Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Areka4s4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Areka4s4

  1. z tego co sie orientuje to jedna śruba jest z boku a na srodku podstawa jest wciskana ...tak mi sie wydaje.
  2. Witam. Zakupilem w ASO podstawy reflektorów przednich, stare są popękane a co za tym idzie lampy są luzne. Czy ktoś wie jak sie je montuje? Montował juz ktos podstawy lamp? Pozdrawiam
  3. Witam. pisalem o tym wczesniej ale moze troche niezrozumiale :wallbash: Dokladnie chodzi mi o panel przełącznika elel. szyb 4x (drzwi kierowcy) raz świeci raz nie świeci, zaczenie migać i zgaśnie. co tam mogło sie stać? Dzieki pozdrawiam
  4. Witam. Mam taki problem... odpaliłem rano samochód i zaczęło mi przygasać - mrugać aż w koncu zgasło oświetlenie elek.szyb ale tylko w drzwiach od kierowcy a także kontrolka w przełączniku świateł - od świateł mijania. Reszta kontrolek lub jak kto woli oświetlenia jest ok. Byłem u elektryka powiedział ze to moze byc cos z diodami ale podczas jazdy one sie zapalaja, zaczynaja mrugać i gasną i tak co jakis czas. co to moze byc .. jaka moze byc przyczyna? moze ktos podpowie. Pozdrawiam
  5. no własnie chyba taka drogą pojade ino-konin-kalisz . mam nadzieje ze bedzie ok:D
  6. Witam. Niedługo jadę w trasę z Bydgoszczy do Opola i chodzi mi konkretnie o stan dróg wiem ze u nas w Polsce nie są one najlepsze ale moze jednak na tej trasie nie jest tak zle? jechał ktoś? jaką najlepsza optymalną wybrać?
  7. rozumiem ze nie zakładać chlapaczy.
  8. Witam. Założyłem felgi 17 MAM NUVO ..szerokość felgi 8 i zastanawiam się czy nie założyć chlapaczy?? koła są równo z błotnikiem i zastanawiam się czy np kamyki i inne "rzeczy" nie będą leciały po drzwiach itd..? jaka wasza opinia??.
  9. Witam. Mały dylemacik jakie felgi wybrać do mojej audi a4 b6 kombi? Moze oprócz tego co ja pokaże ma ktoś inne propozycje? http://www.felgi-opony.com/felgi/aluminiowe/Dotz/DOTZ_Mugello_7_0x16_5x112,5,3359,2_7_28.html a moze takie http://www.felgi-opony.com/felgi/aluminiowe/MSW/MSW_linia_O_Z_Racing_21_7_5x16_5x112,5,13044,2_7_225.html i jeszcze takie http://www.felgi-opony.com/felgi/aluminiowe/MOMO/MOMO_TORQUE_3000_Black_7_0x16_5x112,5,15464,2_7_32.html
  10. Dzieki. Tak uzyłem opcji szukaj i znalazłem. Lenistwo po prostu;/ dzieki jeszcze raz takze juz wszystko dokladnie wiem.
  11. Witam. Posiadam audi a4 kombi 1.9 tdi rocznik 2004. Gdzie znajduje sie filtr powietrza a takze filtr od klimy? takie moje skromne pytanie;p Pozdrawiam
  12. Witam wszystkich. Posiadam Audi A4 1.9 130 zakupioną pare dni temu:D marzenia sie spełniają Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.