Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
- Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
:grin::grin:- C5 Freak Biturbo+
Magic jesli sie na czyms nie znasz to proszę Cie - milcz :polew: 58 przód i 60 tył.- C5 Freak Biturbo+
Pewno jeszcze w tym sezonie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Że ja się męczyłem? Przytarłem tylko pod samym hotelem- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- C5 Freak Biturbo+
Poproszę jeszcze jednego dewolaja :polew:- Bukowina '14 Hot-Line
a nie czasem brat ? A skąd miałem wiedzieć?- Bukowina '14 Hot-Line
Fly jak kumpel się czuje?- C5 Freak Biturbo+
Się uczepiłeś tego mirona Parę fotek z Bukowiny: No i jeszcze wkładka filtra powietrza pipercross została zamieniona na K&N- C5 Freak Biturbo+
- C5 Freak Biturbo+
To wszystko było ustawione- Bukowina Tatrzańska
- Bukowina '14 Hot-Line
c**j z tym , w tym roku po raz pierwszy GR był mobilny ale udalo sie uj***c połowe zlotu :kox: :decayed:- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć - Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...