drzwi i tweetki na 4ohm żeby na rns szło jakoś lepiej, i wyciszyć drzwi
  4. Mam harmon, wiec jakiś głośnik tam jest, tylko czy jest sens wymieniać na centralny z bose, jest wielka różnica? I czy te 2ohm nie będą przeszkadzać jak będzie to pod radio podpięte jak teraz
  5. Wymieniałeś najpier wzmaniacz na bose i ciagnales kable do przodu czy podpiąłeś ten głośnik centralny bezpośrednio ? Niby 2ohm ale nie wiem jak to będzie współpracować na radiu, bo mam to w planach, wrzucić do drzwi jakieś inne głośniki ale na fabrycznym rns-e i ten centralny z bose
  6. Zacna fura, już po zakupie wyglądała świetnie, a teraz to już Srebrny zawsze mnie uwodził powiedz mi gdzie dorwałes taka nakładkę carbowana na kluczyk?): i gałkę biegów pikowana masz nowa czy obszyta ?
  7. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  8. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany mamy kogoś na forum kto sprzedaje kompletami filtry i oleje silnika ? Coś mi się gdzieś kiedyś obiło ale nie znalazłem
  9. Doszło coś nowego Sub z Q5, gra wyśmienicie Rączka ręcznego i mieszek pikowany z biała nicią, idealnie pasuje pod dekory szczotkowane Alu Klapa otwierana automatycznie z pilota (dojdzie przycisk w drzwi ) Klapa https://sendvid.com/wvgnmoln Oryginalna siatka na zakupy Audi Dystanse na tył po 15 na stronę Kamerka Cofania ( w montażu ) Ledy od Tomnika z Kolorem na dywaniki podczas jazdy
  10. Kostka z tym nr co podałeś nie pasuje, trzeba ulamac jeden wypust nastepna rzecz w opisie, plus z wmaka do plusa w subie w kabel o kolorze szarym z czerwonym paskiem(plus), szary(minus) wtedy gra jak trzeba
  11. A powiedz mi jakie żarówki kupiłeś i oporniki do tego DRL? Lepiej kupić sprawdzone no i gdzie wyrwales ten aux w schowku? Mądra rzecz, zamiast stałej ładowarki w gnieździe
  12. Tą kamerkę masz z AliExpress ? Ta co woszu polecał? Tez będę to rezal, powiedz mi jak kabel ciągnąłes? Góra? Czy może coś wymyśliłeś
  13. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    wlasnie o to, wiec jedynie zostaje cos pokombinowac, ok dzieki
  14. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie mozna zrobic w ori podswietleniu wnetrza nad nogami zeby swiecilo tez podczas jazdy?
  15. sprawdzone, ET43, do tego w bagażniku nowka felga jeszcze z kodem kreskowym tez et43 wiec dystans 15 będzie Ok @Norbas odezwij się na pw z cena za te 15 ze śrubami
  16. Z tego co pamietam to 56, dziś wyważałem i mogłem zerknąć oryginał z a3 8P0 z tego co się orientuje, muszę temat dokładnie zbadać. Nad przodem tez myśle czy delikatnie nie wysunąć Nie muszę mierzyć bo widze na oko ze 15 to minimum, jak będę chciał szerzej to się pomierzy dokładnie, zawias w miarę wysoko wiec nie ma problemu
  17. Tak, wzorować się jest na kim i chwała za toale póki co muszę porobić silnik, DPF, pompa oleju, może jakiś program, rozrząd, oleje, jakiś przegub czuje wiec się nazbiera, ale mam to na uwadze
  18. Faktycznie, zmienione na a4 Planuje felgi z RS 6 może Pompei w czerni ale nie na teraz ale dobrze wiedzieć wiec poprawione dystans potrzebny teraz i to od zaraz bo mam wrażenie ze felga z dnia na dzień głębiej w błotnik wchodzi poki co przy wymianie tarcz wrzucimy od razu heble z 3.0 a może przy lepszej feldze (czytac rs 19), dojdą zaciski z nowymi przewodami i oczywiście blaszki z rs4 Żeby to miało ręce i nogi dzieki
