Treść opublikowana przez WydRos
-
Co to za felga?
?
-
B8 TrOOOOp
Panowie wiecie może czy do b8 2.0tdi podejdzie skrzynia automat z 3.0? Aktualnie multitronic Jakie podejdą skrzynie pod 2.0tdi
-
B8 TrOOOOp
Panowie, gałka lewarek biegów automat z lifta pasuje do przedlifta p&p?
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Wiecie może jaka jest różnica między silnikiem 8K9827851/2 i 8R9827851/2 z q5 q7 i a6?
-
Co to za felga?
zna ktoś? Wie co to za model ? Zdjęcie z naszego forum, było w jakimś wątku
-
B8 TrOOOOp
Panowie ma ktoś na zbyciu albo wie gdzie znajdę wkładkę/bembenek zamka drzwi kierowcy przy klamce? Rozleciał mi się całkowicie a powodem nieotwierania się drzwi po naciśnięciu pilota była Wkładka, przestawiła jakoś ten rygiel ze nie otwierał po otarciu kluczyka szukam teraz bylejakiej wkładki bo środek sobie jakoś dorobię, a reszta się rozleciała
-
B8 TrOOOOp
Czyli nie ma szans Ok
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy jest szansa po Np. VINie albo przy pomocy vcds jakimś cudem dowiedzieć się ilu pionowy (jaki rodzaj) zamka drzwi kierowcy posiadam? Mam padnięty a nie chce rozbierać 2 razy tapicerki przed zamówieniem i przed założeniem. dzieki
-
Montaż i kodowanie Keyless w Audi A4 B8
A jest możliwość domontowania tylko przycisku start/stop? Oczywiście jakieś anteny itp żeby to działało, czy czujniki w klamkach fizycznie tez musza być podpięte pod komfort bo inaczej nie zahula
-
[b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
Dużo dłubania z tym?
-
[b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
1be wiec już jest fajny no na 19 nawet nie patrzę ale ciekawi mnie jak to wyglada 17 max 18 jak się trafia fajne w dobrej cenie a ledy na tył miałeś fabrycznie czy wrzucałes? Nie wiem jaki mam moduł ale słyszałem ze dużo zachodu w zakodowaniu tego Jest
-
[b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
Zderzak tył cały czy tylko dokładka ?
-
[b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
- [b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
Jezdzilem srebrna b8, na pewno widziałeś, przerysowany prawy bok, teraz kupiłem czarna w benzynie 1.8 i będę coś myślał robić, póki co ramka grilla na czarno zdejmowales ramkę do malowania czy na zderzaku malowane było? Nie chce mi wrzucić zdjęcia mojej srebrnej- [b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
Muszę kiedyś podjechać zobaczyć jak u ciebie te 19 wyglądają, miałem srebrna b8 teraz jest czarna i myśle jakie felgi wsadzić czy srebrne czy czarne/szare, tyle ze mam chrom wokół szyb i ciemne felgi moga zle wypaść- [b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
18 miałem i strasznie cierpi d*pa na dziurach, bo większej opony ja 45 tam nie wrzucę, dlatego rozważam 17, ale jak się trafia 18 to się weźmie poki co na stalowkach komfort jazdy jest o niebo lepszy, i nie szukam dziur na drodze- [b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
Szkoda bo szukam coś 17/18- [b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
A poprzednie felgi sprzedane ?- Modyfikacja licznika: ramki zegarów A4 B8 vs A5
.- B8 TrOOOOp
Panowie, miał ktos stycznosc z licznikiem z A5 3.0 tdi 2011r 8t0 920 931 Q lub 8T0920931A czy ma PL menu i jak z kodowaniem w b8, czy nie ma problemow jesli macie jakies sprawdzone liczniki podajcie nr dzieki- [b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
Daj jakiś namiar na PV to się go spytam albo sam zapytaj jak możesz wsadzales licznik z a5 po 2012 z pl? Ramkę już mam, muszę okleić i będę myślał nad licznikiem tylko muszę kogoś ogarnąć do CP- [b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
Widze ze ramka zmieniona Z jaka końcówka licznik A5 zakładałeś? I gdzie i za ile ściągnięte CP ciekawi mnie w okolicy gdzie robia, bydzie na zaś- [b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
Ooo, widywana przeze mnie często furka, chyba pod basenem- Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
.- 8K0 907 063 P czy obsłuży czujnik deszczu/świata
Witam, panowie jak w temacie, czy ten moduł elektryki obsłuży mi czujnik deszczu i zmierzchu 8K0 907 063 P Dzieki - [b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT