Treść opublikowana przez #Przemo#
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Włóż lodówkę do bagażnika Chyba nim wjadę do lodówki
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Zorganizuj grila.......rozruszaj tam coś.....to sie do Was będzie jeździć ......,..... a tu sie poprosi kogo zielonego by to zamknął w pi..du jedziesz do BT?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
dokładnie tak jak piszesz koło 15:00 wyjdę z biura i zrobię test jak to wyjdzie przy 3 podkładkach założonych niestety (a może stety ) temperatura +7,5 na zewnątrz także nie dowiem się jak zestaw działa przy niskich temperaturach, ale może zima jeszcze zawita
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
musiałem sobie drugi raz sprawdzić czy jestem na dobrym wątku bo jakoś Bielskiem zawiewa- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
ja tak jak już wcześniej pisałem i zamieszczałem filmiki przetestowałem oba rodzaje sprężynek i siłownik KROSNO 650N tak jak pisze Marcin za każdym razem dużo przed końcowym położeniem zwalnia klapę także nie widzę jak dotąd żadnych powodów dla których klapa lub lakier czy też dach miałyby ucierpieć. Ponadto KROSNO są krótsze od standardowych i klapa nie otwiera się tak szeroko/wysoko jak wcześniej. Na moim filmiku widać że za każdym razem wyhamowuje przed sufitem w garażu a na ori siłownikach musiałem ją trzymać/zwolnić ręką żeby nie uderzyła o sufit. No cóż może na prawde nie mają dostępu do siłowników KROSNA, nie czytałem i nie śledzę wątku niemieckiego. Jedno jest pewne w ciepłe dni (przy takiej temperaturze otoczenia w jakiej ja przeprowadzałem test) na kombinacji z niebieską sprężynką klapa dostaje w początkowej fazie dość mocnego "kopa" i w tym ewentualnie mógłbym się doszukać jakiegoś zagrożenia dla jej struktury i jej mocowania. Przy zastosowaniu zielonej sprężyny+dwie podkładki+oring cały proces przebiega tak łagodnie że nie sądzę aby coś się miało uszkodzić. No ale jak zawsze czas pokaże kto miał rację. U mnie śmiga jak ta lala ---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ---------- poza tym na filmiku który umieścił Artur widać że siłowniki zastosowane nie działają tak samo jak nasze z KROSNA. Widać jak klapa pierwsze zwalnia ładnie a w ostatniej fazie mocno odpychana jest jakby już bez "hamulca" do końcowego położenia otwarcia klapy. ---------- Post dopisany 16-01-2014 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2014 at 23:52 ---------- na tym filmiku widać jeszcze lepiej że niemcy mają ten problem ponieważ siłowniki przez nich stosowane nie wyhamowują klapy tak jak to jest u nas Heckklappe a4 Avant - YouTube ---------- Post dopisany at 08:04 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ---------- mam nowe spostrzeżenia z rana Po całej nocy postoju (w ciepłym garażu przy +12) klapa już nie jest na tyle mocno odbijana i się nie otwiera samoczynnie. Wydaje mi się że kompresja sprężyny długich na 32 jest zbyt mała i stąd ten problem. dzisiaj rano dołożyłem kolejne podkładki po jednej na każdą stronę i zobaczymy jaki to będzie miało efekt po całodniowym postoju przed firmą przy około 0 stopniach. jeżeli efekt będzie ok to wieczorem założę niebieskie sprężynki z dwoma podkładkami i zostawię tak na noc, jutro zobaczymy czy będzie lepszy efekt. Zastanawiam się czy nie zamówić jeszcze dodatkowo sprężynek 38 długich ale zobaczymy jak wyjdą testy opisane powyżej.- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
jak na dzisiaj nie było czasu na takie próby ale na każdym zestawie z dobre 15 - 20 razy otwierałem i zamykałem klapę i za każdym razem tak samo śmiga jedyny minus jaki zauważyłem to klapa ciężej się zamyka, czyli trzeba użyć większej siły żeby ja zamknąć ale to logiczne skoro siłownik jest mocniejszy o 120N no i jeszcze trzeba ścisnąć sprężynkę, także jak dla mnie jest super efekt. Jutro rano od razu zobaczę jak śmiga po całej nocy i czy klapa siedzi tak jak należy.- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
udało mi się wyrezać już dzisiaj wszystko. Oto wyniki Na zielonych sprężynkach ładnie wolno odbija i klapa idzie do góry i ładnie zwalnia pod koniec Na niebieskich jest wyraźnie gwałtowniejsze odbicie na początku Oba testy byłe robione w garażu przy +12 stopni. Zestaw na KROSNO 650N, oring 7mm, podkładka, sprężynka i jeszcze jedna podkładka. ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- P.S. nie zaobserwowałem żadnego przestawienia/opadnięcia klapy na żadnym z zestawów Teraz zostawiłem założone zielone sprężynki zobaczymy do jakich temperatur dadzą rady. jak będzie jakiś "znaczący" minus na termometrze napisze jak się sprawują.- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
tak to jest ta firma niebieskie to SZ8020.20 x 032 Ja włąśnie odebrałem paczkę myślę że najpóźniej w sobotę zamontuję wszystko i zrobię porównanie na zielonych i na niebieskich grubcio a siłowniki i sprężynki masz nowe? Bo klapa w B7 może być troszkę cięższa od B6 dokładnie mówiąc o lampy których u ciebie część jest na klapie, z drugiej strony mniej blachy jest u ciebie. Może powinieneś spróbować wrzucić może nie mocniejsze sprężynki ale dłuższe?? ---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ---------- Może te by były lepsze dla B7 - SZ8010.20 x 038 lub nawet x 044 musiałbyś zmierzyć ile miejsca pozostaje po zamknięciu klapy na cięgnie wolnego miejsca ja dzisiaj zmierzę u siebie może jednak jest różnica w klapach między B6 i B7- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
dzisiaj Pan z PENTA mi napisał że wysyłka poszła także jutro powinienem mieć u siebie zielone i niebieskie sprężynki zrobię filmik jak hula na zielonych (czy w ogóle przy tej temperaturze, chociaż u mnie jest +6) i na niebieskich Do weekendu powinienem mieć ogarnięty temat.- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Kawałek gumowej maty i imadło i poszło- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
ja już czekam tylko na sprężynki zielone i niebieskie, siłowniki 650N z Krosna już są jutro mają być u mnie sprężynki to wrzucę filmik jak wyszło- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
ja zamówiłem 2 sztuki zielone i 2 niebieskie zobaczymy. najwyżej będzie zestaw na zimę i na lato- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Też to u siebie zauważyłem. Z początku dałem oring, podkładka, sprężyna podkładka, oring. Ale było jednak za dużo o wyjąłem jedną podkładkę i oring i jest ok myślę. 3 tyg mam na testy więc zobaczymy co to będzie. to masz siłowniki 650N + zielone sprężynki?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak tak patrze na to co się dzieje u nas na parkingach to stwierdzam iż idealnym biznesem byłby sklep typu drive in- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Andrzej jak mi znowu kuny będą do kurnika przyłazić, to wtedy powieszę im tam Twoje foto i mam nadzieję że zdechną Tak a pro pos to Kuny dawno tutaj nie było chyba foto zadziałało :polew::polew:- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
W PENTA Polska we Wrocławiu - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.