Witam. Pytanie mam takie. Założę do mojej A4 B7 (S-line) taki felunek: 235/40 R18 95Y ZR ?
Tu aukcja: http://moto.allegro.pl/felgi-18-z-nowymi-oponami-do-audi-s-line-i1700099070.html
Pytanie czy nie będzie nic przycierać itp.
Teraz mam 235/45/17 i jest elegancko.
Pzdr
Witajcie. Powiedzcie mi coś o tym silniku (170KM 2,0 TDI) ? Dobrze się sprawuje? Jeździ ktoś "czymś takim"?
Mam do kupienia A4 z takim silnikiem i pytanie czy strasznie chleje paliwo, czy jest możliwie oszczędny?
Jeszcze jedno-miał wymieniony pompo wtrysk w serwisie (sprawdziłem VIN)-czy muszę mieć jakieś obawy ze zaraz znów się wysypie?
Dzięki
Koledzy przy jakim przebiegu należy zmienić rozrząd w A4 B7? Od jednych słyszałem, ze po 100tys od innych, że po 120 tys Pytam, bo różnie to bywa w poszczególnych autach. Pozdro
Koledzy przy jakim przebiegu należy zmienić rozrząd w A4 B7? Od jednych słyszałem, ze po 100tys od innych, że po 120 tys Pytam, bo różnie to bywa w poszczególnych autach. Pozdro
Witam. Proszę o informację jakie osiągi ma silnik 2,0TDI (170KM) w Audi A4 B7? (chodzi mi o spalanie /miasto/trasa/cykl mieszany) oraz ogólne sprawowanie-dobry silnik? Awaryjny? Itp. Pytam, gdyż mam na oku właśnie taką A4 B7 z fabrycznym chiptunningiem. Liczę na fachowe info
Pozdrawiam
Witajcie
Ja co prawda posiadam Audiolke A6, ale jeszcze w tym tygodniu wystawiam ogłoszenie i będę chciał przyprowadzić A4 B7 S-line. Stąd moja wizyta w nowym klubie. Witam jeszcze raz wszystkich i będziemy w kontakcie