Treść opublikowana przez kacek91
-
Spoty Puławskie
ja jeszcze nie wiem czy będę;/
-
Spoty Puławskie
może tym razem i mi się uda być Czyli 1.Paput 2.pawel 3.michal m. 4.artur 5.dziako? 6.fiskuzz? 7.kacek
-
Spoty Puławskie
o kurka przegapiłem spota ;(
-
Spoty Puławskie
ja raczej nie dam rady
-
Spoty Puławskie
jeszcze troszkę mogłeś przyciąć z lewej bo tam nic niema i zdjęcie zrobi się wyższe
- Spoty Puławskie
-
Spoty Puławskie
a masz PS to bym przesłał ci te zdjęcia
-
Spoty Puławskie
zoner panorama maker
-
Spoty Puławskie
tyle mi wyszło I dzięki za spotkanie edit. sorki kowi bo trochę mi twój samochód nie wyszedł na panoramie
-
Spoty Puławskie
Szóstego otwierają
-
Spoty Puławskie
to otwieram listę chętnych na sobotę: 1.paput 2.kowi 3.dominos993 4.kacek91
-
Spoty Puławskie
to spot pod domem weselnym??
-
Spoty Puławskie
planujecie jakiegoś spota przed końcem miesiąca??
-
Spoty Puławskie
ja nie dam rady dzisiaj
-
Spoty Puławskie
1. norbert 2. paput 3. kowi 4. asis 5. cysiek 6. tomek 7. kacek podajcie konkretnie godzinę i miejsce
-
Spoty Puławskie
na tym to można robić grila
-
Spoty Puławskie
- Spoty Puławskie
to może na drugim, bliżej Anielina- Spoty Puławskie
- Spoty Puławskie
oj raczej nie bardzo- Spoty Puławskie
Jadąc od Puław po prawej stronie będzie tablica na "DOM WESELNY JAGODA"- Spoty Puławskie
ale to na jutro czy czwartek?- Spoty Puławskie
b5 mojego wujka, a o której dokładniej planujecie- Spoty Puławskie
to może ja wpadnę do was tylko A3?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, mam dwa audi A3 1.9TDI ASZ i A4 1.9TDI AHU - Spoty Puławskie