Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. WhyMe? odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Że tak się spytam..na c**j ? Kup tył polifta pod pdc na dwa kominy i nie cuduj Liftowy na dwa kominy z pdc już leży w garażu Tylko dorwać jeszcze dokładkę z S6 Szymon postaram się zrobić
  2. WhyMe? odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Mefju jakie dawałeś żarówki i oprawki do obrysów? Żaróweczki dwuwłóknowe 21/5W, oprawki wygrzebałem z jakiś lamp z mercedesa
  3. Ja też na razie na 17 bujam. Na jajka zjeżdżasz dopiero?
  4. WhyMe? odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Listwy S6, literówka A robię patent ze zderzakiem. Dokładkę ze zderzaka S6 zamieniam z dokładką liftowego zderzaka, całość zaspawać i pomalować Znajomy tak miał u siebie i wyglądało dobrze
  5. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    A tak a pro po to sto lat
  6. Ja i tak dopiero do domu wszedłem Sysek kiedy będziesz w Polsce co byśmy ogarneli większego spota.
  7. WhyMe? odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Czekają listwy RS6 na malowanie i montaż. Będę to robił za jednym razem czyli z malowaniem zderzaka. Dorwać jeszcze dokładkę S6 i malowanko
  8. WhyMe? odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Kaju podrapał mnie po jaju i mógł się przejechać Tymczasem KW on board
  9. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Przychaczyłeś? Orientujecie się jak jest z kursem BF3? Bo z tego co mi wiadomo kurs trzeba zdawać u Niemca, chciałbym wiedzieć jak ciężko ze zdawalnością i jakie koszta takiej imprezy
  10. No kiepsko trochę. A ja jeszcze muszę jeden amortyzator wrzucić. Sysek ty w Polsce jesteś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.