Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Speedhuman

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Speedhuman

  1. Witam
  2. Tak jak pisałem dziś podjąłem decyzje i tymczasem odpadam
  3. Witam
  4. Witam
  5. elegancki furczan niedaleko ode mnie a jeszcze nie "powąchałem" jak to jest
  6. Speedhuman odpowiedział(a) na Tomiii temat w Inne marki
    miód malyyyna
  7. pewnie chodzi o Damiana - Neimad jaaa dokładnie to ten furczan dzięki wielkie
  8. nareszcie znalazłem dzięki pomocy forumowiczów na żywo wygląda milion razy lepiej
  9. mam pytanko pamięta ktoś tego gościa taki wysoki ze 200cm z dwa spoty wstecz przyjechał niebieskim a4 b5 SJZ szukam jego a6 c6 może ktoś pomoc jaki ma nick ?
  10. Tv free Pomiar seri Tgkone nie mam żadnego prog serio Ci gadam ---------- Post dopisany at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:27 ---------- Ja jebe ile tego tam .... Dzięki . Co do Ads nie czuje jakiś mega różnic miedzy trybami poza czułością pedału gazu a wraz z nim momentem w którym dany tryb przełącza bieg ... Na ogół jeżdzę na auto badz dynamic i np różnicy w układzie kierowniczym specjalnie nie czuje . Trybu comfort i efficiency szczerze moze pare razy na chwile włączyłem ale tez nie odczułem aby było coś inaczej miedzy tymi dwoma trybami . Moze gdybym wcześniej nie miał Ads odczuł bym coś więcej .
  11. MoZe trzeba było wciepnąć monetę ....heh No problemo rownież dzięki za przejażdżkę
  12. Witam
  13. Ja dziś odpadam :/ praca
  14. cytat z pierwszego posta ">> Sterowniki EDC17 cena po rabacie 1200zł powyżej 4 cyl (cena uwzględnia >> ewentualną zwyżkę za napęd 4x4)" koniec cytatu Nie mam pojęcia czy to będzie ten sterownik dla pewności wole zapytać gdyż sie nie znam a kto pyta nie błądzi
  15. Jak to nie problem to super byłbym wdzięczny
  16. Ktoś sie orientuje o koszt do a6 c7 CDUC 2012r s-tronic ?
  17. Witam
  18. Nie No nie żałuje ale b7 było "doinwestowane" i żal było sprzedawać porobione autko na tip top
  19. Witam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.