Treść opublikowana przez WhyMe?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
C5 Freak Biturbo+
Wiem ryju jak zrobić Bardziej problem jest znaleźć czas W poniedziałek pojadę do lakiernika i obadamy temat co i jak
-
C5 Freak Biturbo+
No właśnie to już wiem co mi nie pasowało w vt Roberta
-
C5 Freak Biturbo+
Ori zderzak ma tylko wnękę
-
C5 Freak Biturbo+
rób USa, blende masz, Gwerty niech Ci ogarnie obrys i bedzie kosa:jerk: Po to właśnie lecą lampy do Grzesia Tylko pytanie. Czy na gładko zrobić tylko wnękę na tablice? Bo po obu stronach są takie załamania na zderzaku jak by się przyjrzeć
-
C5 Freak Biturbo+
Sam nie wiem
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
No proszę cię
-
C5 Freak Biturbo+
Niech ktoś może mi zrobić jeszcze VT z zaślepką i na gładko i będę pewny decyzji
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Kup tłumik końcowy dwururkę z 1.8T czy 2.4 itd, na to zamontuj końcówki i na auto
-
C5 Freak Biturbo+
Zderzaka nie miałem zamiaru malować Chyba że by był zrobiony na gładko to już nie mam wyjścia
-
C5 Freak Biturbo+
Nie no pany robię przy aucie na lajcie bez napinki A teraz tak na poważnie. Mam chwilowy postój w garażu, lampy idą do Gwertego więc myślę czy by nie zrobić zaślepki na wnękę rejestracji. Pomalować w kolor i było by git. Teraz pytanie czy nie lepiej by było to zrobić na gładko? Ktoś da radę jakieś vt zrobić?
- [B5 1Z] A4 TDi
-
C5 Freak Biturbo+
Odezwał się kozak z wybrzeża co 3 rok jeździ kozą
-
[A6 AEL] w quattro
Tankujesz czasem?
-
C5 Freak Biturbo+
Co prawda miało nie być nic czarnego, no ale
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
- [B5 1Z] A4 TDi
c**ja widać - [B5 1Z] A4 TDi