Treść opublikowana przez Adamekx89
-
Problem z lewym lusterkiem (grzeje się)
Witam dzisiaj zauważyłem ze mam problem z lewym lusterkiem po przejechaniu około 15km lusterko pękło . Wysiadłem z samochodu dotknąłem je i okazało się ze jest strasznie gorące, prawe jest cały czas zimne. Macie może jakieś wytłumaczenie takiej sytuacji ?, ktoś z Was miał podobny problem. W piątek planuje wyjazd ok 500km boje się ze lusterko całkiem strzeli. ---------- Post dopisany 30-01-2013 at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2013 at 23:05 ---------- ???
-
Lakierowanie tylni prawy błotnik
Warszawa, jaka jest szansa ze nie będzie się on rzucać w oczy ? w sumie to nowy lakier wiec pewnie różnica będzie znacząca, i jeszcze jedno pytanie ile to może potrwać tzn ile czasu nie będzie można korzystać z samochodu ? może ktoś poleci jakiegoś dobrego lakiernika na Białołęce najlepiej na Tarchominie znaleźliśmy te dwa: "AUTO-BIAŁOŁĘKA Blacharstwo Pojazdowe ul. Modlińska 41" i "ZAKŁAD BLACHARSKO-LAKIERNICZY Marian Maciński ul. Modlińska 225"
-
Lakierowanie tylni prawy błotnik
Witam mam do Was następujące pytanie kolega w swojej a4 przerysował tylni prawy błotnik o murowany słupek na parkingu. Wgniecenia nie ma w jednym miejscu widać blachę ile moze kosztować naprawa tego elementu ?
-
Płyn chłodniczy ??
ok dzieki
-
Płyn chłodniczy ??
Siema mam pytanie odnośnie płynu chłodniczego. Do mojej a4 zalecany jest płyn g12, czy jak zaleje Prestona czy borygo moze go ubywac, czy to raczej nie możliwe ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Tez mam MS z allegro i jest bardzo zadowolony
-
Wymiana zawiszenia
Tez mam komplet Master Sport, mimo zbierznych opini stosunek ceny do jakosci jest bardzo przystępny Polecam ))
-
Znaczny ubytek płynu
poci sie wydech? jak postoi odpalony robi sie jeziorko ?
-
Uszczelka pod głowicą 1.8T
mozesz podać całkowity koszt operacji ?
-
Pomoc w wyborze częsci
Siema dzisiaj bylem u mechanika z moim stukającym zwieszeniem, oględziny okazały się dla mnie tragiczne. Chciał bym sam zamówić części no ale nie znam się na tyle by samemu coś dobrać. proszę o pomoc najlepiej jakiś link do allegro, a wiec potrzebuje: Tył : sprężyny, amortyzatory, osłony. Przód: wahacze górne, łączniki stabilizatora, drążek kierowniczy, końcówki drążków kierowniczych. Części chciał bym w miarę solidne, no ale wiadomo przy takiej ilości liczy się tez cena. A4 B5 1998r PROSZĘ O SZYBKA POMOC !!!!
-
[B5 AFM] Przednia szyba mróz
Mam ten sam problem, jeżeli zostawie auto na dworze [=
-
[ALL B5] Zmiana radia
nie mam bose. Wyświetlanie miedzy zegarami ? u mnie nie ma czegoś takiego to 98 rok. Narazie nie zmieniam bo musze kupic zimowki akumulator amory zmienic+ filtry i olej, troche sie nazbierało i nie wiem czy mi na radio jeszcze starczy "A tak wogóle jak już zmieniasz to zafunduj sobie orginał Navi na 2 DIN i luz" tzn ??;p
-
[ALL B5] Zmiana radia
Witam mam do Was takie krótkie pytanie a wiec: mam w swojej a4 radio Concert I. Czy da rade podpiąc radio Concert 2? bedzie pasowac do kokpitu ? takie mam: http://imageshack.us/photo/my-images/444/521221468882.jpg/ Takie chce podpiąc: http://imageshack.us/photo/my-images/534/concert2ac2.jpg/
-
[ALL B5] Nie pali za pierwszym
:> :> poniosło mnie poprostu bylem podirytowany tym ze nie pali za pierwszym
-
[ALL B5] Nie pali za pierwszym
czytalem ale odkryłem inny prostrzy sposob, przed odpaleniem samochodu włączam zapłon nastepnie go wylaczam i wtedy odpalam za 1 ;d
-
[ALL B5] Nie pali za pierwszym
Siema, mam taki typowy problem podobno chodzi o to ze w mojej a4 mam przycisk od odciecia zapłonu bez ktorego jak wiadomo sie nie odpali. wiec problem polega na tym iz auto nie pali za pierwszym, za drugim razem wystarczy tylko dotknąć, mam do was takie pytanie czy to jest kwestia tego ze pompa nie załacza sie za 1 razem przez ten zapłon ? bo akumulator ładuje. Mieliscie takie sytuacje u was w a4? co mozna z tym zrobic i jakie koszty trzeba ponieśc? bo juz zaczyna mnie to irytowac ze auto nie pali za pierwszym [br]Dopisany: 14 Maj 2011, 22:40_________________________________________________no panowie, nie mieliście takiego problemu? podobno to typowa usterka w a4b5 z tym debilnym zabezpieczeniem [ = [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 15:05_________________________________________________upup
-
[B6 AWX] Opóźniony rozruch
up
-
[ALL] Nowe tablice, stare ubezpieczenie ?!