  19. Panowie samochód z przyczyn pilnych do sprzedania : ( tydzien temu zapłacone 1800 za nowa geometrię turbo z uszczelnieniem i gruszkę elektroniczna, 2 tyg. temu nowe filtry kompletne od kolegi z forum i olej Motul X auto mega zadbane i mega wyposażone ! Nie znajdziecie drugiej takiej, środek jak nowy! A wiem co mówię bo miałem już trochę b6/b7, można przyjeżdżać z mechanikiem lakiernikiem itd, sprzedaje tak jak stoi, cena okazyjna! 29900 i bez złotówki negocjacji, można przyjechać z kimkolwiek i oglądać ile trzeba ale cena bez zmian bo jestem pewny auta! Kontakt pv Prosze przeczytać temat Witam Pokazuje moje BRD 2007 AVANT w serii Zdjęcia po ściągnięciu Prosto z DE: Sprowadzone 30.07.2017, pierwszy właściciel w PL Silnik 2.0 BRD 125kW (170) +dpf Pełny pakiet S-line wewnętrzny jak i zewnętrzny -zawieszenie seria 1bV -Servotronic -listwy drzwiowe s-line -lotka tył -dyfuzor s-line -podwójny wydech jak to w BRD -zderzak przód tył s-line gril Black s-line -bixenon skrętny poziomowanie i sprysk -szyba przód akustik -białe kierunki -elektrycznie regulowane lusterka -składane lusterka zew. asferyczne podgrzewane - kolor PHANTOM BLACK PERLESCENT -wnętrze SABRE(BLACK) -fabryczny alarm z aktywacja w drzwiach kierowcy - czarny sufit -czujnik deszczu/zmierzchu światła auto -lusterko wew. fotochrom -klimatronic z czujnikiem jakości pow -listwy dekory szczotkowane aluminium -pakiet podświetlenia wewnętrznego QQ1(fotele klamki itd) -fotele pólskóra s-line, podgrzewane, wysuwane podudzia, pompowane itd -pełna elektryka foteli przód, każdy kierunek i lędzwia -schowki pod fotelami -pełny komputer pokładowy -tempomat -speed Centrole alarm prędkości -kolorowy pełny FIS -podłokietnik x2(tył McDonald) -otwieranie/zamykanie szyb z pilota -siatki na plecach w fotelach -zegar radiowy -kierownica 3ramienna S-line, sportowa pikowana multifunkcja z biało-czerwona nicią -RNS-E z Bluetooth i SDS (Speech Dialogue System) -zmieniarka w schowku - podgrzewane spryskiwacze szyby -parktronik przód i tył -airbag OFF w schowku -airbag tył -ISOFIX przód tył -4el szyby -lewarek biegow pikowana skóra s-line -rączka ręcznego skóra -DRL światła do j.dziennej -Coming/living home -oryginalne felgi Alu 17 s-line -przyciemnione fabrycznie szyby -oslony silnika i skrzyni -zabudowa podszybia W planach: - pakiet bagaż/zakupy w bagażniku - done - klamka pasażera USA z ryglowaniem - wycieraczki przód BOSCH AERO - done - maty grzewcze kanapy tył z regulacja i panelem USA - kamera cofania - done - gałki chrom RNS-E - pamięć foteli - oświetlenie wnętrze LED wraz z oswietleniem ambient na nogi podczas jazdy - done - LED w tablice tył - done - wycieraczka tył Q5 - done - tylne światła LED z A6 - DRL LED plus rezystory min 50W - czyszczenie lamp bixenon - końcówki wydechu ULTER 95x65 - wywalenie DPF EGR - program na więcej KM - dodatkowy pakiet światło, lepsze ledy w klamki - dystanse tył - done - może zawieszenie w dół - mapy RNS-E 2017 i jezyk PL - done - spryski mgiełkowe podgrzewane - lodówka w schowku - heble od 3.0 - malowanie zacisków - nakładki na pedały RS4 - oklejenie luster zew folia 3M w Matt - wygłuszenie drzwi i wnetrza - składanie/otwieranie luster z kluczyka - subwoofer Q5 - done - blendy Bose - lusterko z kompasem - automatyczne otwieranie klapy bagażnika z pilota - done - przycisk otwierania klapy z wewnątrz - nakładka ręcznego i lewarka biegów pikowana skóra z biała nicią(pod kierownice) - done - może pasek led w środek lampy przód - Quattro - Rotory 19" - cdn Foto może ktoś coś widzial jak wrzucic taki led?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.