Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. WhyMe? odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Wiem ryju jak zrobić Bardziej problem jest znaleźć czas W poniedziałek pojadę do lakiernika i obadamy temat co i jak
  2. WhyMe? odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    No właśnie to już wiem co mi nie pasowało w vt Roberta
  3. WhyMe? odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Ori zderzak ma tylko wnękę
  4. WhyMe? odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    rób USa, blende masz, Gwerty niech Ci ogarnie obrys i bedzie kosa:jerk: Po to właśnie lecą lampy do Grzesia Tylko pytanie. Czy na gładko zrobić tylko wnękę na tablice? Bo po obu stronach są takie załamania na zderzaku jak by się przyjrzeć
  5. WhyMe? odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Sam nie wiem
  6. WhyMe? odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Niech ktoś może mi zrobić jeszcze VT z zaślepką i na gładko i będę pewny decyzji
  7. Kup tłumik końcowy dwururkę z 1.8T czy 2.4 itd, na to zamontuj końcówki i na auto
  8. WhyMe? odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Zderzaka nie miałem zamiaru malować Chyba że by był zrobiony na gładko to już nie mam wyjścia
  9. WhyMe? odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Nie no pany robię przy aucie na lajcie bez napinki A teraz tak na poważnie. Mam chwilowy postój w garażu, lampy idą do Gwertego więc myślę czy by nie zrobić zaślepki na wnękę rejestracji. Pomalować w kolor i było by git. Teraz pytanie czy nie lepiej by było to zrobić na gładko? Ktoś da radę jakieś vt zrobić?
  10. WhyMe? odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    :kox:
  11. WhyMe? odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Odezwał się kozak z wybrzeża co 3 rok jeździ kozą
  12. WhyMe? odpowiedział(a) na mas0n temat w Audi A6/S6/RS6
    Tankujesz czasem?
  13. WhyMe? odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Co prawda miało nie być nic czarnego, no ale
  14. WhyMe? odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    c**ja widać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.