to w ogóle zgodnie z prawem? bo pierwsze słyszę o takiej opcji, przy kontroli drogowej nie będzie problemów? dzisiaj nie zdążyłem do PZM jutro dowiem się ile będzie mnie kosztowało ewentualnie przepisanie polisy :cwaniak1:
"albo możesz zostawić tą polisę i jej nie ruszać, ale musisz jeździć z umową kupna- sprzedaży samochodu"
muszę przepisać na siebie tak czy siak bo muszę go przerejestrować na siebie i zmienić tablice right? w ciągu 30 dni od daty kupna
dzięki za info
tak się zastanawiam czy się to opłaca, czy nie lepiej zerwać umowę i zawrzeć nowa w innym zakładzie, dzisiaj może jeszcze podskoczę do PZM dowiem się ile będzie mnie to kosztowało. A jakie towarzystwo byście polecili ?
siema :> mam do was trochę lamerskie pytanie, nie dawno kupiłem swój pierwszy samochód(audi a4b5 :>) mam ubezpieczenie ważne do lipca w PZM, doszły mnie słuchy iż nie muszę nic dopłacać do lipca tylko muszę je przepisać na siebie i na nowy nr rejestracyjny ? nie mam żadnych zniżek, same zwyżki, czy taka opcja jest możliwa?