Hej Kolego, u mnie ten sam problem - czuć spaliny z nawiewów podczas postoju. Nie ma takiego wycieku jak u ciebie, ale zauważyłem że właśnie z okolicy pompy wys. ciśnienia pojawiają się spaliny .
Jak zakończyła się Twoja usterka ?
Witam Koledzy,
Szukam kogoś w naszym rejonie JG lub na dolnymśląsku ( Worc, Legnica itp.) kto zajmuje się modyfikacją lamp ze zwykłych na lampy LED Biksenon w A4 B8 przedlift (2009r.) ?
Najbliżej to jedynie Vag Serwis w Sierakow Śląski (250 km od JG) - trochę trzeba się najeździć więc kiepska sprawa ;/
Witam Klubowiczów !
Jestem Grzesiek i uwielbiam smigać swoją srebną B5 . Aktualnie zarobkuje na nowszy model - A4 B7 .
Pozdrówki i do zoba na pościkach!