Treść opublikowana przez WydRos
-
B8 TrOOOOp
Wszystko zależy od wyposażenia Ale jak allroad to tylko 3.0 tdi
-
B8 TrOOOOp
Najszybciej miałbyś chyba wypiac kostkę z drugiej pompki od spryskiwacza, chyba ze on bije tez na reflektory gdxie zaślepkę kupiłeś ? Jak założysz walnij zdjęcie
-
B8 TrOOOOp
Są tam srubki https://portal.a4-klub.pl/a4-b8-montaz-skladanych-i-podgrzewanych-lusterek/
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
No to mogłeś od razu mówić ze nasz USA, wydaje mi się ze ryglowanie w usa powinno być tym bardziej małe jak nie masz to na tyle ile masz pinów zamów zamek, poszukaj z passata tez- B8 TrOOOOp
Masz jakieś zdjęcie 245/35? Dwie mam do wymiany wiec warto pomyśleć- B8 TrOOOOp
Będę wrzucał na dniach 9J 33 na avanta z 255/35 to sie pochwale- B8 TrOOOOp
Masz auto Europa? Zmień zamek i zobaczysz, kodowanie zobacz itd- B8 TrOOOOp
Wychodzą piny na drugi silniczek ? Bo zdjęcie tak zrobiłeś ze nie widac- B8 TrOOOOp
To MMI 2G high wiec 2008rok auta, spolszczenie to cena około 50 zł wiec raczej nie ściema- B8 TrOOOOp
Tu nie ma co pisać, nie będzie grało bez zrobienia ochrony, ale nawi powinna się włączyć normalnie, ochrona w jednostce i tunerze zadna opcja nie będzie działać, tylko się włączy i będzie waliło błędem ochrony, do menu można wejść itd- B8 TrOOOOp
Ale co dokładnie potrzebujesz ? Wyjście z tunera ? Podeslij maila na pv- B8 TrOOOOp
No a jaki jest dodatkowy do keyless? Startstop odpalanie bez kluczyka- B8 TrOOOOp
Zerknij tylko czy masz piny w module w danej wtyczce, chyba ze masz elektryczna klapę mam panel ładny z przyciskiem tak chcesz za dobra cenę- B8 TrOOOOp
Podstawa to czy masz obsługujący komfort i jaka nawi, bo najdroższe są panel MMI pod 3G+,( pod 3G high mam nawet z przyciskiem ) dorobienie kluczyka i wymiana moduły komfortu jeśli nie obsługuje- B8 TrOOOOp
Będę miał chwile to się spiszemy napisz na pv jak już keylessa dorabiałes co tam potrzeba dokładnie i jak będę wdzięczny- B8 TrOOOOp
Da się, musisz miec keyless- B8 TrOOOOp
Rozumiem ze masz dystans z przodu? Przy Q felgi musza być takie same (ET z szerokością )- B8 TrOOOOp
Wątpię żeby komuś się chciało to mierzyć- B8 TrOOOOp
Za 800 jest polift sline jak coś- B8 TrOOOOp
Jeśli czujniki nie są ori i były wiercone otwory to nikt nie zagwarantuje ze są tej samej średnicy, jeśli tam są czujniki to kosze jakieś już są, możesz ze swojego przerzucić, jaki zderzak? Do sedana ?- B8 TrOOOOp
Wywiercić dziury i kosze przykleić, dużo ludzi robiło tak w przodzie bo zderzak droższy itd wiec tył spokojnie ogarniesz wiertlo takie coś- B8 TrOOOOp
Niektóre czy pojedyncze przypadki? Pewnie dokładane- B8 TrOOOOp
Mogłem popatrzeć fakt no to kupię pare kratek jedna do acc jak ktoś ma- B8 TrOOOOp
Orientuje się ktoś czy kratka zderzaka pod acc z alllroada pasuje do przedlifta? Bez sline kupię jak coś - B8 TrOOOOp