ok już po ptakach eot
-
[ALL] Ubezpieczenie
ha ha zaszedłem do punktu ubezpieczeń i okazało się ze prowadzi go mój znajomy i ogarną mi ubezpieczenie taniej :> ubezpieczyłem w HDI za 899 zł
-
[B5 AEB] Jakie wymiany zaraz po kupnie?
wszystko zalezy od tego w jakim stanie kupisz auto, no ale podstawa to olej klocki tarcze, jeżeli kupisz samochód z serwisowanym rozrządem to tez nie ma sensu go wymieniac chyba ze konczy sie termin eksploatacji. najlepiej zaprowadż auto do zaufanego mechaniki niech do obejrzy podepnie pod komputer i powie ci co jest do wymiany a co nie, bez sensu robic sobie dodatkowe niepotrzebne koszty .
-
[ALL] Nowe tablice, stare ubezpieczenie ?!
Siema z racji ze jestem totalnym świerzakiem w temacie ubezpieczeń ma do was pytanie: sprawa wygląda następująco mieszkam obecnie w mieście A i jestem zameldowany w mieście B , kupilem nie dawno a4 i jeszcze nie zdążyłem przerejestrowac jej na siebie, jak wiadomo musze ją przerejestrowac w miejscu zameldowania no ale niestety w miescie B nie ma punktu w ktorym moge zerwac stara umowe z ubezpieczycielem i zawrzeć nowa z innym ktorym chce, czy po zmianie tablic moge jeszcze jezdzic na starym ubezpieczeniu ? słyszałem różne opinie na ten temat dlatego postanowiłem zapytać was.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Siema a co myślicie o oleju vaivoline do a4 b5 1.6 101km 200 400km przebiegu ? wczesniej jezdzilem na shellu polsyntetyku ??
-
[ALL B5] Skrzypiąca tylnia oś
siema mam dziwny problem a wiec skrzypi mi tylnia oska, zawieszenie ?? od paru dni, najdziwniejsze jest to ze podczas jazdy nic nie słychać, ale podczas postoju przy wysiadaniu albo jak potrząsnę samochodem to skrzypi ostro, nie dawno miałem wymieniane tarcze i klocki może coś jest źle skręcone (przy ostrym hamowaniu piszczą) słabo się znam a obecnie nie mam żadnego zaufanego mechanika, dopiero w piątek pojadę do kolegi, no ale trochę mnie to martwi. jakieś pomysły ? ktoś miał podobną sytuacje ? jak ktos nie zrozumie to napisze jeszcze raz na spokojnie ;p [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 19:07_________________________________________________problem rozwiązany, skrzypi tylko na ręcznym najprawdopodobniej dostał się jakiś syf pod klocki i dlatego skrzypi
-
[ALL] Ubezpieczenie
właśnie czytam opinie na temat PTU, i nie źle po nich jada . Ktoś tutaj miał ubezpieczenie w PTU ?
-
[ALL] Ubezpieczenie
byłem w PZM i okazało się ze mi się całkowicie nie opłaca przepisać polisy. Ze względu na to ze nie mam zniżek agent zaproponował mi następujące firmy: PTU(1100zł) MTU(1422zł) Concordia(1520), nie byłem jeszcze w PZU, ale co myślicie o tych firmach ?