Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario piłeczka do penisa ziemnego [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 23:36_________________________________________________ pogoda chyba nie bardzo teraz na wakacje co ? jak tam macie ? ja sledze, mielno-od 29.07 bede
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak za starych czasó - kurde ze 40 minut czytałem od ostatniej wizyty. Ja sie też deklaruje na spota na początku sierpnia.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ostatni weekend w robocie pod koniec przyszłego tyg. w końcu zjazd na chatę na 6 tyg. urlopik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piechol u nas w firmie magazynierów potrzebują
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wczoraj wytrzeźwiałem w końcu a jaki powód był że waliłeś tak długo ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: u mnie wielkie zmiany życiowe sie szykują, sluby, przeprowadzki i inne nieprzewidziane wygibasy, ogólnie przez to mam coraz mniej czasu dla forum. dużo też pracuje, mamy teraz urwanie głowy przez nowe kontrakty z rosją. Do PL zjeżdzam za 2 tygodnie i chciałbym wpaść na spota.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemano panowie i panie [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 16:15_________________________________________________troche mnie tu nie było - co tam słychać u was ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie umiem określić na dzień dzisiejszy czy jadę na letni, ok 20 sierpnia (+/-3 dni) będe miał wyjazd do SE powrotny więc raczej na dzień dzissieszy jestem na nie, chyba że coś się zmieni jeszcze.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Maciek kiedy wracasz do PL? 27 maja prawdopodobnie co robisz z turbiną jeśli można wiedzieć bo nie jestem w temacie ?[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 09:26_________________________________________________a tak w ogóle to Zindobry zapomniałem sie przywitać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widzeę że poznański ożył od razu - no to już wiadomo o czym będziemy gadać [br]Dopisany: 06 Maj 2011, 18:52_________________________________________________btw. MIFL to skrót od Madeline Island Ferry Line albo Midland Industrial Flooring Ltd. :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok. ja sie wykładam aasiu. nara- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro dam znać ziomalowi niech go wyciąga. dostałeś schowek ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dokładnie, kumplowi padł w aucie czyli ma być ten z nr 059 919 501A ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
panowie kto ma etke na kompie bo ja robiłem reinstalke a płyty mam w PL. potrzebuję wiedzieć gdzie w BFB znajduje sie Coolant Temperature Sensor. mam 3 opcje, 1. w obudowie termostatu-niebieska kostka 2. na dole przy chłodnicy na plastiku wchodzącym bezpośrednio w chłodnicę-czarna kostka 3. na forum znalazłem że gdzieś pomiędzy silnikiem a ścianą grodziową - podobno zielona kostka. potrzebuję potwierdzić który jest odpowiedzialny za wskazanie temperatury na desce rozdzielczej, błąd na vag-u 01039- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
żyje, codziennie go widuję .. prawie .. już bez auta jest .. tydzień temu sprzedał @Młodzik .. rowerowo ... szukam tras do biegania .... http://www.sports-tracker.com/#/workout/Karol_Glowacki/8o4ui53gt7imkm3r- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czy wiecie może pany co sie dzieje z sunday-em ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem teraz na weekendzie świątecznym w PL, w środe rano spadam z powrotem do S, widziałem w podwieszeniu że spot dopiero 8 maja, nie planujecie nic wcześniej ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja przekodowałem sterownik na skandynawię i w ogóle już o światłach nie myślę. same sie włączają, same gaszą - bezproblemowy gadżet- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zindobry :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
potwierdzam -zajebiaszczo było[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 21:07_________________________________________________PEPIN-Y dzięki za pokój- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi to zwinęli nawet kapselki od wentyli ale koleś kulawe auto miał bo tylko 3 zabrał zwykłe czarne kapselki za 50gr/szt- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pawciu na spota wpadnijcie kiedyś z dziewczynami do 12 kwietnia jestem w PL - może zrobimy spota po BT co ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemano pawciu - co tam słychać ? Cześć Maciej zabiegany cały czas dopiero podłączyłem kompa stacjonarnego co używałem do wszystkiego i do A4 wiec jestem w kontakcie a tak cały czas na mini lapku. A co u Ciebie widzę ze lalunie sprzedajesz? 2 lata już przejeździłem - czas na zmiany powoli, marzy mi sie B8 albo A6 albo grand Vitara ta większa, jeszcze nie zdecydowałem, dużo zmian sie szykuje w tym roku, potrzebuje czegoś większego dziecko w drodze jeszcze nie ale pewnie w tym roku coś wymyśle- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema P i M - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00