Treść opublikowana przez Speedhuman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam
-
Spoty Katowice i okolice
Witam
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Tak jak pisałem dziś podjąłem decyzje i tymczasem odpadam
-
Spoty Katowice i okolice
Witam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam
-
Spoty Katowice i okolice
Witam
-
AUDI A8 D2 4.2 299KM quattro Smok 2 by MartineZ
piękna furka
-
C5 Freak Biturbo+
elegancki furczan niedaleko ode mnie a jeszcze nie "powąchałem" jak to jest
- Fake mk1 GTD
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pewnie chodzi o Damiana - Neimad jaaa dokładnie to ten furczan dzięki wielkie
-
A6 Moja "Black Beast" ;]
nareszcie znalazłem dzięki pomocy forumowiczów na żywo wygląda milion razy lepiej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mam pytanko pamięta ktoś tego gościa taki wysoki ze 200cm z dwa spoty wstecz przyjechał niebieskim a4 b5 SJZ szukam jego a6 c6 może ktoś pomoc jaki ma nick ?
-
A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''
Tv free Pomiar seri Tgkone nie mam żadnego prog serio Ci gadam ---------- Post dopisany at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:27 ---------- Ja jebe ile tego tam .... Dzięki . Co do Ads nie czuje jakiś mega różnic miedzy trybami poza czułością pedału gazu a wraz z nim momentem w którym dany tryb przełącza bieg ... Na ogół jeżdzę na auto badz dynamic i np różnicy w układzie kierowniczym specjalnie nie czuje . Trybu comfort i efficiency szczerze moze pare razy na chwile włączyłem ale tez nie odczułem aby było coś inaczej miedzy tymi dwoma trybami . Moze gdybym wcześniej nie miał Ads odczuł bym coś więcej .
-
A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''
MoZe trzeba było wciepnąć monetę ....heh No problemo rownież dzięki za przejażdżkę
-
Spoty Katowice i okolice
Witam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja dziś odpadam :/ praca
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
cytat z pierwszego posta ">> Sterowniki EDC17 cena po rabacie 1200zł powyżej 4 cyl (cena uwzględnia >> ewentualną zwyżkę za napęd 4x4)" koniec cytatu Nie mam pojęcia czy to będzie ten sterownik dla pewności wole zapytać gdyż sie nie znam a kto pyta nie błądzi
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Jak to nie problem to super byłbym wdzięczny
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Ktoś sie orientuje o koszt do a6 c7 CDUC 2012r s-tronic ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam
-
Spoty Katowice i okolice
Witam
-
A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''
Nie No nie żałuje ale b7 było "doinwestowane" i żal było sprzedawać porobione autko na tip top
-
Spoty Katowice i okolice
Witam