Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

robaq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez robaq

  1. Schowka oryginalnego na zmieniarke nie mam, ale z tym to dam de rade. Tylko te złącza
  2. Witam, planuje zakup zmieniarki to tego radia poniżej, nie wiem jakie ma wyjście na zmieniarke. Na allegro widze dwa rodzaje, 1. 2. I jak jest z podłączeniem, czy wystarczy kabelek (też z allegro) czy trzeba ciągnąć jakąś instalacje
  3. Dzieki za informacje, na 100% nie mam lodówki Może kiedyś podejme się próby zrobienia lodówki, ale narazie poczekam czy kolegom ono, lukasz grzyb nie wyjdzie
  4. no to chyba nie mam , mam jakieś dwa albo trzy wycięcia w kształcie prostokąta 1cm x 3cm w obiciu schowka, myślałem że tędy wlatuje zimne powitrze
  5. Witam, po czym poznać czy mam klimatyzowany schowek, pytam bo dzisiejsze temperatury nie pozwalają na sprawdzenie tego samemu?
  6. Wielkie dzięki, a już myślałem że nie działa . Pierwszy raz się z tym spotkałem że anteny są na szybach. Ciekawe czym mnie jeszcze zaskoczy, bo to moje pierwsze AUDI.
  7. Witam, Jak w temacie, nie grzeją mi szyby boczne w bagażniku. Szyba tylna i lusterka grzeją. jest na to jakaś rada?
  8. Kolor to granat. Planowane zmiany to: -zmieniarka, -alumy, nie wiem co można jeszcze zmienić, może pełny FIS. Narazie to mi pokazuje dystans jaki moge zrobić na baku. Jak chodzi ci o zawieszenie to najprawdopodobniej seryjne. Autko ma spory przebieg 215000 jak na rok 2003 to masakra ale na serwisie WV bo był w pobliżu sprawdzili autko i jesk ok. Wygląda jakby miał przebieg 50000 po mieście jak nie mniej. W bagażniku mam Subwoofer czy jest możliwośc regulacji głośności bo jakoś cichy jest jakby go nie było?
  9. Witam, przedstawiam moją niunie Opcja chyba standard plus pakiet oświetlenie (tak mi się wydaje) Alumy na zime zostają a na lato coś trzeba kupić. ______________________________________________________________________________ No i alumy kupione
  10. Odświeże temat, mam podobne objawy "głuche stukanie" z tyłu, dodam ze przed zakupem autko było sprawdzone na serwisie VW, zawieszenie było w 100% ok. (dwa tygodnie temu). A tu te stukanie. Czy poradziłeś sobie z tym?
  11. Witam wszystkich, od wczoraj A4 Avant 2003

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.