Treść opublikowana przez slepy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
1200 Z wysyłka to mój maks:kox:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- [B5 1Z] A4 TDi
no u mnie już odbój trzymał wysokość 58cm, było teraz zszedł na 56,5, ale w przyszłym sezonie bedzie ciut wyżej i bardziej wypchane koło, bo teraz tre wszędzie gdzie się da- [B5 1Z] A4 TDi
Kw, po regeneracji i utwardzeniu, nie wiem dokładnie na czym to polega ale jest sztywniej, odboje Ori kw, obciete o 1cm- Kundel srebrny by mrogal
a bo jakos tak sie czlowiek juz przestal tym jarac jak kiedys zreszta budzet nie ten na szalenstwa.Co do klapy nie bylo US spec w 8L wiec nie bedzie klapy ani obrysow. Klapa zreszta troszke smiesznie wyglada z taka mala wneka a dzieki robie zawsze pod swoje widzimisie kazde auto Zreszta kundel jest na sprzedaż Dlaczego mnie to nie dziwi[emoji12]- [B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Koło na żywo wygląda mega, szczególnie po opuszczeniu auta. Na ziemię: kox:- [B5 1Z] A4 TDi
Tylko tą ramkę ze srodka, bez odbłyśnika kierunku- [B5 1Z] A4 TDi
Dzięki, jeszcze sporo pracy przedemną,ale nie poddaje się, chyba przyszedł w końcu czas na dołożenie klimki, i poliftowa konsolę- [B5 1Z] A4 TDi
jak sie pogoda utrzyma do końca listopada,to wpadnie jeszcze jedna sesyjka,grupowa z chłopakami z miejcowej ekipy Strefa Południe- [B5 1Z] A4 TDi
Nie, sukcesywnie dodaje, tutaj też nie wszystko jest jeszcze [emoji6] Fota gniecie!!No siadla by w kalendarz, no ale lipa;)- [B5 1Z] A4 TDi
Na wiosnę będziemy myśleć, teraz to szkoda roboty, a i tył chyba będę wypychal i malował. To potem się ogarnie całość- [B5 1Z] A4 TDi
dzięki, muszę ogarnąć korektę lakieru na wiosnę, bo nie idzie wyciągnąc już połysku z budy, i wygląda tak se tutaj dobrze widać stens Zabieram na tapete pierwsza na tele, druga na kompa Dzięki, miło że nie tylko ja jaram się fotkami , jak poprawię lakier to bedzie jeszcze lepiej- [B5 1Z] A4 TDi
Jak wrzuciłem poprzednią, to ta sesja nie była w planach, a teraz d*pa: (- [B5 1Z] A4 TDi
dzięki, muszę ogarnąć korektę lakieru na wiosnę, bo nie idzie wyciągnąc już połysku z budy, i wygląda tak se tutaj dobrze widać stens- [B5 1Z] A4 TDi
miałem przygotowane coś specjalnego, ale widze że się załapałem na miniaturkę w październiku, i fuckup- [B5 1Z] A4 TDi
- [B5 1Z] A4 TDi
Nie wiem,nie byłem tam wieczorem,ale byłby kozak- [B5 1Z] A4 TDi
Zapowiada się dobrze- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
trzeba do starych kłów dorobić wyższe śruby do regulacji zderzaka, bo jest inna belka, ja dorabiałem całe te śruby do ori kłów- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
10.300 z kołami 7.800 na stalówkach 1.8t gaz 1997- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tylko koło i gleba, a robi robotę- [B5 1Z] A4 TDi
3Godzinki focenia, teraz czekamy na efekty, ale zapowiada się grubo: kox: Dzięki wielkie: hi:Pierwsza klatka, z sobotniej sesyjki, niebawem reszta:kox:- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
u mnie było to samo,dlatego oddałem koła ojcu do b6:)- [B5 1Z] A4 TDi
Wkoncu[emoji6]Działamy:kox:- A4 B5 TDI by a4-freunde
Poduszka jest chyba problemem, odezwij się do Krzysiek23, on ma u ścięta kiere - [B5 1Z] A4 TDi