Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Normalnie mam tak że. Przytrzymam guzik dłużej niż 2 sekundy i zapali się "X" i "2" to viatoll działa. Jak chce wyłączyć to znów przytrzymuje guzik dłużej niż 2 sekundy i zapala się "X" co oznacza że viatoll jest wyłączony. Wracając patrzałem na bramki czy nie ma kamer no i nie jestem do końca pewny 3k za bramkę to mam jaja urwane jak nic przez szefa
  2. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Mój mogę włączyć i wyłączyć kiedy chce. Często latam samą solówką więc viatoll jest wyłączony. No i się dzisiaj śpieszyłem i zapomniałem włączyć
  3. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja dzisiaj viatolla zapomniałem włączyć i przeleciałem dwie bramki na E75 Szef mnie za***ie jak przyjdzie mandat
  4. Fiut starego smakuje inaczej - dla potomnych I pierwszy tekst moskala po kawale - no k**wa nie rozumiem :polew:
  5. Ale kawał opowiedziany w GR i tak bije wszystko na głowę Po czym poznać że twoja siostra ma okres?
  6. Szczęście dziecka najważniejsze. Powiedział Ojciec
  7. po jego lokalizacjach, które udostępniał na whatsappie to na bank nie fake Nie jaraj się już, nie ma czym
  8. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    podlaskie: Szczebra. Wielki karambol na DK 8. Droga zablokowana przez kilka godzin (zdjęcia) - Szczebra. Karambol na DK 8 - 1 kwietnia 2014 - zdjęcie nr 1
  9. WhyMe? odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Sprawuje się? Najlepiej to bym chciał kwasa zrobić, od początku do końca, z dp i końcówkami.
  10. To aż tak grubo było? no w polarze, który mi zginął były pieniądze, nie dużo, ale sam fakt się liczy. dobrze ze telefon miałem w spodniach. No nie pier**l Szczyt skurwysyństwa został osiągnięty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.