Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a swoją drogą to nieźle żeśmy wtedy popili - aż nie pamiętam co było później
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już widze to nikusia nawalenie - na jednym czy dwóch sie nie kończy uwierz mi wiem co mówie z doświadczenia (bukowina 2009) :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak można miło wspominać coś czego sie nie pamięta taki paradoks
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
potrafisz tak rozbawić że choćby człowiek nie chciał to i tak sie bedzie śmiał :good: :polew: polecam sie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
najlepi piętrowo- Ty bedziesz spał na samym dole lubisz na górzeeee
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o której polecicie godz? mógłbym na was poczekać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nieee no trzeba sie pilnować bo prawko potrzebne Odbije sobie za tydzien w piatek na moich urodzinkach fajnie przypadły Rako daj adres na PW wpadniem z wizytą klubową
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie mów mu po starym nicku - chyba po to zmienił żeby mieć w końcu normalny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
malutka szacun żeby nie było no dokładnie nie którzy np. sie dziwią że chce mi sie jechac na spot bo dla nich to nic interesującego to nie jest No niestety nie którzy nie czują klimatu...ale każdy ma swoje zdanie... mi też - do poznania taki kawoł jedziesz tylko żeby se kawe wypić a ja: noooo, tak sie szlachta bawi [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 21:03_________________________________________________siemano Italiano
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ZDRASTWUJCIE PIĘKNE KAWALERY I SZYBKIE DAMY SZYBKIE DAMY DO KOGO?? pewnie chodziło o to że szybko biegacie itp no ja myśle bo inaczej... :> z takim małym kijem na mnie - byś sie wstydziła
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pamiętamy ja tam bede na pewno, :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pamiętam zaznaczyłem w kalendarzu czerwonym kółkiem....Ojciec sie spytał a co to za święto......,,zostaniesz dziadkiem" uuu jeee aleś mu dał do myślenia [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 20:47_________________________________________________ ZDRASTWUJCIE PIĘKNE KAWALERY I SZYBKIE DAMY SZYBKIE DAMY DO KOGO?? sspoko malutka to nie o tobie było ? są szybsze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Rakuś :naughty: szeszcz żewszyno szo tam słychać ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ZDRASTWUJCIE PIĘKNE KAWALERY I SZYBKIE DAMY
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kropka od Ciebie będę nosił z dumą na swoim profilu w takim razie Ci nie dam, bo się będziesz cieszyć za mocno JA MU DAM
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dla porównania tych informacji za kabinowy firmy Mann do B6 z zaprzyjaźnionej hurtowni też węglowy 32PLN :gwizdanie: a jak nie widać różnicy to... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak późno powstawałyście dziewczyny,
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
postaramy się być a dlaczego pytasz? a tak z ciekawości bo ostatnio zaniedbujecie coś spoty [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 06:33_________________________________________________ pierwszy już z pó godz. :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po huju troche z tym wszystkich Musashi.. zachowuj sie, jesteś na forum publicznym ( moderator )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemanderos Fan zdrastwuj Rakodemie [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 22:19_________________________________________________ znowu na wakacjach ile można - do roboty sie weź :gwizdanie: [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 22:21_________________________________________________Maciej na spocie będzieta z Justyną- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja dzisiaj Corone wysączyłem - ale szczyny a se myśle takie amerykańskie to wychyle :gwizdanie:- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
U mnie na 17" felach, 225/45 , zawias 1BA lewa strona 675mm prawa strona 680mm- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
KOval81 warto Ci kupować używki za 500pln + przesyłka ? wczoraj zamówiłem EIBACH PRO KIT za 770PLN komplet, przesyłka 0PLN kurierem od importera, nówki sztuki Dzisiaj kurier już ma je dowieść Masz tu link do AVANTA: Jest to bezpośredni importer na Polskę - adres ze strony EIBACH.COM http://www.prince.com.pl/ Jeśli to te to masz nawet obrazek tańsze niż moje http://www.prince.com.pl/go/_info/?user_id=595856&lang=pl&form[c1]=1&form[c2]=3&form[c3]=1263- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:decayed: [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 09:50_________________________________________________ dzięki panie ale staram sie ograniczać leki jestem ciśnieniowcem więc itak już dużo biore - bede musiał jakoś wytrzymać - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00